Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

 

T-Mobile(PTC) posiada(posiadało?) podobną ofertę o nazwie "Red Bull cośtam".

 

Wrong again. Red Bull Mobile należy do P4 (Play). Dla usystematyzowania:

 

PTK Centertel/Orange Polska SA = Nju Mobile

T-Mobile = Heyah + MTV

P4 = Red Bull Mobile

 

 

 

No ja najprawdopodobniej:

 

49zł

nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci.

nielimitowane smsy ( chociaz limit tak naprawde jest. 3tys smsów dziennie)

2gb internetu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ktos skladal wypowiedzenie (Play) w celu uzyskania lepszej oferty ? Na chwile obecna proponuja mi Formula 4.0 za 25zl, umowa na 18 miesiecy:

 

nielimitowane rozmowy w Play, Orange, Plus, T-Mobile

nielimitowane SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci 

 

Da sie cos wiecej ugrac ? Np. telefon jakis za 1zl lub tanszy pakiet internetowy.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dzwonilem i bylem w salonie. Nic sie dogadac nie da. Musze czekac na telefon z dzialu utrzymania, badz zgodzic sie na 2GB za 20zl.

 

EDIT:

 

Zadzwonili do mnie i chyba wezme za 35zl nielimitowane rozmowy do wszystkich i nielimitowane sms'y plus 750MB na neta (umowa na 12m-cy).

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przez 3 lata używałem oferty prepaidowej play. Płaciłem 30zł miesięcznie z czego za doładowanie dostawałem miesiąc darmowych rozmów i smsów do play+oczywiście konto ważne rok. Zrezygnowałem z tej oferty w styczniu, przenosząc się na abonament F4.0. Teraz mam nielimitowane do wszystkich sieci i płatność zamyka się w 40zł/msc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Odkąd pracuje w Polkomtelu nauczyłem się dokładnie czytać umowy i regulaminy. Oferta ofercie nierówna, są pakiety takie i takie wiec lepiej najpierw poczytaj o tej ofercie nim ja podpiszesz. Większość pakietów teraz jakie są to pakiety Non stop, czyli po przekroczeniu spada transmisja ale lepiej się upewnić ;)

Odnośnik do komentarza

bede przedluzal umowe w play i widze, ze maja teraz oferte na: nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich oraz 750mb netu za 49zl. chyba spoko oferta, co?

 

i powiedzcie mi jak to wyglada z tym pakietem - po wyczerpaniu go internet zwalnia maksymalnie, czy korzystanie ponad pakiet = wiekszy rachunek?

gdzie masz nielimitowane eski do wszystki?? bo chyba jestem slepy...chyba ze bez phona ;D

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość osiol

Plus na kartę. Doładowuję za 50 zł i mam konto ważne przez dwa miesiące. I tak tego nie wydzwonię. 29 gr za minutę, 19 gr za SMS, 4,1 GB transferu w cenie. Właśnie nabiłem komórkę pieniędzmi i dostałem 60 zł i aż 9,6 GB transferu. Fajowo, jakaś promocja, czy co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...