Skocz do zawartości

Topowe gry


Rekomendowane odpowiedzi

Moja lista, w kolejności bynajmniej nie przypadkowej. Ograniczam się jedynie do exclusivów (z wyjątkiem RE4) i tytułów, w które miałem okazję zagrać osobiście.

 

1. Resident Evil 4

2. Resident Evil (Remake)

3. Eternal Darkness

4. Metroid Prime (oraz MP II)

5. Metal Gear Solid: The Twin Snakes

6. Starfox Adventures

7. Super Mario Sunshine (strasznie niedoceniona gra)

8. Paper Mario: The Thousand Year Door

9. The Legend of Zelda: Twilight Princess

10. Star Wars: Rogue Squadron II - Rogue Leader

11. Star Wars: Rebel Strike

12. Resident Evil: Zero

14. The Legend of Zelda: Wind Waker

15. Luigi's Mansion

16. Pikmin

17. Mario Kart: Double Dash

18. Mario Golf: Toadstool Tour

 

Większość exclusivów warta jest uwagi, honorowo mogę wymienić jeszcze Wave Race, 1080 Avalanche (niestety bardzo krótkie trasy), Super Smash Bros: Melee (osobiście mi nie podeszła, pewnie dlatego, że nie mam z kim grać w multi)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Widze, ze w kilku zestawieniach wymieniono Star Fox Adventures.

Jako, ze nigdy nie gralem w ta gre i jakims cudem ja przegapilem chociaz mialem (i mam nadal) konsole Gamecube to postanowilem ja sobie kupic. Widzialem ja kiedys w jakims sklepie i zrobila na mnie wrazenie. Moglibyscie cos wiecej napisac o tej grze ?

 

Na oko wyglada jak Zelda tyle, ze ze Star Foxem, ale zastanawiam sie jak jest z gameplayem i podobienstwem do wspomnianej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Gra jest zwyczajnie w świecie słaba. Grało się w nią, bo wtedy na GCN nie było nic innego, wszyscy czekali na Zeldę, więc grali w jej marny substytut. Gameplayowo jest blisko Zeldy właśnie, tyle, że dużo gorzej od dowolnej jej części (tych w 3d obv). Star Fox robił wrażenie bardzo ładną grafiką, efektami niedostępnymi wtedy na PS2, designem w stylu RARE. Teraz się to wszystko, oczywiście, zestarzało. Jak dla mnie, Star Fox Adventures to jedno z większych rozczarowań na GCN. Ja Ci ją radzę olać.

Odnośnik do komentarza

Sporo w tym racji co pisze Albert, ale mimo wszystko, ja tam star fox'a Andventures nawet dobrze wspominam. Taka Zelda wanna be na 7+ z durnymi zagadkami i fachowymi przerywnikami w arwingu. Wiadomo, Rare już wtedy traciło formę i po tych wszystkich perełkach na N64, Star Fox nie robił wrażenia, ale i tak był dużo lepszy, a niżeli przenudnawy (i krótki) Grabbed by the Ghoulies na pierwszego xboxa. Marna kopia Luigi's Mansion i tyle w temacie.

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedawno kupilem Star Fox Adventures, troche pogralem i bardzo mi sie podoba, faktycznie gra jest troche podobna do Zeldy, ale to nic zlego. Gram na Wii, wiec obraz dzieki kablowi component jest troche lepszy niz na Gamecube, graficznie nawet dzisiaj prezentuje sie calkiem dobrze - tymbardziej, ze i tak Wii nie ma o wiele lepszej grafiki.

 

Wyobrazam sobie jakie wrazenie gra musiala robic na premiere - ta grafika, gameplay i rozbudowane !

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...