Skocz do zawartości

Kingdom Hearts: Birth by Sleep


Sogi

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu nie widziałem na oczy żadnego Kingdom Hearts, moja wiedza o tej serii ogranicza się do tego, że wiem, że biega sobie jakiś nastolatek z wielkim kluczem i ma za ziomków Donalda i Goofy'iego. Mogę się brać za Birth by Sleep, dużo stracę nie znając poprzednich części?

Odnośnik do komentarza

Terra ma irytujący głos, ale to od słuchania Aquy przez cały czas więdły mi uszy. Zero zaangażowania ze strony voice-aktorki, amatorszczyzna na niesamowicie wysokim poziomie. W ogóle szkoda, że nie dali możliwości ustawienia japońskiego dubbingu, bo ten wypadł nad wyraz udanie.

 

 

Btw, nie wiem co Was tak garnie do zaczynania przygody z KH od Birth by Sleep. Moim zdaniem lepiej jednak zacząć od podstaw, BbS przecież Wam nie ucieknie ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Przeszedłem wszystkie trzy scenariusze z final episod, ale nie mogę odblokować ostatnich comand styles dla postaci, co robić ?

Gra super, ode mnie 9- ,na to czekałem po crisisie i dissidi no i miałem niezłe zdziwko jak wyczytałem w creditsach że dub pod vanitasa podkładał haley joel osment(dzieciak z A.I.) - nice...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam

Stałem się posiadaczem tej gry całkiem niedawno i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Jednak z ocena wstrzymam się aż do czasu 100%.

Mam kilka pytań.

1)Przeszedłem grę Terra jednak chciałbym mieć za to przejście 100 i czy powinienem robić to teraz czy jak już skończę ostatni rozdział to wtedy będę mógł powrócić do gry nim?

1*) Ogólnie jak wygląda kolejność grania:

Terra -> Ven -> Aqua -> Final -> masterowanie ? (kolejność bohaterów to czytałem że tak producenci polecają)

2) Gdzie powinienem levelować. Mam w tej chwili 49 a z tego co widzialłem to max to chyba 99 oO.

3) Gra ktoś po necie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja grałem Ven-Terra-Aqua i wydaje mi się że dla całego przebiegu historii tak jest najlepiej bo grając na początku Terrą za dużo jest niedomówień i nie wiadomo trochę o co chodzi, równierz stopień trudności na to wskazuje.Masterować możesz wszystkich po kolei albo po ukończeniu final epizod jak masz za duże ciśnienie żeby poznać całą fabułę a najlepiej to chyba na arenie.Ja grałem wszystkimi na hard bo normal jest za łatwy chyba dla każdego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Kurde , przeszedłem tylko Ventusem scenariusz jest 50% story , innymi pewnie też muszę przejść.

Ale jak mam nowego sejwa robić ? dla każdej postaci osobny?

Bo jak ładuje sejwa tego co skończyłem Ventusem to jestem tam gdzie skończyłem , z tą różnicą że jest gwiazdka na sejwie.

Nie czytałem tu nic w tym temacie , nie lubie spoilerów :( .

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Tej chopy, przeszedłem 3 scenariusze w kolejnosci ventus, aqua, terra (zaczynajac od poziomu normal co scenariusz zwiekszając go o jeden w górę). Ubiłem gre ventusem na najzwyzym poziomie trudności, zebrałem wszystkie raporty Xenahorta (12 plus list) i co dalej? Nie ograłem zadnego final chapter, jak uzyskac do tego dostęp?...jak odblokować dodatkowe zakończenie?

Odnośnik do komentarza

ale zaraz... po ukończeniu każdego rozdziału zapisuję 'clear data' postaci na jednym slocie że ostatecznie powinienem mieć jeden save czy tak jak w moim przypadku są to już 4 sloty? Czy przechodząc każdy rozdział muszę decydować się na taki sam poziom trudności? Np odpalając terre na proud, to kazdy inny musi być również na proud? (wiem ze easy nie wchodzi w grę) Zaczyna mnie to wku**iać!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...