Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ile im płacicie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (286 użytkowników oddało głos)

Jaki operator?

1. Głosowano Plus (60 głosów [20.62%])

Procent z głosów: 20.62%

2. Głosowano Play (104 głosów [35.74%])

Procent z głosów: 35.74%

3. Głosowano Orange (57 głosów [19.59%])

Procent z głosów: 19.59%

4. Heyah (8 głosów [2.75%])

Procent z głosów: 2.75%

5. Głosowano Era (51 głosów [17.53%])

Procent z głosów: 17.53%

6. Mobileking (1 głosów [0.34%])

Procent z głosów: 0.34%

7. Głosowano Inny (10 głosów [3.44%])

Procent z głosów: 3.44%

Typ umowy

1. Głosowano Abonament (143 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

2. Głosowano Karta (117 głosów [40.91%])

Procent z głosów: 40.91%

3. Głosowano Mix (26 głosów [9.09%])

Procent z głosów: 9.09%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 xbor

xbor
  • Użytkownicy
  • 695 postów
  • SkądGórny Ślonsk

Napisano 17 September 2010 - 07:53

ma playa, doładowuje 20zł co miesiąc
  • 0

#22 estel

estel
  • Użytkownicy
  • 4845 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 September 2010 - 10:21

ale play jest kijowy jak nie masz nikogo z rodziny ani znajomych w nim, ceny do playa sa porąbane.

Czemu miałoby mnie interesować ile płacą moi znajomi kiedy to ONI chcą skontaktować się ze MNĄ?
  • 0

#23 rinzen

rinzen
  • Użytkownicy
  • 2228 postów

Napisano 17 September 2010 - 11:36

119pln abonament w Play - 79pln czysty, 25pln pakiet danych, 15pln pakiety promocyjne

do Play za darmo, 300 minut do wszystkich sieci, darmowe minuty za dzwonienie do mnie (spoza Play) a jako że abomanent jest na pierwszych zasadach (w play od 2k7) to za 79pln mam "doładowane" konto za ok 130pln które wykorzystuję na co chcę. pakiet jest niestandardowy, bo robiony na zasadzie lojalki tj. "a co mi pani zaoferuje żebym nie przeszedł do Ery"

Ceny do Play rzeczywiście są wysokie ale czy to jest problem abonentów Play czy innych sieci?
  • 0

#24 MichAelis

MichAelis

Dontom

• Senior Member
  • 10588 postów
  • SkądWrocław
  • PSN IDMichAelis
  • Nintendo IDMichAelisXX

Napisano 17 September 2010 - 11:43

Tez myslalem nad plejem, ale wiekszosc ludzi ma ere u mnie i ciezko mi zmienic.

Na zasieg nie narzekam, jest go duzo i wszedzie.

Nieprawda, jezdze duzo po Polscei zasieg ery jest najgorszy. Co chwile jakies 'dziury', raz na 15 min rozlacza rozmowy itd. W plusie nie ma takich rzeczy np.
  • 0

#25 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 17 September 2010 - 15:59

Nieprawda, jezdze duzo po Polscei zasieg ery jest najgorszy. Co chwile jakies 'dziury', raz na 15 min rozlacza rozmowy itd. W plusie nie ma takich rzeczy np.

No to bardzo dziwna sprawa bo ja przez 4,5 roku jezdzilem tydzien w tydzien w delegacje, od szczecina po rzeszow, lublin, bydgoszcz i nigdy nie mialem problemu z zasiegiem w trasie.
  • 0

#26 Gość_donsterydo_*

Gość_donsterydo_*
  • Goście

Napisano 17 September 2010 - 19:54

Ja mam Erę. 90 zł i w tym chyba coś ok. 600-700 minut + 2000 minut w sieci rodzinnej czy jakoś tak.

