Skocz do zawartości

Metro 2033


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mr. Blue

Ja raczej nie zagram (aż takiego dobrego kompa nie mam), ale powiem wam jedno: autor książki i współautor gry jest ostro porąbany, uważa np. że Half Life to prosta i głupia strzelanka.

HALF LIFE. H A L F - L I F E.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Half-Life? Najlepszy FPS w jaki grałem, wzór i ideał? Że jest prosty i głupi? Mega LOL!

 

Metro 2033 na razie olewam, kupię po pierwszym, na razie ledwo znajduję czas na Darksiders. Z tego co widziałem w filmikach gierka jest fajna i ma klimacik. Chętnie poczytam jak się sprawuje w akcji.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie rozumiesz. Gościowi chodziło przede wszystkim o fabułę a nie gameplay, a jeżeli ktoś uważa, że fabuła w Half Life jest prosta i głupia to jest on zwyczajnym ignorantem, który albo nie wie co to jest genialne sci-fi albo myśli, że cała historia musi być opowiedziana w cutscenkach.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Z recki GT i GS wynika, że to bardzo dobra gra, która cierpi na pewne mniejsze lub większe techniczne wpadki. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, może podczas gry wady nie będą tak uwydatnione. Szkoda tylko, że to gra na 10h myślałem, że tak z 15h jak na grę bez multi.

Odnośnik do komentarza

Gra w sumie nie jest podobna do niczego. Klimatem na pewno do Stalkera, jednak on ma w sumie mocno otwarty świat, metro już nie. Gra ma techniczne niedoróbki, ale która gra dziś ich nie ma. Dla mnie w grach najważniejsza jest własnie klimat i fabuła.

No i bohater mógłby trochę szybciej broń przeładowywać, kiedy oblecą nas z każdej strony mutanty, to bywa to trochę frustrujące. No i gra wcale do łatwych nie należy, ale to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

No to może ja coś dodam.

 

Pierwsze bardzo pozytywne wrażenie zostaje trochę popsute przez niedoróbki wszelkiego rodzaju. Od dziwnej momentami fizyki (koleś biegający z wrośniętym w plecy krzesłem), przez niedorobioną momentami animację po zwyczajne bugi uniemożliwiające przejście niektórych miejsc, bez załadowania początku levelu (te można wybierać).

Zdarzyła mi się akcja, że spotkałem człowieka-bandytę, który był nieśmiertelny mimo to sam jak najbardziej potrafił zabijać. Przeprowadzałem na niego kila ostrzałów, połączonych z granatami i wykończeniem z całej serii powiększonego szotguna, a mimo to koleś nie zszedł. Gdy załadowałem level od nowa, koleś padł normalnie :)

 

Ale pomijając wady, gra jest bardzo klimatyczna. Strzelanie, tak jak pisał kroolik jest faktycznie inne, pierwsza maszynówa to straszny badziew.

Podoba mi się odwzorowanie nastroju upadłej kolonii ludzkiej, pochowanej po kanałach. Przywodzi mi na myśl klimat Fallouta, albo jego daleką interpretację. W każdym razie "miasta" (stacje metra) są fajnie odwzorowane, , chociaż jak do tej pory trochę małe.

Gra jest mocno poskrypotwana, tak że raczej na jeden raz chyba.

Odnośnik do komentarza

Klimat to ta gierka ma, nie można powiedzieć. Grafika ładna, fajne potworki, czasem potrafią wystraszyć. Po odpaleniu gry od razu przestawiłem dialogi na ruski :thumbsup:, wiadomo. Też jestem na początku i już Metro zrobiło na mnie wrażenie. Polecam każdemu kto lubi klimatyczne shootery podchodzące pod Stalkera.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...