Skocz do zawartości

God of War: Ghost of Sparta


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy GoW na PSP! Wreszcie!

 

"Nowa gra ma mieć o 25% więcej rozgrywki od poprzedniej, poprawiony system broni i nowe magiczne moce. Fabuła zacznie się tam, gdzie skończył się pierwszy God of War. Kratos zmierzy się ze swoją mroczną przeszłością by udowodnić swoją wartość bogom. Dzięki temu dowiemy się, między innymi, skąd ma swój tatuaż, blizny itd. Zwiedzimy zagubione światy i dowiemy się nieco więcej o jego rodzinie. Premiera pod koniec tego roku. Więcej mamy się dowiedzieć na E3." źródło (trzy obrazki z gry w źródle).

 

A oficjalne źródło to znana wszystkim strona związana z platyną GoW3: http://www.godofwar....rtansstandtall/ .

Edytowane przez MBeniek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
czy pełnoprawny produkt na PSP

 

to mocne słowa jak na gre na 3-4 godizny :P zakładam że nowa bedzie na okolo 5h skoro ma byc 25% większa

 

oczywiscie to jest fajna gra, ale masakrycznie krótka, chyba jednak bym wolal DLC na ps3 ktory pewnie tez by byl krotki, ale mial by lepsza grafe, a moglby tak samo właśnie informowac o roznych lukach w fabule , co sie działo w "międzyczasie" itp

 

ale najbardziej to bym chciał to co scenarzysta kiedys wymyslil - nową serie w klimatach vikingowych :D

Odnośnik do komentarza

Silnik maja, wiecej juz z psp raczej nie wycisna niz przy ostatnim gow. Swietna wiadomosc, wersja z psp byla tak samo dobra jak te z duzych konsol.

 

Akurat God of War 2 działał na tym samym silniku co pierwsza część i był ładniejszy od jedynki, więc przez te dwa lata od premiery Chains of Olympus mogli wycisnąć z tego silnika więcej. Ja już nie mogę się doczekać. Dla posiadaczy PSP to konieczny zakup.

 

EDIT

 

Ciekawe z kim będzie walczył Kratos w tej odsłonie.

Edytowane przez Bracio
Odnośnik do komentarza

Liczyłem, że po odliczaniu dostaniemy jakiś trailer, trochę szkoda. Ciekawe jakie wielkie bydlę będzie teraz pierwszym bossem?

 

Jeśli chodzi o fabułę, to mogliby dokończyć wątek z Morfeuszem (pozostał otwarty po CoO). Zresztą, fabuła nie jest ważna. Chcę tylko monumentalne lokacje i świetne walki z bossami (jednym z bossów MUSI być Steno - trzecia gorgona powinna zginąć).

Odnośnik do komentarza

Przecież już teraz Ghost of Sparta wygląda lepiej niż Chains of Olympus więc co wy tu gadacie :D

 

screeny są bardzo ładne ale to tylko 3 miejscówki, ciezko mowic czy cala gra wyglada lepiej czy nie

pozatym podejżewam że są troche podrasowane (mam nadzieje że nie tak bardzo jak screeny z assasin creed na psp)

 

pewnie gra bedzie troche ładniejsza, ale raczej będą to drobne smaczki a nie "skok graficzny" w koncu psp wyżej dupy nie podskoczy, nie wycisną z niej wiecej niż sie da

Odnośnik do komentarza
czy pełnoprawny produkt na PSP

 

to mocne słowa jak na gre na 3-4 godizny :P zakładam że nowa bedzie na okolo 5h skoro ma byc 25% większa

 

oczywiscie to jest fajna gra, ale masakrycznie krótka, chyba jednak bym wolal DLC na ps3 ktory pewnie tez by byl krotki, ale mial by lepsza grafe, a moglby tak samo właśnie informowac o roznych lukach w fabule , co sie działo w "międzyczasie" itp

 

ale najbardziej to bym chciał to co scenarzysta kiedys wymyslil - nową serie w klimatach vikingowych :D

 

Obiecali, że będzie dłuższa. No i chains of Olympus nie był na 3-4h, a przynajmniej nie za pierwszym razem. No chyba, że to ja tak wolno grałem. :)

 

Poza tym czas produkcji na PSP jest znacznie krótszy, na PS3 pewnie w tym roku by to nie wyszło.