Całkiem nieźle jak za takie pieniądze :)

Użytkownik donsterydo edytował ten post 17 September 2010 - 20:04

• 0

#27 MichAelis

MichAelis

Dontom

• Senior Member
  • 10588 postów
  • SkądWrocław
  • PSN IDMichAelis
  • Nintendo IDMichAelisXX

Napisano 24 September 2010 - 06:34

No to bardzo dziwna sprawa bo ja przez 4,5 roku jezdzilem tydzien w tydzien w delegacje, od szczecina po rzeszow, lublin, bydgoszcz i nigdy nie mialem problemu z zasiegiem w trasie.

Ale sciemniasz, albo nie wiem jak jezdziles a z tego co widze to cala polska, bo u mnie cala firma ma takie problemy jak opisalem.
  • 0

#28 Yacek

Yacek
  • Użytkownicy
  • 3634 postów
  • GG4684235
  • Tlenclau

Napisano 24 September 2010 - 10:51

Ale sciemniasz, albo nie wiem jak jezdziles a z tego co widze to cala polska, bo u mnie cala firma ma takie problemy jak opisalem.

Jezdzilem normalnie i nie moge naprawde narzekac na Ere chociaz i tak uwazam, ze wszyscy operatorzy to tacy sami ch uje bez wyjatkow. Na dzien dzisiejszy martwie sie czy bedzie jakis w miare znosny telefon dostepny przy przedluzeniu w styczniu bo w polowie roku to nie warto bylo brac od nich fona bo dawal isame (pipi) a place im 4 lata po 120zl. U innych to samo. Wracajac do zasiegu: Orange w Walbzrychu i okolicach ma duze problemy i czesto trafia sie na czarne dziury albo trojkaty bermudzkie gdzie przez kilometr, 2 nie ma zasiegu, potem nagle jest, potem znowu nie ma. Ja takich jaj z Era u siebie w okolicy nie mam, w trasie tez nie mialem. Jezdze u siebie po wioskach w nocy Pajero przerobionym do off roadu i w kompletnych dziurach i zad upiach, bedac w srodku lasu albo wawozu mialem zasieg, 2 kreski na Nokii a orange nie mial i dzwonilem po kolegow aby przyjechali Patrolem nas wyciagac. Moze to kwestia naadajnikow, napewno tez zalezy od telefonu bo niektore moga trafic sie 'kopniete' tak jak dwie nokie e51 u nas w firmie ktore co chwile rozlaczaly albo gubily zasieg. Ostatni brak zasiegu z ery to pamietam w Bogatyni w lesie na trasie motocrossowej jak bylem na zawodach gdzie zapuscilismy sie w las naprawde daleko ale tak na codzien i na wyjazdy to nie mam takich akcji.
  • 0

#29 wilku00034

wilku00034
  • Użytkownicy
  • 693 postów
  • GG4843937
  • SkądGołdap

Napisano 26 September 2010 - 10:58

Ja mam  mix plusa. Teraz po przedłużeniu umowy dostaje przy doładowaniu 100mb transferu danych, które przydają się do GG.  No i dwa pakiety 5 darmowych numerów (10zł) + darmowe smsy (5zł = 500, 8zł = nieskończoność ;) ). 
  • 0

#30 MichAelis

MichAelis

Dontom

• Senior Member
  • 10588 postów
  • SkądWrocław
  • PSN IDMichAelis
  • Nintendo IDMichAelisXX

