Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja mam aktualnie Mix Plusa ale myślę czy by nie wziąć abonamentu, gdzie za 50 zeta miałbym ok. 1000 minut i esów do wszystkich sieci, 2,5GB neta i np. Xperia P za 1zł. Chociaż poczekam na nowe oferty jak wejdą bo jestem ciekaw ile będzie kosztować Xperia Z, na razie cena jest dosyć wysoka :\

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Chce sobie teraz wziac Formule S z 1gb netu za 39zl. W pierwszym miesiacu jest dodatkowe 200 minut do innych sieci, ktore pozniej sa platne za 10zl/ miesiac. I jak sobie to wylacze to na dzwonienie do innych sieci bede mial te abonamentowe 39zl, tak? 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ja miałem tak że przy abonamencie darmowe sms do wszystkich sieci przeze 3 miechy, potem 7zł i z poziomu play24 można sobie włączać i wyłączać usługi, jedyne co to musisz sie przypilnować po tych 3 miechcach i to sobie wyłaczyć.

a, no i zerwałem umowe z play, dostałem pismo że moge to zrobić z jakąś karą dokładnie 181zł i umowe ważną jeszcze rok sobie darowałem i przechodze do orange.

Odnośnik do komentarza

Panowie   nosze się z  zamiarem przeniesienia(swojego  jak i żony numeru) do innej sieci ... obecnie  PLUS  na kartę  zastanawiam się  nad Play lub Orange .

Głównie zalezy mi na  jak najniższych kosztach rozmów   najlepiej jak by były za free  do drugiej połówki    + ~ 1GB  net dla mnie .

 

Ważne jest zachowanie obecnych numerów  więc w gręwchodzi tylko przeniesienie  obu ....  porównuje oferty i nie  wiem która lepsza .

 

Ewentualnie w grę wchodzi  jakiś  niski abonament  max 40-50zl  jeśli bedzie korzystniejszy  niż oferta na karte .

Co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz w plusie na kartę to możesz zrobić konwersję do abo. Za 49,90 w taryfie smartfonowej masz 1gb neta, bezpłatne do Plusa i minuty wymienne na esy, zależy czy to byłoby z telefonem czy bez, jeśli bez to z tego co pamiętam, byłoby chyba z 400 minut/esów. Konwersjami się nie zajmuje bo obsługuje tylko abo, ale sporo takich umów już przedłużyłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz w plusie na kartę to możesz zrobić konwersję do abo. Za 49,90 w taryfie smartfonowej masz 1gb neta, bezpłatne do Plusa i minuty wymienne na esy, zależy czy to byłoby z telefonem czy bez, jeśli bez to z tego co pamiętam, byłoby chyba z 400 minut/esów. Konwersjami się nie zajmuje bo obsługuje tylko abo, ale sporo takich umów już przedłużyłem.

Dzięki za informacje  bo jakoś umkneła mi  ta opcja  .

 Podejdę do salonu i wypytam się   ,zobaczymy co zaproponują

Odnośnik do komentarza

Chyba wprowadziłem Cie w mały błąd, ta oferta smartfonowa z tym netem jest dostępna tylko z telefonem, więc jak coś to zawsze możesz wziąć np. LG L3 czy inne coś za zeta i potem sprzedać ;) Wolne mam dzisiaj to nie mam przed oczami ofert :P Sorki ;)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no ja miałem tak że przy abonamencie darmowe sms do wszystkich sieci przeze 3 miechy, potem 7zł i z poziomu play24 można sobie włączać i wyłączać usługi, jedyne co to musisz sie przypilnować po tych 3 miechcach i to sobie wyłaczyć.

 

a, no i zerwałem umowe z play, dostałem pismo że moge to zrobić z jakąś karą dokładnie 181zł i umowe ważną jeszcze rok sobie darowałem i przechodze do orange.

 

o tym wiem, tylko czy jak sobie wylacze te darmowe minuty to pieniadze za smsy/ rozmowy beda pobierane z tych 39zl, ktore musze zaplacic co miesiac? Dobrze rozumiem, ze bedzie to dzialalo jak przy zwyklej zdrapce, z ta roznica, ze jak dojde do 0zl na koncie, to wtedy przyjdzie mi wiekszy rachunek, tak?

Odnośnik do komentarza

właśnie przedłużyłem umowe w tmobile, i chyba calkiem ciekawa ofere udalo mi sie uzyskać

 

abonament 112zł (sporo, ale..)

nielimitowane minuty do wszystkich i na stacjonarne (wymienne na nielimitowane smsy)

2gb internetu

SGS3 za 1zł,

umowa na 2 lata

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

myśle że początkowo może troche sie marnować ta ilość minut, ale pewnie z czasem będe miał wiecej okazji do gadania bo rozkręcam biznes;p

 

ogolnie to dla mnie spory skok bo obecnei płace 90zł i mam 240min , i 500mb internetu, 2 lata temu byly takie stawki jak sie chcialo wziąc niezłą komorke za niską cene ;/

Odnośnik do komentarza

hmm no jak ja brałem to sgs2 kosztowal około tysiaka w dużym abonamencie

 

to co ja mialem to było coś co ostatnio miał tmobile na iphona5 i sgs3/4 - "smartfonowa oferta" czyli że w miare tanieo dostaje sie smartfona ale w abonamencie jest dosyć mało minut (bardzo mało)

 

tak czy siak nie twierdze ze to był dobry abonament, zgodze sie ze był dosyć lipny

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przedluzalem niedawno umowe w play. Abonament jest mamy, jednak z racji, ze nie posiada ona konta internetowego w swoim banku, oplaty beda wykonywane z mojego konta. Co powinienem umiescic w polach: Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy oraz Tytul Przelewu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.