Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Modele postaci wyglądają jak z MGS4

no to dowaliłeś :P

ja akurat niedawno gralem w MGS4 i jakos nie widze związku ;p moze te randery na oficjalnej stornie maja poziom 4, w samej grze to jest podrasowane ps2 (twarz snakea) w połaczeniu z poziomem na moje oko pomiedzy psp a ps2 (niektore rzeczy sa ładne a inne brzydkie)

 

669575-young_snake_super.jpg - MGS4

 

1189320781.jpg - MGS 3DS

 

sc001.jpg - MGS3

Odnośnik do komentarza

btw zastanawiają mnie 2 sprawy

 

jak bardzo nieruchomo i w odpowiedniej odległosci trzeba trzymac konsole żeby mieć efekt 3d

osobiscie doswiadczenia z psp mam takie ze czesto zmieniam odległosc od głowy zaleznie od tego jak siedze itp itp , a w koncu efekt 3D bierze sie z tego ze oczy widzą ekran pod odpowiednim kątem.. hm

 

Wklejałem cytat na poprzedniej stronie. Generalnie nikt na to nie narzeka. Natomiast wygląda na to, że mogą być problemy z tym, żeby ktoś z boku śledził twoją grę, trzeba się będzie trochę ścisnąć.

 

i druga sprawa - po jakim czasie bedą boleć oczy/głowa, w koncu efekt 3d bierze sie z ciagłego oszukiwania mózgu, a to nie jest zbyt naturalne :P

Oszukiwanie mózgu jest bardzo naturalne, oczy tak działają. No cóż, na E3 nikt nie narzeka, ale to są krótkie sesje. Trzeba będzie poczekać do premiery, bo podejrzewam, że wcześniej nie będą rozdawać konsolek na okresy ośmiogodzinne, żeby można było zobaczyć, czy nie boli głowa.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze wprowadzili w 3DSie mozliwosc regulowania natezenia efektu 3D - jesli zaczna nam sie meczyc oczy, to poprostu go bedziemy mogli raz dwa wylaczyc.

 

Grafa na tym tech demie MGSa jak dla mnie - zachwyca. Jesli taki poziom beda prezentowaly gry, efekt 3D jest naprawde tak dobry i beda wychodzily na ta konsole takie perelki jak na DSa, to na 100% biore.

Od niedawna mam DSa i szczerze mowiac grafa w nim mi wystarcza, a ta w 3DSie wyglada 10x lepiej.

 

No i do tego wszystkiego dotykowy ekran..

 

Poki co wszystko prezentuje sie w naprawde dobrym swietle. Jesli tak zostanie, to pewnie zakupie konsolke moze za jakis rok-dwa.

Jesli wydadza na to Monster Huntera to juz wogole bede zachwycony ta konsolka :P

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Jesli wydadza na to Monster Huntera to juz wogole bede zachwycony ta konsolka

a ja dostane takiej (pipi)icy że chyba zostane talibem :angry:

 

Który z Was gra na handheldach po 8 godzin dziennie?

no ponad 5-6h (i to grubo ponad, zaczynalem na calej bateri, potem musialem ladowac nie rpzerywajac grania i nie raz zdazyla sie z powrotem naładowac podczas jednej sesji) to na luzaku robilem w mosnter hunterze na psp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Line up gier na 3DSa zapowiada się bardzo obiecująco.

 

Kid Icarus

Metal Gear Solid 3D

Resident Evil Revelations

Animal Crossing

Mario Kart

Paper Mario

StarFox 64 3D

DJ Hero 3D

Professor Layton

Ridge Racere

Kingdom Hearts

Dead or Alive 3D

Super Street Fighter IV

Splinter Cell

Ghost Recon

 

A to dopiero pierwsze zapowiedziane gry. ;) Ciekawe, co dostaniemy w dniu premiery.

 

A właśnie... wiadomo już mniej-więcej, kiedy się tego cuda spodziewać?

Odnośnik do komentarza

też jestem ciekaw. nie wygląda mi to na remake bo jest jakiś statek na screenach, a chyba nic takiego nie było w serii pomijając wersję na gb.

Było w Dead Aim, ale tam nie było Chrisa i Jill. Na razie nic nie powiedziano, tylko obrazki. Pewnie samo Capcom nie wie.

Odnośnik do komentarza

też jestem ciekaw. nie wygląda mi to na remake bo jest jakiś statek na screenach, a chyba nic takiego nie było w serii pomijając wersję na gb.

Było w Dead Aim, ale tam nie było Chrisa i Jill. Na razie nic nie powiedziano, tylko obrazki. Pewnie samo Capcom nie wie.

 

Gdzie te screeny? :blink: LOL, Myślałem, że znany jest tylko tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...