Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie właśnie... Żeby ktoś kumaty to wyjaśnił - czy za "alarm" przyjmuje się gościa, który jest agresywny i ma status "WRÓG", czy tylko wtedy, gdy ktoś taki podbiegnie do panelu i go wciśnie? Bo w sumie w tych wszystkich menelskich alejkach raczej paneli nie ma, więc obstawiam, że "WRÓG" jednak wystarczy, by anulować nam trofeum.

 

No i wtedy w sumie lipa, bo nawet pierwsza nasza konfrontacja, tam gdzie tych dilerów na boisku koszykówki trzeba spacyfikować... Bez podwójnego ogłuszania nie podchodzić lepiej, bo jak siekniesz tylko jednego, to drugi ma "WRÓG" automatycznie. Teoretycznie można pojedynczym takedownem załatwić szybko jednego po drugim, tak że drugi nie zdąży zareagować (a przynajmniej moje oko nie zarejestrowało zmiany statusu), ale postanowiłem do nich wrócić dopiero, jak wykupiłem double takedown, tak dla pewności.

Odnośnik do komentarza

Bo widzisz, ta sytuacja z menelem, to prawie symulator życia. Może umarł z przyczyn naturalnych, taki realizm... ;)

 

A tak serio, to miałem taką sytację:

 

Druga wizyta w Detroit, jestem po rozmowie z Sarifem u mnie w mieszkaniu, jadę windą na dół i w holu wpada na mnie gliniarz Wayne, ten, którego przekonywałem w komisariacie. No więc wpada na mnie i krzyczy, że przeze mnie zwolnili go z pracy, wyciąga broń i strzela do mnie. Uciekłem nie zabijając go, ale na radarze wyskoczył napis "wróg". I teraz pytanie, trofik przepadł, czy to jednak nie zaliczy jako aktywowany alarm?

 

 

Oki, ta sytuacja nie wpłynęła na trofika, uff. Zabitych nie było, alarmu nie było, chwilkę od gry odpocznę i jak wrócę, to będzie platynka ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...