Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze pytanie o samą fabułę, bo nie dość, że dawno grałem w poprzednie części, to jeszcze pierwszej nie czaiłem (przez to, że nie było napisów, a jak mówili, to tylko bełkot było słychać).

 

 

 

Rozbija się o to, że teraźniejsi Assassyni, czyli kolesie z Abstergo chcą zdobyć te różne Piece of Eden i Ty, z tą Lucy i kimś tam jeszcze robisz wszystko by do tego nie dopuścić i samemu to wcześniej znaleźć, przez to cofasz się do wspomnień i grasz jako Altair, a potem Ezio Auditore, czy może coś pokręciłem i nic już nie czaję - ktoś może mnie oswiecić ;)?

 

 

 

No i podstawowe pytanie Bestia - kupując mogę liczyć, że się nie zawiodę jeśli polubiłem i 'jedynkę' i 'dwójkę'?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Ale jaka płyta z bonusami , o czym ty gadasz ?

Wymieniłem wszystko co jest zawarte w Edycji Auditore.

 

@Marcin- dopiero gram 30minut i to multi więc ciężko ocenić , czy się zawiedziesz , ja jako fan serii jestem lekko podekscytowany (czytaj: pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne) , choć raz już mnie z meczu wywaliło , a raz wdarł się jakiś dziwny glitch i nikt nie mógł nikogo zabić...

Edit. Po godzinie stwierdzam , że jest konkret multi, im dalej levelami tym coraz więcej możliwości. System levelovania , także wyzwania i perki to praktycznie kalka COD , ale jak zgapiać to od najlepszych ;)

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Smocza zborja jest odblokowana od samego poczatku, ciekawe jak z misja Akwedukty. Ja gry nie rusze dopoki nie poprawia tego walnietego bledu z wyswietlaniem obrazu, ale ktos moglby to sprawdzic.

 

Jestem ciekaw po co wrzucaja ten kod (z instrukcja w jezyku polskim) skoro nie ma gdzie go wpisac

Odnośnik do komentarza
No niby tak. Jak te dodatki będą współpracować z kontem na PL to trzeba będzie jednak migrować z UK :teehee:

 

Ale chwila w GOTY AC2PL Uplay działał chyba więc i w AC:B powinien..

 

Nie ma Uplaya w wersji GOTY jest tak samo jak w przypadku SC:Conviction czy zwykłego AC2 wszystko jest od razu odblokowane, ale dodatki działają. Mam wrażenie, że jak składali grę nie wierzyli w MS i w datę startu polskiego LIVE'a. Ciekawe tylko czy mogą teraz wypuścić patcha na XBL.

Odnośnik do komentarza

Co z tymi kodami na dodatki wyjaśniło się coś(mam na myśli dodatek z Akweduktem i ten drugi jak mu tam było... a zapomniałem)??

 

 

 

Cytuję odpowiedź ubisoftu na moje pytania odnośnie kodów i błędu z wyświetlaniem:

 

"Problem z wyswietlaniem obrazu moze byc rozwiazany poprzez nastepujace

czynnosci:

 

1.) Jesli Panska konsola jest podlaczona do telewizora za pomoca kabla HDMI

prosze podlaczyc konsole za pomoca kabla komponentowego (Component), który

. Zdaza sie, ze niektóre kable HDMI moga powodowac wystepowanie opisanego

przez Pana problemu.

 

2.) Prosze sprawdzic w jakiej rozdzielczosci pracuje Pana telewizor. Czasem

zdaza sie ze jesli rozdzielczosc telewizora nie jest kompatybilna z

rozdzielczoscia konsoli, moga wystapic bledy w wyswietlaniu obrazu. Prosze

sprawdzic jak ustawiona jest rozdzielczosc obrazu w ustawieniach konsoli.

Aby tego dokonac prosze wejsc w System Settings --> Ustawienia konsoli

--> Wyswietlacz --> Ustawienia HDTV i wybrac opcje Rozdzielczosc

Optymalna. Jesli konsola jest podlaczona do telewizora za pomoca kabla

komponentowego prosze sprawdzic czy wybrana rozdzielzczosc jest zgodna z

rozdzielczoscia telewizora (ta informacje moze pan znalezc w instrukcji

obslugi Panskiego telewizora).

 

Problem z wprowadzeniem kodu odblokowujacego dodatki we wspomnioanych przez

Pana edycjach gry jest obecnie sprawdzany przez odpowiedni departament.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci których Pan doswiacza. Jednoczesnie

moge Pana zapewnic ze wystepujacy blad nie jest bledem spowodowanym przez

sama gre. Jesli problem bedzie wciaz wystepowal, prosze dac nam znac."

Odnośnik do komentarza

Już wiem jaki to dodatek i ze o tym pisałeś. Wczoraj nie miałem zbyt trzeźwego umysłu i pogubiłem podczas czytania kilka postów :wacko:

 

Co do tego maila to chyba mają taki szablon bo nie tylko ja dostałem taką odpowiedź.

A w ogóle to ciekawe rzeczy na temat dodatków na Ps3 napisał rkBrain.

Zamotali się w ubi z tymi bonusami straszliwie jeśli to prawda.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie , może wrzucili dodatki na płyte z racji braku Uplay w PL , natomiast kod dodali w związku z polskim Livem i jego prawnymi wymogami (czyt. by nikt nie powiedział , że gra została wykastrowana z kodów) , dla nas to lepiej , bo jeśli Brain ma racje to można te kody pogonić , choć ja będę zachowawczy i zatrzymam kod , bo jeszcze wyjdzie inaczej a wtedy d.upa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale mialem wczoraj mecz w drodze do swojego 29 lvl... na minute przed koncem bylem na ostatnim miejscu z strata do lidera jakies 1500 pkt do lidera... w ciagu ostatniej minuty najpierw zrobilem killa za 400 pkt, potem szybko stun i dostalem bonusowe punkciki i znalazlem sie na 4-tym miejscu... 5 sekund do konca, a tu ofiara przed mymi oczyma. Podbitka kill - 600 pkt i pierwsze miejsce na 1 sek przed koncem meczu. Podziekowal i wygral mecz. OGIEN!

 

Pozniej dobilem do 29lvl i masakrycznie sie gra z posion, podchodzisz do kolesia, nie zdradzasz swojej pozycji, zabijasz ofiare masz 100pkt za kill, 300 za bycie incognito i jeszcze 200pkt za poison, 600pkt za jednego kill'a.

Odnośnik do komentarza

Miałem już podobne akcje i gra daję fun pod tym względem, ale najlepszy mecz to miałem ostatnio z kumplem w trybie sojusz (3 teamy x 2 osoby) i na najtrudniejszej IMO na dobre ratio mapeie Sienna (nocna) zrobiłem 13-0 i łącznie z bonusami dostałem 10600 pkt :) A nie grały z nami poziomy poniżej 10 :P Ale miałem wtedy podnietę hehe :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.