Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Dla trwałości lekki luz jest konieczny, inaczej się zatrą (znam z laptopów). Nie mam 2DS XL ale ja polecam ci najbardziej wycofywanego New3DS. Jest większy niż stary 3DS ale mniejszy niż XLe i to jest fajny kompromis. Sam mam New3DS XL i piksele są wielkie. No i seria NEW rzeczywiście sprawa wrażenie jakiejś takiej tandetnej - zwykły 3DS sprawiał lepsze pierwsze wrażenie ale z kolei rysował ekrany i miał slaby efekt 3d. Ja 3d nie używam w ogóle, więc mnie to rybka. 2DS XL to próba upchnięcia jeszcze paru tysięci 3dsów za możliwie małe pieniądze ale z dużym zyskiem, stąd tak jakość. Idź gdzieś do sklepu i obejrzyj, tak najlepiej będzie dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

no ok dzięki, pytam bo dopiero od kilku dni interesuję się handheldem Nintendo ( na Switcha za wcześnie dla mnie jeszcze ) . Którą wersję konsoli wybrać? Jak wygląda granie online ? czy gry z DSa działają w formie cyfrowej czy nośniki normalnie?

Mógłby ktos nahajpować mi tę konsolę żebym nie miał już wątpliwości?:)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie zależy ci na graniu w gry kompatybilne tylko na n3ds (Xenoblade, Minecraft, cyfrowe gry ze SNESA), to bierz to, co wychodzi taniej, np.  zwykły 2ds, który wydaje się dość wygodny (niestety nie miałem w ręku). Jak masz ciut więcej grosza bierz n3ds XL, bo tylko takie już dostaniesz w sklepach "od ręki", Jeżeli chcesz przyoszczędzić, ale mieć konsolkę nową i odpalającą wszystkie tytuły, weź 2ds XL.

 

Gry z DS działają z nośników, jest też trochę tytułów w e-shopie, ale tutaj niewiele ci pomogę, bo praktycznie nie korzystam.

 

Jeżeli gra obsługuje online wchodzisz w multiplayer, wyszukuje ci graczy i grasz :), Grałem tak w Mario Kart 7 i bawiłem się świetnie. Jest też coop lokalny dla kilku konsol, syn w ten sposób wymieniał się i walczył w pojedynkach w pokemon Y z kolegą.

 

Niektóre tytuły obsługują możliwość gry na kilku konsolach (chyba czterech maksymalnie) z jednego nośnika, czyli jedna osoba ma grę, pozostałe łączą się z konsolą "hostem", ściągają automatycznie potrzebne dane i  wszyscy mogą się bawić. Co więcej opcja ta działa też ze starymi konsolami, np DS lite, np. odpalasz grę na DS lite (Metroid Fusion), podłączasz n3ds i gracie sobie deatchmatch :). Muszę przyznać, że całkiem fajnie to działa.

Odnośnik do komentarza

no ok dzięki, pytam bo dopiero od kilku dni interesuję się handheldem Nintendo ( na Switcha za wcześnie dla mnie jeszcze ) . Którą wersję konsoli wybrać? Jak wygląda granie online ? czy gry z DSa działają w formie cyfrowej czy nośniki normalnie?

Mógłby ktos nahajpować mi tę konsolę żebym nie miał już wątpliwości? :)

 

Wszystkie gry DS na cartach dzialaja na 3DS,tak wiec posiadajac 3DS'a masz do ogrania z 500 dobrych gierek, które wystarcza na 15 lat grania :obama:

Odnośnik do komentarza

no ok dzięki, pytam bo dopiero od kilku dni interesuję się handheldem Nintendo ( na Switcha za wcześnie dla mnie jeszcze ) . Którą wersję konsoli wybrać? Jak wygląda granie online ? czy gry z DSa działają w formie cyfrowej czy nośniki normalnie?

Mógłby ktos nahajpować mi tę konsolę żebym nie miał już wątpliwości? :)

New 3DS XL bierz.

 

Gry z DSa działają na 3DSie bez region locka jak coś

Odnośnik do komentarza

 

no ok dzięki, pytam bo dopiero od kilku dni interesuję się handheldem Nintendo ( na Switcha za wcześnie dla mnie jeszcze ) . Którą wersję konsoli wybrać? Jak wygląda granie online ? czy gry z DSa działają w formie cyfrowej czy nośniki normalnie?

Mógłby ktos nahajpować mi tę konsolę żebym nie miał już wątpliwości? :)

New 3DS XL bierz.

 

Gry z DSa działają na 3DSie bez region locka jak coś

 

 

Nie wszystkie, gry DSi enhanced maja locka, ale to pojedyncze przypadki i malo tego jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o konsolkę, to ja bym celował w New3DS (bez XL) jak dorwiesz. Na XL piksele potrafią razić. Bez XL to dobry kompromis - większy niż Old 3DS ale mniejszy niż XL. 

 

Co do gier, to jak koledzy piszą, działają nośniki z 3DS i DS więc masz grania na łohoho. A sztosów też znajdziesz sporo. Natomiast pytasz też o inne platformy a tutaj też nie ma tragedii - na eShopie jest trochę tytułów z GB, z GBC, z NESa, ze SNESa (te wymagają konsolki z przedrostkiem New). Nie jest to CAŁA kolekcja gier na te platformy i brakuje możliwości kupowania gier z GBA które były ekskluzywne dla "Klubu Nintendo" który już nie istnieje.

 

Jest również "szara strefa" DO KTÓREJ NIE NAMAWIAM. Tam działa w zasadzie wszystko.

 

Ale szczerze, nie ma się po co w to bawić - gierek jest multum w niezłych cenach. Stanowczy MUST HAVE jeśli nie miałeś 3DS nigdy a jeśli nie miałeś też DSa to paaaaaaaaaaanie, bierz pan i graj pan.

Odnośnik do komentarza

Mam starszy model 3DS-a ze starym softem i chcę kupić gierkę w pudle, która miała premierę w zeszłym tygodniu. Jako że w temacie Nintendo jestem laikiem powiedzcie mi, czy gierki "wymuszają" instalację nowszej wersji systemu operacyjnego konsoli czy też mogę spokojnie ruszyć na zakupy bez obaw, że soft automatycznie mi się zaktualizuje do wyższej wersji?

Odnośnik do komentarza

Polecam New 2DS XL. Kupiłem ostatnio i pomimo trochę telepiącego się ekranu na zawiasach, nie narzekam na wykonanie. Jak masz 200 zł więcej to bierz New 3DS XL i masz efekt 3D. Ja jestem zadowolony strasznie z 2D i tyle dobrych gier czeka.

Odnośnik do komentarza

nadal wacham się czy zakupić tego 3dsa czy nie :) ostatnio zwatpiłem po wysypie fotek ze Switchem i Mario Odyssey.. już naprawdę mam taki dylemat że szok, czy inwestować w 2ds xl czy już z myślą o przyszłości kupic Switcha. Na oba zakupy niestety nie ma szans. fuuuuck

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...