Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra, dobra pogralem wczoraj dobilem do lvl 10 i takie sa me wrazenia. Sa 4 tryby z czego czwarty mozna odblokowac dopiero majac bodajze 3 level, nazywa sie Wanted Advance... nie wiem na czym polega. Poza tym mamy znany z bety tryb Wanted, mamy tryb alliance i mamy jeszcze jeden ktorego nazwy nie pamietam... wanted to FFA, Alliance to 2 teamy po 4 graczy jeden team atakujacy drugi sie broni, 2 rundy itd, 3 tryb to 3 teamy po 2 graczy i zabawa w berka, team 1 goni team 2 ale broni sie przed teamem 3, team 2 broni sie przed teamem 1 atakujac team 3, a team 3 broni sie przed team 2 atakujac team 1. Ogolnie najlepsza zabawa jest oczywiscie w wanted... trzeci tryb w ogole mi sie nie podobal, bo byl to jeden wielki chaos na planszy. Drugi tryb byl calkiem spoko... ale wanted rox. Poza tym mamy duze zroznicowanie gameplay'owe za sprawa map... otoz mam jest wiecej niz w becie (mapa siena to opad szczeny!) i oczywiscie gameplay sie rozni w zaleznosci od tego czy mamy duzo poziomow czy wszystko dzieje sie na jednym poziomie. Mnie osobiscie najlepiej sie gralo jak byl jeden poziom, bo wtedy granie stealth jest praktycznie wymuszone i stopuje ludzi grajacych na huuura i skaczacych po dachach. Ale generalnie zabawa jest super, w szczegolnosci, ze perki pojawia sie szybciej niz w becie. Juz na 10 lvl ma sie dwa sloty na perki i mozna odpowiednio customizowac czy sie chce sprint, smoke bomb, disguse, bron itd... zabawa jest kapitalna.

 

A teraz odnoszac sie do zarzutow, ze gra jest randomowa i nie wymaga skilla.

Otoz rozgrywka zdecydowanie wymaga skilla, moze pierwsze levele to zabawa w kotka i myszke, tak pozniejsze to juz wieksza jazda, gracze majac swoje perki potrafia kozacko je zastosowac, nie raz bylem zabity z dachu przez kolesia z gunem, umiejetne lockowanie sie na atakujacym czy gonionym to podstawa dobrej zabawy. Moim zdaniem poprawiono obrone przez atakujacym, ma sie wieksze szanse uciec w chwili gdy wiemy, ze ktos nas goni.

To, ze zabawa jest randomowa, no... moze jest. Gralem pare meczy i z tymi samymi ludzmi potrafilem konczyc mecz na pierwszym miejscu czy top 3 i na ostatnim. Niektorzy maja na starcie wieksze szanse zyskania przewagi i wiekszej liczby punktow, ale to nie ma znaczenia bo mecz jest otwarty... ja bedac piaty nagle wskoczylem na pierwsze miejsce za jedno zabojstwo warte 850 punktow, dostrzeglem ofiare w tlumie, ktora byla w disguse i do tego jeszcze ukrywala sie posrod swoich sobowtorow. Wyczekiwanie az popelni blad trwalo chyba z 15 sekund w koncu popelnila, wiec delikatnie podszedlem noz w potylice i 850pkt i pierwsze miejsce. Zabawa jest przednia i nawet jezeli komus sie znudzi po parunastu godzinach i okaze sie, ze nie bedzie gral w gre przez nastepny rok czy lata jak w Halo 3 czy Halo Reach to nie znaczy, ze multi jest slabe. Biorac pod uwage, ze wiekszosc gier w ktorych multi nie opiera sie na zasadach ktore wyznaczylo Halo, Cock of Doody i Gears of War jest przez graczy ignorowane i wydaje sie po prostu niegrywalne. Assassins Creed burzy ten schemat i wprowadza innowacje, nie widze tu najmniejszych podstaw do narzekania.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Jeszcze tylko potwierdzenie działających DLC i już wiem co chcę na mikołaja :E.

 

Edit: Znajomy był na empikowskiej premierze, gadał z gościem z Ubi, który twierdzi, że Ubi nawet gdyby nie chciało musi zrobić dodatki działające z polską wersją - kwestia umowy z MS. Już lubię ich umowy.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś w Saturnie (Wrocław-Magnolia) . Nie śledziłem tematu i zaskoczony Edycją Auditore(199zł) za dyszke więcej niż normalna(189zł) , się skusiłem.

 

Za 10zeta dostałem:

- DVD - 36minutowy film AC:Rodowód ;

- portret Ezio 3D ;

- karty postaci z trybu multi ;

- 3 arty (pocztówki) ;

- 2 bonusy w grze w postaci jednej dodatkowej misji oraz smoczej zbroji dla Ezio.

Uważam , że deal całkiem dobry.

Tyle gwoli informacji.

 

Wieczorkiem odpale multi i na dniach postaram się nasmarować kilka zdań. pzdr.

 

 

Edit: Już napotkałem pierwszy problem , mianowicie chce wpisać kod na 2 powyższe dodatki i nie ma go gdzie wpisać, tzn. na instrukcji jest napisane: "w menu głównym wybierz extras a następnie zawartość ekskluzywna i wprowadź kod" , problem w tym , że w dodatkach nie ma "zawartości ekskluzywnej" , a jest "zawartość do pobrania" a tu nie ma możliwości wpisywania żadnego kodu , jakieś pomysły?

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Na PS3 jest ten sam problem.

Ja na razie czekam do poniedziałku na EK jak do tego czasu nic z tymi dodatkami nie zrobią to reklamacja gdyż produkt jest wybrakowany,niekompletny.

 

A jak nie to pozew zbiorowy.Chętni dawać na priv :P

Dość robienia w huja uczciwych ludzi.:P :P

 

Edit: po problemie wszystkie dodatki na PS3 są na płycie BD więc na xboxie pewnie są na płycie z bonusami.

Prosiłbym o sprawdzenie EK jeżeli kto ma taką możliwość.

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem (z tego co czytalem na zagranicznych forach nie tylko mnie on dotyczy). Czasami gorna polowa ekranu jest jasniejsza od dolnej. Jest to jakis dziwny glitch i mam nadzieje, ze szybko pojawi sie patch albo jakis sposob na pozbycie sie go. Okrutnie irytuje mnie to i psuje calkowicie zabawe, patrze na ekran i po prostu krew mnie zalewa.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie kodów w dziale PS3 trochę się sami zakręcili. Chyba , że na PS3 nie dają tej dodatkowej misji, bo nikt o niej ani słowa nie wspomniał ,a przecież ona jest dostępna tylko z koda , tak samo smocza zbroja. I nie ma takiej możliwości , żeby to co jest z kodu , było od razu na płycie bez potrzeby wpisywania tego kodu , bo wydawca wyszedłby na debila roku, a takie chore akcje mi nawet przez myśl nie przechodzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.