Napisano 27 September 2010 - 18:24

Jezdzilem normalnie i nie moge naprawde narzekac na Ere chociaz i tak uwazam, ze wszyscy operatorzy to tacy sami ch uje bez wyjatkow. Na dzien dzisiejszy martwie sie czy bedzie jakis w miare znosny telefon dostepny przy przedluzeniu w styczniu bo w polowie roku to nie warto bylo brac od nich fona bo dawal isame (pipi) a place im 4 lata po 120zl. U innych to samo. Wracajac do zasiegu: Orange w Walbzrychu i okolicach ma duze problemy i czesto trafia sie na czarne dziury albo trojkaty bermudzkie gdzie przez kilometr, 2 nie ma zasiegu, potem nagle jest, potem znowu nie ma. Ja takich jaj z Era u siebie w okolicy nie mam, w trasie tez nie mialem. Jezdze u siebie po wioskach w nocy Pajero przerobionym do off roadu i w kompletnych dziurach i zad upiach, bedac w srodku lasu albo wawozu mialem zasieg, 2 kreski na Nokii a orange nie mial i dzwonilem po kolegow aby przyjechali Patrolem nas wyciagac. Moze to kwestia naadajnikow, napewno tez zalezy od telefonu bo niektore moga trafic sie 'kopniete' tak jak dwie nokie e51 u nas w firmie ktore co chwile rozlaczaly albo gubily zasieg. Ostatni brak zasiegu z ery to pamietam w Bogatyni w lesie na trasie motocrossowej jak bylem na zawodach gdzie zapuscilismy sie w las naprawde daleko ale tak na codzien i na wyjazdy to nie mam takich akcji.

Raczel bym porownal zasieg do plusa/play, bo orange to (pipi). Nie wiem, ale generalnie w trakcie jazdy nie wdaje sie w rozmowy dluzsze niz 15 min, bo mnie rozlacza z braku zasiegu.

Co do przedluzania w erze, to niestety nie ma znaczenia czy i ile im placisz. Ja jestem w erze od 10 lat i to tez nie ma znaczenia. Przy firmie albo o ile sie nie mysle rachunkach powyzej 500 zl na miech mozna cos dodatokwo wynegocjowac, a tak jest sie nikim. Szczegolnie jesli chodzi o telefony to sie nie da nic zdzialac, bo z pierwszej ofery z ery zawsze da sie cos urwac(mowie o abo, ewentuealnie minuty).
  • 0

#31 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 18464 postów

Napisano 30 September 2010 - 14:35

Nawet teraz bym powiedział, że sieci starają się dymać jak się da. Mój ojciec w Plusie ponad 10 lat miał kilka różnych numerów, z czego każdy bez przerwy w użyciu (rachunki po kilka tysięcy złotych miesięcznie) i przy kolejnym przedłużeniu umowy nawet nie zainteresowali się i nie zadzwonili do niego z jakąś ofertą, a kiedy po ruchu z jego strony dowiedział się, że jego oferta jest gorsza od tej, którą dostał znajomy właśnie przychodzący do Plus, to wpadł w furię i tyle go Plus widział ^^. Potem się przeniósł do Orange i po 2ch latach to samo. Teraz jest w Erze, warunki na start najlepsze jakie w życiu miał, ciekawe co po 2ch latach będzie. Chyba najlepiej jest albo dołączać do sieci nowej ciągle (wtedy najlepsze oferty dają) albo straszyć gnoji, że się przejdzie do innej, nagle oferty się lepsze robią.
  • 0

#32 szeni

szeni

Onan Barbarzyńca

• Użytkownicy
  • 1728 postów
  • GG1084752
  • SkądKluczbork
  • PSN IDszeni_

Napisano 01 October 2010 - 21:31

Kur.wa mac, srodek Wroclawia (ul. Kamienna) - mam zje.bany zasieg w Erze. o_O Czuje sie jakbym mieszkal na jakims polu albo w lesie. Przerywa mi rozmowy, HSDPA zrywa polaczenie co kilka minut. Myslalem o wzieciu Blueconnecta ale w takiej sytuacji niech (pipi)ja.
  • 0

#33 Yap

Yap

The Legendary Ninja

• Senior Member
  • 3176 postów

Napisano 02 October 2010 - 12:08

Koszt rozmów/SMSów co miesiąc to 30-35 zł jeśli chodzi o mnie. Nie żeby było różowo i z fajerwerkami, ale mi odpowiada to co mam - Era.
  • 0

#34 kasuro

kasuro
  • Wyrzutki
  • 1198 postów
  • GGklikam
  • Tlenkiedy w
  • SkądKrakowie
  • GamerTagmam
  • PSN IDwolne

Napisano 23 October 2010 - 07:38

ale play jest kijowy jak nie masz nikogo z rodziny ani znajomych w nim, ceny do playa sa porąbane.

