Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie rewelacyjnie się to prezentuje. lekki pop-up w paru miejscach ale pewnie to dopracują. mechanika i nowe patenty na plus, podejście bardziej rewolucyjne też spoko. działanie w grupie już niezłe było w dwójce. tutaj widzę solidnie to rozbudują. pstrykasz palcami i ktoś ginie, normalnie można się poczuć jak dyktator. fajnie było znowu zobaczyć flagi do zbierania. sentyment do jedynki się odezwał :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

własnie ogladalem nowy gameplay z multi na GT

i mam jedno powazne zastrzezenie - na filmiku widac wielokrotnie jak ktoś kogos zabija ;p to oczywiste, ale czesto zabija np od tyłu wbijajac strzykawe w szyje albo w plecy, a kamera pokazuje zbliżenie na postac w dodatku w zwolnionym tempie... i co?

to (pipi) ze umierająca postac NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEJ MIMIKI TWARZY! co to ma byc? totalnie debilnie to wyglada gdy baba ze strzykawką wbita w szyje, z tryskającą krwią itp ma perfekcyjnego POKER FACE'a .. w kilku innych przypadkach równie zle, postacie są dźgane i mordowane na rozne sposoby, i w zwolnipnym tempie .. ich twarze absolutnie nic nie wyrażają :/

przy postaciach ktore noszą maski albo jakies wielkie kaptury to pół biedy, ale na filmiku gosc biega laską ktora ma cała twarz widoczną i wyglada to bardzo przykro

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/enter-rome-assassins-creed/704456 Enter Rome Trailer

 

Noo w końcu wróciło mi znowu zainteresowanie AC dzięki temu trailerowi ;].

 

Jestem tylko ciekaw czy uporali się z kiepską stroną techniczną.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...