Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Składasz preordera i dostajesz kod. Jak nie dostajesz to się upominasz. Jak coś sapią to rezygnujesz z preordera i składasz zamówienie gdzie indziej. W końcu od ładnych paru lat mamy kapitalizm i konkurencja na rynku jakaś jest :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Właśnie, mnie to masakruje, że single, który, fakt, że był pokazywany rok temu, jednak nie miał w ogóle startu od strony wizualnej do multi. Także po tym roku, licze na opad szczęki na E3 związany z kampanią GoW'a 3. Jak tak wygląda multi, które w większości grach jest gorsze graficznie od singla ;)

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Czyli jak złożę pre-order na GoW'a 3 to niemal od ręki dostaję kod na betę tak? I nie ważne czy zamówienie będzie w rzeczywistości zrealizowane czy nie? Bo miałem się nie bawić w tę betę, ale cholernie mnie ciągnie i chyba jednak sobie nie odpuszczę.

 

Przy każdej becie te same pytania, to już się robi nudne.

 

Zamawiasz, najlepiej za pobraniem --> dostajesz kod --> nie podoba się (choć to mało możliwe) --> anulujesz pre-order

 

Proste i bez żadnych konsekwencji, bo niby jakich? Ja tak robiłem z betą MoH.

 

Co dos treama, ja piernicze toż to wygląda jakby na lanie nagrywane było.

Odnośnik do komentarza
Przy każdej becie te same pytania, to już się robi nudne.

 

Zamawiasz, najlepiej za pobraniem --> dostajesz kod --> nie podoba się (choć to mało możliwe) --> anulujesz pre-order

 

Proste i bez żadnych konsekwencji, bo niby jakich? Ja tak robiłem z betą MoH.

Już się tak nie spinaj, nie każdy ma czas i chęci na udział w każdej becie jaka wychodzi na XBL, trochę się nie orientuje to się dopytuje. Oczekiwałem zwięzłej odp. "Tak" lub "Nie" nic więcej.

A betę MoH'a pamiętam że rozdawali na portalach o grach i nie trzeba było składać pre-orderów, wiem bo akurat sam uzyskałem taki kod i się chwilę pobawiłem.

Odnośnik do komentarza

Na własną odpowiedzialność:

 

Steps:

1. Download and extract the beta from: http://www.multiupload.com/I2HU90MU5F

2. Plug in your USB memory stick into your Xbox

3. Goto My Xbox > System Settings > Memory > USB Storage Device > Configure Now

4. Wait while the Xbox reformats your memory stick and then plug it into your PC

5. Download USBXTAFGUI_v44 and run it.

6. Goto File > Open First USB Device

7. It should load from your memory stick and under "File System" you should see "Cache Partition" and "Data Partition"

8. The folder structure for the memory stick needs to be the following. Create folders as needed (Note: thats 16 zeroes):

 

Data Partition > Content > 0000000000000000 > 4D5389B9 (drag extracted beta folder here)

 

9. Goto File > Close Current Drive

10. Unplug the memory stick from your PC and plug it back into your Xbox.

11. Goto My Xbox > Game Library > Game Demos & Trials and look for Gears of War 3 Beta

12. Load the launcher and it will prompt you to download a 500~ mb update.

13. You're done!

 

 

EDIT: Działa :)

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

witam, obecnie nie mam golda ani 2GB miejsca na dysku, mam pytanie do mających golda i te miejsce na dysku, czy Betę (oficjalnie) można ściągnąć już TERAZ, a grać dopiero 25 w poniedziałek?

bo dostałem kod do bety, wpisalem go, ściągnąłem niecałe 90MB i dalej nie moge nic zrobić, wszyscy tak mają?

Odnośnik do komentarza

Na własną odpowiedzialność:

 

Steps:

1. Download and extract the beta from: http://www.multiupload.com/I2HU90MU5F

2. Plug in your USB memory stick into your Xbox

3. Goto My Xbox > System Settings > Memory > USB Storage Device > Configure Now

4. Wait while the Xbox reformats your memory stick and then plug it into your PC

5. Download USBXTAFGUI_v44 and run it.

6. Goto File > Open First USB Device

7. It should load from your memory stick and under "File System" you should see "Cache Partition" and "Data Partition"

8. The folder structure for the memory stick needs to be the following. Create folders as needed (Note: thats 16 zeroes):

 

Data Partition > Content > 0000000000000000 > 4D5389B9 (drag extracted beta folder here)

 

9. Goto File > Close Current Drive

10. Unplug the memory stick from your PC and plug it back into your Xbox.

11. Goto My Xbox > Game Library > Game Demos & Trials and look for Gears of War 3 Beta

12. Load the launcher and it will prompt you to download a 500~ mb update.

13. You're done!

 

 

EDIT: Działa :)

 

mieszanie w dysku twardym, żeby za to banana nie było, lepiej poczekać 2-9dni, grasz na PL koncie czy innym ?

 

wczoraj oglądam bete na żywo i znacznie większa dynamika niż gow2 tak jakby gra leciała w przyśpieszeniu 2x

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę, zero lagów (podobno nawet nie uruchomili dedykowanych serwerów), shotguny dają niesamowity fun (jak za dobrych czasów GoW1, szczególnie ten "jednostrzałowy" działający na odległość 2m). Mapy są świetnie stworzone pod walki na bliską odległość. Mnóstwo rzeczy do odblokowania, więc będzie co robić przez ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Ja pjerdole o co chodzi, czyżby na prawdę gra która nie ma lagów i jest świetna zarówna dla fanów jedynki i dwójki? Czytam różne fora i żadnych słów krytyki o_O Jak ktoś na neogafie poprosił by powiedział coś złego o grze bo nie może wytrzymać do poniedziałku to ktoś mu odpisał, że logo Epic w trakcie wczytywania jest zyebane, LOL :lol:

Odnośnik do komentarza

Według opinii brachola, który bezustannie katuje tylko pierwsze Gearsy, dwójkę uważa za jedne wielkie GOW-no, jest pod wrażeniem Bety i braku lagów, szybkości, powera, emocji, z balansowania broni i potwierdzając zmiany na plus gdzie w przypadku dwójki były ale wstecz.

Czyli z GOW 3 jest/będzie za(pipi)iście :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...