Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4745 odpowiedzi w tym temacie

#4741 milan

milan

Pan doniczka

• Użytkownicy
  • 6051 postów

Napisano wczoraj, 20:22

ping,  ja polecam 21:9, będziesz miał kolejną rzecz której nie ma co  szukac na konsoli,  ogrywałem  tak m.in.  dooma, tomb raidera. Wiem ze są na pewno 4k  21:9, nie wiem jak z tym 144hz, prawde mowiac nawet nie wiem  co to. Raz zagrasz i  chcesz zawsze.

o jezusku, np. ten :obama:

https://www.ceneo.pl...718#tab=reviews

160 hz, 35 cali

Użytkownik milan edytował ten post wczoraj, 20:22

• 0

#4742 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7396 postów

Napisano wczoraj, 20:42

Jedyne co mnie wstrzymuje to właśnie fakt że obecny monitor ma te 1080p i 120hz co mi wystarcza. A nie wiem czy między moim a PG279Q odczuje jakąś różnice po za rozdzielczością i 3 calami więcej. 

Róznica bedzie kolosalna moim zdaniem, po pierwsze matryca, kolory i kąty widzenia, po drugie rozdzielczosc, po trzecie g-sync, po czwarte ULMB jak chociaz czasem odpalasz gry izometryczne/strategie.

Ja sie przesiadalem z matrycy TN na IPS Dell z segmentu premium i miałem "łooo jezu", potem przesiadlem sie z tego Dell'a na obecnego Acera i mimo ze to tez IPS to nie sa sobie równe, jesli chodzi o nasycenie kolorów i wyglad to był efekt "ŁOOO JEZUUUU :obama: ". Jak masz mozliwosc to warto gdzies zajsc do sklepu i sobie przetestowac,bo pewnie jestes w jakims cywilizowanym kraju obecnie xD

• 1

#4743 SpacierShark123

SpacierShark123
  • Be fit or die tryin'
  • 3824 postów

Napisano wczoraj, 20:50

No ja właśnie zawsze myślałem że mam matryce IPS a nie TN bo dość wyprane kolory na PC mam w stosunku do TV. Kurcze chyba się skusze , myślałem też o jakiś większym ale jednak 27 będzie na styk bo siedze dość blisko monitora.

• 0

#4744 ping

ping

sztywniutko

• PTT
  • 7253 postów

Napisano wczoraj, 21:02

Taka 35-tka to by mnie pewnie zayebała na kotleta... Musi być sztos.

Ogólnie czego bym nie wziął, to mną pozamiata. Póki co zbieram szczenę widząc jak wyglądają gry w 4K, a jak dojdzie do tego monitorek 144hz albo inne g-synci to :obama:

W sumie granie graniem, ale taki WHD i Excel to musi być masakrator, same by mi się tabelki liczyły.

Użytkownik ping edytował ten post wczoraj, 21:03

• 0

#4745 milan

milan

Pan doniczka

• Użytkownicy
  • 6051 postów

Napisano wczoraj, 21:04

Taka 35-tka to by mnie pewnie zayebała na kotleta... Musi być sztos.

Ogólnie czego bym nie wziął, to mną pozamiata. Póki co zbieram szczenę widząc jak wyglądają gry w 4K, a jak dojdzie do tego monitorek 144hz albo inne g-synci to :obama:

W sumie granie graniem, ale taki WHD i Excel to musi być masakrator, same by mi się tabelki liczyły.

tylko pamiętaj ze te 35 to nie to samo  co 35 16:9 ;]  np. 29 cali 21:9 ma wysokość ok. 23 calowca 16:9

Użytkownik milan edytował ten post wczoraj, 21:05

• 0

#4746 El Loco Chocko

El Loco Chocko
  • Be fit or die tryin'
  • 4582 postów

Napisano dziś, 08:25

Tutaj podpinam sie do Veliusa. Mam tez tego predatora. Mimo ze minelo juz sporo czasu od zakupu, co rusz, lapie sie na tym ze uderza mnie mysl - O (pipi) jak to wyglada!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

Metoda