 

Ja też bym chciał nową serię (chociaż mogłaby mieć ten sam tytuł - wyrobiona marka, jednak inne realia i nowego bohatera). Może się doczekamy.

Odnośnik do komentarza

ja za pierwszym razem przeszedlem w ciut ponad 4h, a za drugim w 3h :P

 

wiadomo ze na psp krócej i ogolnie łatwiej, gracze wiecej "zniosą" (chociażby 4godiznną gre), gdyby to mialo byc cos pełnoprawnego na ps3 to pewnie bysmy poczekali conajmniej do konca 2011 (zakładając że tym razem mają już silnik)

Odnośnik do komentarza

Przecież już teraz Ghost of Sparta wygląda lepiej niż Chains of Olympus więc co wy tu gadacie :D

 

screeny są bardzo ładne ale to tylko 3 miejscówki, ciezko mowic czy cala gra wyglada lepiej czy nie

pozatym podejżewam że są troche podrasowane (mam nadzieje że nie tak bardzo jak screeny z assasin creed na psp)

 

pewnie gra bedzie troche ładniejsza, ale raczej będą to drobne smaczki a nie "skok graficzny" w koncu psp wyżej dupy nie podskoczy, nie wycisną z niej wiecej niż sie da

 

Ta sama ekipa (Ready at Dawn - zrobili jeszcze Daxtera na PSP i port Okami na Wii) odpowiada za ten tytuł, a przecież Chains Of Olympus to do dzisiaj najładniejsza gra na PSP, więc na pewno nie zawiodą, zbyt ważny tytuł, by to zepsuć. Więc o oprawę wizualną można być spokojnym.

Bardziej mnie interesuje kogo tym razem Kratos zapierdoli, zostało kilku bogów (np Artemida).

Odnośnik do komentarza

Poczekam aż stanieje do 40 zł, nie opłaca mi się kupować gry na kilka godzin w cenie premierowej :P Poza tym pewnie do tego czasu nabędę nowego MH, więc akurat będę zajęty ;p

 

Mimo wszystko to miło, że Sony wyciska z PSP co się da. Faktycznie ciekawi mnie z kim Kratos jeszcze może walczyć (w sensie kto jeszcze przeżył :D ).

Odnośnik do komentarza

No i wreszcie mamy kolejną grę dla której będzie warto zaopatrzyć się w PSP'ka. Ja jeszcze do tej pory nie kupiłem, ale zanosi się, że chyba niedługo sobie sprawię. Swoją drogą ciekawi mnie czemu "Chains of Olympus" do dziś nie ukazało się na PS2. Czekam na kolejne info o grze. Screeny piękne, przecież to wygląda lepiej niż God of War II.

Odnośnik do komentarza

No i wreszcie mamy kolejną grę dla której będzie warto zaopatrzyć się w PSP'ka. Ja jeszcze do tej pory nie kupiłem, ale zanosi się, że chyba niedługo sobie sprawię. Swoją drogą ciekawi mnie czemu "Chains of Olympus" do dziś nie ukazało się na PS2. Czekam na kolejne info o grze. Screeny piękne, przecież to wygląda lepiej niż God of War II.

 

Bo po co wtedy kupować PSP? Handheld musi mieć własne gry niedostępne na innych systemach. To byłby strzał w kolano. Zauważ, że Sony nie konwertuje tych najlepszych gier (GoW CoO, Daxter, Patapon, Loco Roco).

Odnośnik do komentarza

Użytkownicy PSP zniosą więcej? Może piraci złodzieje którzy nie płacą za gry. Ja po przejściu CoO czułem ogromny niedosyt - 3-4h to mogą mieć "superprodukcje" na iPhona ale nie, do cholery, gry na konsolę! A gdy jest to jeszcze taki killer? HAŃBA!

 

A jak zatonęła Atlantyda? Proste, Kratos się wkurwił zdenerwował i ją

zapierdolił
;) Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czules niedosyt ale gre kupiles , a to juz tworcom wystarczy, znaczy ze "zniosłeś" :P a to ze byles wkurzony to nic dziwnego

 

czy ktoś by kupil za 180zł gre na ps3 ktora mozna przejsc w 3h? wątpie ;p

chyba was pogieło z tymi 3h, jakos miałem juz stycznosc z GoW i wersje na psp przeszedłem w 6h jak dobrze pamietam czy moze 5, ale na pewno nie w 3 za pierwszym razem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...