Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

313 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      115
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      129
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Dzwonił dzisiaj gościu z ofertą przedłużenia numeru w Play i zdecydowałem się na coś w rodzaju taryfy rodzinnej. Za 3 numery z nielimitowanymi połączeniami wszędzie, smsami/mmsami + 30GB internetu do wykorzystania przez wszystkich (wspólny limit na 3 numery) chcą 120 złotych brutto. IMO wygląda to całkiem spoko. Do tego pierwsze 8 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza

mi w play proponuja za 59zl:

 

2gb internetu

rozmowy do wszystkich

sms do wszystkich

stacjonarne

 

dobre to czy mozna wiecej od nich wyszarpac ?

 

Chcialem formula 4.0 z roamingiem, ktora jest za 69zł aby mi zrobili za 59zł ale dali mi to co wyzej - mam umowe na czas niekoreslony wiec nie mam cisnienia na zmiany ale aktualnie mam tylko 1gb internetu 

Odnośnik do komentarza

Ja mam za 40 zł

1,5 GB Internetu

rozmowy do wszystkich

smsy do wszystkich

Na stacjonarne będziesz dzwonił? Bo jak coś to na stronie jednym kliknięciem możesz to aktywować za 10zł/m.

Mi od paru miesięcy tylko raz przyszła kwota większa o kilkadziesiąt groszy za ww. połączenia.

Wychodzi że za 50 zł bym miał to co piszesz, ale mniej o 500 MB Internetu.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja w Play dostałem za 43zł miesięcznie:
 

2GB 

LTE 6 miesięcy

SMS/MMS nielimitowane

komórkowe i stacjonarne nielimitowane 

umowa na 15 miesięcy

 

Byłem na wypowiedzeniu i trafiłem na dobrego konsultanta. Standardowo dają to za 49 i 3 miesiące gratis, ale ja wolę mieć na koniec umowy mniejszą kwotę na rachunku by od tego pułapu negocjować.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Płacę 39.99 za nielimitowane wszystko (prócz połączeń stacjonarnych), a net 1,5GB. TO wszystko w playu, z ciekawości wlazłem na stronkę i patrzę na pfertę jakbym chciał przedłużyć, to nagle wychodzi mi 45,98 zł w umowie na rok.
Więcej? Raz już przedłużyłem, ale teraz trochę lipa, że nagle mam płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Przedłużał ktoś ostatnio abo w Play? Aktualnie płacę 39,99 i mam rozmowy i sms do wszystkich plus 1 giga netu. Pierwsza oferta przedłużenia to zwiększenie transferu do 2GB i na 24 miesiące. Myślicie, że da radę wytargać lepiej?

 

http://play.pl/oferta/dla-przedluzajacych-umowe/play-abonament/

 

teraz za te same piniondze jest 4gb internetu wiec kloc sie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie zrezygnowałem z Plusa i przeszedłem do Virgin Mobile. Na razie bardzo pozytywnie, nie ma problemów z zasiegiem i z netem, nawet w LTE. 

 

Mam pakiet za 19zł, 100 minut do wszystkich (praktycznie w ogóle nie dzownię), bez limitu do Virgin i Play, bez limitu smsy do wszystkich i 2gb neta. 

 

Ewentualnie za 29zł jest pakiet gdzie jest wszystko bez limitu i 5GB neta. Miodzio.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dobra nie wiem gdzie zapytać wiec piszę tutaj.

 

Chcę kupić smartfona i tutaj kilka pytań:

 

mam kartę w play bez żadnego abonamentu i w sumie w play chciałbym zostać. Na telefonach się w sumie nie znam więc nie wiem co można dostać dobrego w abonamencie czy jak to tam teraz wygląda. Najbardziej zależy mi oczywiście na mobilnym dostępie do neta bo właściwie bardzo mało dzwonię i trochę więcej smsuję.

 

Pomógłby ktoś mi to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jak zarejestrujesz sobie numer i przeniesiesz go do innego operatora, jakiegos red bulla, virgina czy nju mobile gdzie jest duzy pakiet GB miesiecznie a telefon kup sobie na allegro.

W Play jest slaby wybor, i nedzne telefony w abonamencie w granicach 40-70zł.

Takim dobrym i sprawdzonym mid-tierem jest Xperia M2.

 

Lepiej nie kombinuj i nie laduj sie w abonament jesli nie musisz bo nic tak naprawde nie zyskasz poza ewentualna wygoda w postaci braku dokupywania doladowan.

Odnośnik do komentarza

Mam M7 i też polecam, kozacki sprzęcior. Telefon kupić zawsze osobno, bo jest taniej niż w abonamencie. Za gotówe na allegro lub na raty również na Allegro. A do operatora się przenieść tam gdzie jest najlepsza oferta dla Ciebie, teraz i tak oferty na kartę są lepsze niż abonamenty i trzymanie sie jednego operatora nie ma sensu w odniesieniu do warunków jakie możesz mieć u innego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Co idzie fajnego ugrać w Orange (przedłużenie umowy), albo gdzie oferują najlepiej przy przenoszeniu nr ?

Ja przedłuzyłem

 

Miałem 2x 129 zł za abonamenty no limit

 

Przedłuzyłem na Smart Plan głowny + dodatkowy (wsadziłem w niego te dwa numery moj i zony) bez telefonu , umowa na 24 miesiace 79 zł (za 2 numer razem)

No limit + 20 GB netu (za staz duzo) + 400 minut w romingu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.