Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że też mi się grało świetnie w trzecie Gearsy. Koleżka niedługo wraca na łono zielonej rodziny to machnie się przejście serii w coopie i skonfrontuję wspomnienia z rzeczywistością. Dzięki za patche pod XOX Microsofta, jeszcze fajnie by było, gdyby gierki z 360 dostały FPS Boost (na to jednak nie liczę).

Odnośnik do komentarza

Co ja czytam? MGS3 bezpieczna kontynuacja? Całkowicie zmieniony czas i miejsce akcji (zamiast industrialnych korytarzy, dużo otwartych przestrzeni), brak radaru, mocno zmieniony gameplay (żarcie, kamuflaż, nierówności terenu), dodane nowe ruchy, najlepsze potyczki z bossami z całej serii i jeszcze do tego MGO. Jako całokształt najlepsza część serii, MGS2 nawet w top 3 nie stoi.

Co do Gearsów 3 to jedyna część której nie ukończyłem, kiedyś trzeba będzie się zabrać, ale po ograniu 1 Ultimate, G4 i 5 rok temu jestem na ten moment nasycony tym uniwersum.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niepopularna opinia incoming:

 

CQC było po to aby było. Zarcie kompletnie tak samo. No ale BB rzygał. Fajnie. Nierówności terenu najlepsze jak w pierwszej minucie trzeba było plecak z drzewa ściągnąć. No ale to kwestia preferencji. Natomiast bossowie nie licząc The Boss to paraolimpiada. Zero motywacji, backstory jak już było to tylko śmiech wywoływało. Najlepszy z nich czyli The End nawet nie stał obok grubasa na rolkach w MGS2. Ah, przepraszam, The Sorrow miał fajne trailery. Idź pan w chuj z tą częścią.

 

Dobrze, że MGS4 wyszło bo przejęło pałeczkę największej spierdoliny. 

 

PS. MGS5 nie liczę bo to nie MGS.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ins napisał:

 

Nie. MGS3 to był jeden wielki zawód po 1 i 2. Zarówno fabularnie jak i technicznie (30 vs 60 FPS). Taka bezpieczna "kontynuacja".

 

 

W mgs2 coś poza cutscenkami i "przekazem" widziałeś? Ja tam z gameplayu nic nie pamiętam poza tankowcem i wspomnianym grubasem na rolkach. Przy mgs3 miałem dreszcze jak go torturowali tam to był prawdziwy Pan Kojima.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Szymek napisał:

trzeba bylo wczesniej dodac ? Wspominasz o RAAMie a tam cena 32 zl natomiast ten darmowy pakiet dowodcy Hord to chyba nie jest to ? 


Nie mam pojęcia. W każdym razie płatne pokazują się chyba z poziomu gry, ale jak wszedłem do MS Store to miałem wszystko gratis i sobie dodawałem, nawet mapki i popierdółki :xboss:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

W mgs2 coś poza cutscenkami i "przekazem" widziałeś? Ja tam z gameplayu nic nie pamiętam poza tankowcem i wspomnianym grubasem na rolkach. Przy mgs3 miałem dreszcze jak go torturowali tam to był prawdziwy Pan Kojima.

 

Dobrze, że przypomniałeś o tym oku bo wyleciało z pamięci. Autentycznie ta scena była tak mocna, że kompletnie o niej zapomniałem.

 

Umniejszanie wartości kodżimowej gierki poprzez wykluczanie cutscenek , przekazu i gloryfikowanie gejpleju. Aha. Ok. Żeby to jeszcze coś wybitnego było w tej swerze to bym zrozumiał. 

 

Ustalmy sobie jedno. Gameplay w MGSach był zawsze średnio słaby. Darujcie sobie wojowanie tym lipnym elementem.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wredny napisał:


Nie mam pojęcia. W każdym razie płatne pokazują się chyba z poziomu gry, ale jak wszedłem do MS Store to miałem wszystko gratis i sobie dodawałem, nawet mapki i popierdółki :xboss:

to dziwne bo u mnie czy to  apka GP czy przez kompa wola pieniazki. A dziwne bo jest przy dodatkach dopisek Game Pass tak jakby caly sezon pass byl za free. Zobacze jeszcze wieczorem na konsoli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...