Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł z beta testami multi <ok>

 

Tylko chyba by się za bardzo zdradzili, bo przy takiej becie odkrywałoby się imo za dużo nowej zawartości. Grafika i poprawki w UE, do tego pokazana jedna czy dwie mapy- za dużo jak na Gearsy ;) Przy dwójce hype był taki duży właśnie dlatego że do samej premiery mieliśmy tylko jakieś szczątkowe gameplaye, prezentację możliwości podrasowanego UE i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja tam się jaram, multi w dwójce wcale nie było takie złe jak niektórzy psioczyli. Ciekawy jestem tylko czy dobiję do levelu 100 w GoW2 przed premierą kolejnej odsłony. W sumie fajnie by było gdyby nabity level w drugiej części przeszedł do części trzeciej.

Odnośnik do komentarza

Niby oczywiste, niby każdy wiedział. No ale nie ma to jak pewna zapowiedź.

 

Co ja bym dał żeby zobaczyć chociaż minutowy gameplay albo screeny. Ale znając życie dostaniemy króciutki teaser. No ale dobre chociaż to, biorąc pod uwagę genialny teaser GoW2. No i w ogóle genialne trailery Girsów 1 i 2.

 

Tylko (pipi)a jak tu czekać jeszcze rok.

Ave Girsy heh.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem za tym, jeżeli to ma poprawić grafikę to trzeba wywalić splita, a zamiast tego wrzucić co-op na 4 osoby (chociaż trudno bedzie na tyle osób stworzyć całą kampanię).

 

A nocnych ptaszków nie chcę, bo tylko mnie w(pipi)iały w Gearsach 1.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy by chcieli lepszą grafikę... OK ale tylko w singlu, multi ma takie lagi właśnie przez grafę i zwalony kod sieciowy. Do tego widok TPP i mamy ping na poziomie 100-150 przy dobrych wiatrach. MP ma być prosty, nie mieć jakiś większych wodorotrysków i innych zbędnych bajerów. Mi się wydaje, że EPIC zrobi to samo co z GoW2 i gra będzie bardziej denerwować niż bawić w multi.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ja też jestem za tym, jeżeli to ma poprawić grafikę to trzeba wywalić splita, a zamiast tego wrzucić co-op na 4 osoby (chociaż trudno bedzie na tyle osób stworzyć całą kampanię).

 

A nocnych ptaszków nie chcę, bo tylko mnie w(pipi)iały w Gearsach 1.

 

mogą zrobić tak że co-op story dalej na 2osoby i fragmenty gdzie jest 4-5postaci jako osobny co-op bez story. W gow2 większość gry biegaliśmy z 4-5 postaciami...to mogli wykorzystać w multi jako co-op na 4osoby + dorzucili by więcej stworków.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to cały kryll został wybity przez wybuch lightmass bomb.

Racja, mój błąd.

 

@qb3k dobra to chcę tylko co-opa na 4 m,kay? heh

 

Jestem ciekaw nowych Cog-ów. Znowu na któregoś Carmine-ów chyba nie ma co liczyć.

 

Chcę rozj.ebać dupsko Królowej w końcu. Za Tai-a i za Marie haha.

Odnośnik do komentarza

Dizzy nie Jizzy ;p

 

No właśnie. Z nim to nie wiadomo bo w sumie nie było pokazane czy Skorge go zabił czy nie. Ja nawet bym obstawiał wersję, że wróci w trójce tym bardziej, że za mało go wykorzystali - pokazali. A to świetna postać była. Oczywiście to tylko gdybanie.

 

LoL, racja Słupek, oczywiście że Dizzy :sweat:

 

Pojawił się na chwilę, pojeździł Betty i tyle go widzieli w grze. Ciekawe co z pogłoskami że w Delcie pojawi się laska.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...