Czemu miałoby mnie interesować ile płacą moi znajomi kiedy to ONI chcą skontaktować się ze MNĄ?

No to masz naiwnych znajomych, płacic prawie 70 gr za 1 min heh Dołączona grafika.

By nie było, dalej w plusie i dalej to samo. Czyli żadnych ciekawych promocji. Zastuj.
  • 0

#35 Lucek

Lucek

najlepszy na forum

• Senior Member
  • 13215 postów
  • SkądBerlin

Napisano 06 November 2010 - 13:30

No to masz naiwnych znajomych, płacic prawie 70 gr za 1 min heh

Ale serio interesuje Cie za ile KTOS do CIEBIE dzwoni? Zreszta nie wiem, jak wymieniam sie z kims nr telefonu, to nie pytam go w jakiej sieci ma telefon - jak cos potrzebuje/chce to dzwonie, nie to nie - i dziala to w obie strony.

Sam mialem juz abonamenty w plusie i erze. Obecnie korzystam z Playa, gdzie najpierw mialem abonament 69zl obnizony do 50zl i w tym 170 minut do wszystkich. Jakies 3 miesiace temu zrezygnowalem ze "znizki" i place pelne 69zl ale mam za to 400 minut niecale do wszystkich sieci + play za darmo. Zona miala play fresh, ale zmienilismy go na abonament 29zl w ofercie "bez telefonu" - umowa na rok + polowa abonamentu przez caly okres trwania umowy, czyli 14,50 miesiecznie. W tym ma 120 minut + 40 dodatkowych minut przez pol roku.

Z zasiegiem bywa roznie. W duzych miastach nie ma zadnego problemu, ale juz np na wioskach pojawiaja sie czasem problemy. Nie jezdze jednak czesto poza miasto, wiec dla mnie to nie jest duzy problem.
  • 0

#36 Szymek_PL_

Szymek_PL_
  • Użytkownicy
  • 1951 postów
  • SkądPiotrkow Tryb/Gajkowice
  • PSN IDSzymek_PL

Napisano 18 December 2010 - 11:10

mialem Ere ale zaproponowali mi smieszna oferte na przedluzenie umowy...
przeszedlem do Playa i 23 grudnia mam mozliwosc przedluzenia umowy...
bede bral Play 69 + znizka na telefon
ciekaw jestem jakie obnizki i promocje mi zaoferuja :) pewnie po swietach nowy telefonik
bardzo zadowolony jestem z operatora...i na wsi mam 3G :)
obecnie 50 dych na wykorzystanie

Użytkownik Szymek_PL_ edytował ten post 18 December 2010 - 11:12

• 0

#37 sprite

sprite
  • Użytkownicy
  • 5721 postów

Napisano 21 February 2011 - 07:16

POP - 5 dych co miesiąc ;)
  • 0

#38 pajgi

pajgi
  • Senior Member
  • 11519 postów

Napisano 21 February 2011 - 12:35

Heyah, darmowe rozmomy z wybranym numerem w sieci zależne od kwoty doładowania(tzn. ilość dni, np 10 zł 10 dni), darmowe smsy w sieci, plus dosyć częste podwajanie doładowania i z takim kombosem wydaje 20-30 zł na miesiąc .
  • 0

#39 lukaszt_89

lukaszt_89
  • Użytkownicy
  • 481 postów

Napisano 21 February 2011 - 13:12

Play na abonament 25zł + 5zł za net w tym 120 darmowych minut i 160 sms wystarcza mi to w zupełności.
  • 0

#40 Mustang

Mustang
  • Premium Member
  • 6763 postów

Napisano 27 February 2011 - 13:24

Play Fresh, doładowuję sobie za 30 zł i wziąłem po zmianie telefonu bonus na internet. Jak wyjdzie, że się nie przydaje, to zmienię może na inny.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0