Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Orendż na kartę- pierwszy miesiąc wziąłem kartę 25 zł, sprawdzam ile filmik na youtube kosztuje- 5zł. Jakiś czas potem gdy mi się czas kończył doładowałem za 25 zł i teraz mi nic nie bierze za internet- raz se rano zrobiłem maraton kabaretów przez godzinę i nic, wciąż mam na koncie 25zł :D Ktoś wie o co chozi?

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

w pakiecie 300 MB musiałem się swego czasu ograniczać, co dopiero 100 MB. Z tymże ja nie korzystam z FB, NK i innych pierdół, necik od czasu do czasu, poczta, pogoda, mapy i swoje schodzi. Aktualnie jestem na 500 MB i nawet korzystając od czasu do czasu z aktualizacji pakietu nie przekroczyłem, ale zaznaczam, że te robię w domu przez WiFi, tak jak YT.

Odnośnik do komentarza

U mnie w ostatnim miesiacu (pomijam tethering i Google Play): Opera: 180 mb, Reddit: 80 mb, Currents: 80 mb, Maps (ze zdjeciami satelitarnymi): 80 mb, Pulse: 60 mb, Financial Times: 40 mb, Jakdojade: 60 mb, Facebook: 40 mb, do tego dziesiatki innych, co razem daje ~1 gb. Policz sobie z czego korzystasz

Odnośnik do komentarza

Dziadowskie sa te ograniczenia, widze, ze nie ma czegos takiego jak dobry, mobilny internet i tyle bo zawsze sa jakies ograniczenia i zazwyczaj ilosc dostepnego transferu jest po prostu za mala.

Jak widac czasy glupich ograniczen jeszcze nie minely i to nie tylko w Polsce, pamietam jak trzeba bylo sie pilnowac na neozdradzie, wiec to nic fajnego.

 

Smartfony z takimi bajerami, a ograniczone przez limit transferu - bez sensu.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem nie jest tak zle, musimy pamietac ze chodzi o polaczenie internetowe w przenosnym telefonie w jakosci o ktorej kiedys moglismy pomarzyc po kablu. Poza tym te wszystkie pakiety i tak caly czas tanieja i drogie sa tylko w niskich abonamentach, mixach i prepaidach. I tak mamy lepiej niz w Stanach, gdzie nieraz na porzadku dziennym jest pobieranie dodatkowych oplat za kazdy kb w tetheringu (udostepnianiu polaczenia z telefonu innym urzadzeniom), co u nas byloby nie do pomyslenia

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dostaliśmy Nokię Lumię 800 i przydałoby się pośmigać po necie czasem. Gdzie opłaca się zakupić starter, oczywiście na kartę. Mam w plusie abonament, zajrzałem na ich stronkę i mają 150 mb za 9 zł, ważność na 31 dni, może i mało ale orange i play mają mniej dogodne oferty. Help

 

 

Potrafisz napisac posta jak normalny czlowiek czy musisz uzywac jakis zj ebanych kolorkoof jak dziecko w zerowce, tak aby ktos przypadkiem nie mogl rozszyfrowac tych twoich wypocin ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam play fresh na karte z nielimitowanym internetem. 30 zl na miesiac, to daje mi 300mb transferu (potem tylko zwalnia ale net jest caly czas). Przy regularnym doladowywaniu MB się sumuja. No i jest te 30 zł na przegadanie. Na galaxy s2 nic praktycznie nie wylaczylem z uslug sieciowych, często korzystam i jeszcze nie udalo mi się przy takim zwykłym użytkowaniu wyczerpac limitu. Oczywiście żadnych torrentow czy YouTube

Odnośnik do komentarza

Dostaliśmy Nokię Lumię 800 i przydałoby się pośmigać po necie czasem. Gdzie opłaca się zakupić starter, oczywiście na kartę. Mam w plusie abonament, zajrzałem na ich stronkę i mają 150 mb za 9 zł, ważność na 31 dni, może i mało ale orange i play mają mniej dogodne oferty. Help

 

 

Potrafisz napisac posta jak normalny czlowiek czy musisz uzywac jakis zj ebanych kolorkoof jak dziecko w zerowce, tak aby ktos przypadkiem nie mogl rozszyfrowac tych twoich wypocin ?

 

od komentowania jest szpakowski buraczaku

 

 

 

by nie było, dzięki za odpowiedzi , podejdę do salonów plusa i play i popytam się co i jak. Jest mały problem bo w lumi jest micro karta sim, dzwoniłem do plusa i tam każą sobie płacić za kartę ok 50 zł, zobaczymy jak w play.

 

możliwa jest przeróbka zwykłej sim :

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.