Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym miesiacu raczej uciekne z T-mobile do play'a. formuła rodzinna 140 zł dla 4 osób, nielimitowane rozmowy i smsy, ileś tam neta (malo istotne gdyz praktycznie tylko na wifi siedze), telefon na razie moja Xperia T jest w stanie idealnym wiec zmiany nie bedzie chyba ze uda mi sie sprzedać go do 500 zł i kupie Oppo Find 7.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Miałem mixa za 50zł na 36 doładowań. Zostały mi 3... a miało być do przyszłego roku. Bywało, że dwa razy w miesiącu miałem 2x 50zł. 

Zadzwonili z plusa i zaproponowali abo- wybrałem ciut drożej, bo za 69zł mogę dzwonić i pisać do wszystkich ile chce, 3GB w LTE. Potem za darmo, ale transfer zwalnia. 

 

Chyba spoko opcja.....  Za 50zł doładowałem, to miałem 300MB neta, wykupiłem pakiet tanich sms za 6zł, potem neta dokupiłem i w zasadzie c**j strzelał w te doładowanie. Myślę, że spoko. Ale chętnie poczytam opinie kogoś kto ma to samo w plusie albo kogoś z polkomtela.

Odnośnik do komentarza

Luck1985, a siedzisz tyle na necie? Bo za te 69 zł to głównie płacisz za te 3GB neta.

Ja siedziałem prawie 10 lat w plusie na kartę i przeszedłem do playa na abonament.

Z racji tego musiałem co miesiąc bulić dodatkowe 5 zł (za przejscie z innej sieci z karty).

Wychodziło 65 złotych za 500 minut do wszystkich i nielimitowane smsy i 2GB neta, którego i tak nie wykorzystywałem.

Teraz przedłużyłem umowę przez neta i mam nielimitowane minuty i smsy do wszystkich + 500 MB za 40 złotych.

A że przedłużyłem przez neta, przez trzy miechy płacę po 20 złotych. A że zapłaciłem poprzedni rachunek, przyszło mi do zapłaty 10 złotych.

 

Ok niby fajnie, ale teraz jak dostaję smsa z fakturą, to dodatkowo piszą:

"informujemy, że rabat za e-fakturę w wysokości 5.99 jest przyznawany w przypadku terminowego opłacenia faktury"

 

Czy zmienił się regulamin wszystkim mającym w playu, czy tylko mi za przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza

To 69 zł do wszystkich moge pisac i dzwonić, to spoko oferta :) no i 3gb neta. Za 49 było 2gb i 400 minut które dzieliło sie na 400 SMS albo net. Płacac w mixie 50zl, to oferta mi sie wydała ok. Pani proponowała 49, ale te 20zl wiecrj dało 1gb neta i do wszystkich.

Nie wiem czy wykorzystam ale juz bedecmogl udostępnić lapowi neta. Myślałem o iPadzie jeszcze

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W playu od jakiegoś czasu jest taryfa Formuła Play na karte, i można w niej aktywować pakiet 4w1, czyli smsy do wszystkich sieci za darmo, 1GB netu, rozmowy w play za darmo, rozmowy poza play 0,09groszy. A to wszystko za 21zl miesiecznie.

Do tego aktywując pakiet 10za5, mamy za 5 zł, 10zł na rozmowy (cpt. obvious).

Czyli płacąc 26zł miesięcznie, mamy wszystkiego w opór

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pisząc wypowiedzenie do Orange myślicie, że zadzwonią z jakąś za(pipi)ista ofertą?

dzwoń na *500 i powiedz, że chcesz rozmawiać z działem utrzymania. Ja mam za 46 zeta wszystko bez limitu, 2GB danych, 400 minut w unii (oferta bez telefonu, bo tylko takie się opłaca brać)

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy dobrze rozumuję, że z taryfy Orange Free na kartę mogę z powodzeniem korzystać w telefonie a nie tylko w tablecie czy laptopie?

Jest jeszcze Orange Smart dedykowane dla smartfonów, ale tam jest lipa z okresem ważności doładowania.

 

Teraz mam jakąś przestarzałą taryfę na kartę, w której zbyt dużo się płaci za połączenie z netem i chciałbym to zmienić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Orzeszek

cebula over 9000, w playu sama karta sim umowa na 15 miechów nielimitowane sms + telefony do wszystkich sieci i stacjonarne za 24,59zł miesięcznie xd netu 250mb ale i tak nie mam smartfona więc ten tego jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.