Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę niestety założyć ten temat od nowa. Przepraszam i proszę o wyrozumiałość. (raz na ruski rok może człowiek kliknąć na złe okienko, zwłaszcza że są po sąsiedzku)

Odnośnik do komentarza

Co było nieszkodliwym błędem. Obiecuje otworzyć, jak tylko pojawią się pierwsze autentyczne informacje, nawet nieoficjalne. Temat o "U3" za bardzo śmierdzi spin-offem na PSP, jak słusznie wiele osób zauważyło.

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie zakładamy tematów na podstawie spekulacji.

co nie przeszkodzilo w powstaniu tematu o kz3 :<

 

No jasne, bo przecież kilkustronicowa zapowiedź wraz z wielkimi screenami w normalnie wydawanym czasopiśmie o grach to tylko nie potwierdzona plotka <_< . Faktycznie ten wpis "na profilu Drake'a" "w niemieckim serwisie społecznościowym MeinVZ" jest bardziej wiarygodny i jasno każdy z niego może wyczytać, że jest to zapowiedź U3 na PS3, a nie chociażby na PSP :yucky::D

 

EDIT: Aj, sorry, dopiero teraz zauważyłem, że temat KZ3 w subforze Killzone jest już od 22 czerwca 2009, co faktycznie jest wręcz nie podobne do Grigori'ego.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wątpię, ponieważ odświeżaniem jest raczej zainteresowane samo Sony, co siłą rzeczy dotyczy tylko gier których są wydawcą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie (no, może nie tak nic; trochę pracy w to trzeba włożyć, a i emulacja PS2 jest patentem Sony), żeby swoje gry odświeżyli też inni wydawcy, ale jakoś nie widać, żeby ktoś się zainteresował sukcesem GoWC.

Odnośnik do komentarza

No nie dało, a jeszcze się okazało, że śmietnik jest wyłączony.

 

Moja wina. Ale z wszystkich tematów w dziale, to chyba najlepiej że trafiło na ten. ;]

No to już po żniwach... dajemy od jedynki hehe ;)

 

 

 

 

 

A'propo wznowień z PS2 (a'ka Pełna Kabza :) )Na  SotC i tak nie ma co liczyć, ehhhh...

 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy warto zakładac temat a chcialem gdzies pogadac chwile o nowej grze o piratach

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-potc-armada/101191

od pierwszych newsów pokładalem wielkie nadzieje w tej grze a jednoczesnie mialem wielkie obawy...

i filmik podgrzał i to i to

 

z jednej strony wydaje sie fajny klimat, fajny swiat, i ogolnie zapowiada sie niezle, alee jednocześnie niektore elemnty graficzne są tak masakrycznie nędzne (jak w niskobudżetowych grach na psp..) ze az strach , mam nadzieje ze jeszcze to poprawią

 

bo jak narazie wiekszosc animacje pdoczas walki są marne , efekty specjalne podczas walki serio jak z psp, pomijam nawet brak krwi

ale to serio mogla by byc super gierka gdyby troche poprawili i "oddrętwili" walke

 

serio az sie dziwie, niektore elemnty bardzo ladne , ale efekty specjalne pdoczas walki jak na psp ... (chociazby jak w porcie assasin creed na psp dobrze widac to co mam na mysli)

oby to ejszcze porpawili, bo gra w pirackich klimatach podnieca mnie bardzo :D

Odnośnik do komentarza

Dobre 10 minut dzisiaj się zastanawiałem; gdzie i czy wrzucić ten trailer.

 

Powiem tak przy pierwszej zapowiedzi; łoł. Potem Koso wrzucił obszerniejszego newsa który podgrzał atmosferę.

Natomiast po obejrzeniu tego trailera. Wiem, że to raczej będzie nie to czego oczekiwałem.

 

Świetnie wyglądają "walki statków" naprawdę dobrze. I chyba tylko to.

Bo cała reszta wyglądała jak platformówka - slasherek dla dzieci.

 

Gdzie tu eksploracja, duch przygody, wielki teren. Innymi słowy myślałem, że będą to Piraci w stylu GTA czy a nawet jak RDR.

Niestety takie cuda, tak realne i przekonywujące gry może robić tylko R*. Jeszcze inaczej mówiąc tylko R* mogłoby zrobić Piratów które by mnie interesowały.

 

Całkowicie nie skreślam jeszcze gry. Ale kompletnie w nią już nie wierzę.

Choć chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza

no raczej gta to napewno nie ebdzie pod żadnym względem, wczesniej tworcy sie chwalili ze to ma byc bardziej jak fable, czyli w sumie nieźle (chociaz nie gralem w fable ale mysle ze to calkiem sensowne rozwiązanie jak na gre o piratach)

lokacje co prawda dosyc zamkniete itp, ale nie rpzeszkadzalo by mi to, bo wiele rpgów ma zamkniete lokacje a są fajne

 

ale boje sie że to bedzie strasznie niedopracowana gra, i nie mam na mysli bógów jak w RDR tylko czegos o wiele gorszego - zwalonych głownych elementów gry (walka)

w sumie mase rzeczy można zwalić w takiej grze, a sam klimat piratów nie wszystko załatwi (zwłaszcza że chyba troche zbyt dziecinny-bajkowy)

Odnośnik do komentarza

Pisząc GTA/RDR miałem na myśli wielki rozległy świat z masą questów, zwiedzania, rzeczy do roboty. Że światem tak realnym jak w RDR tyle, że o tematyce pirackiej.

I oto mi chodziło, że na takim poziomie. Że tak jak sobie ja wyobrażam/wyobrażałem tą grę mógłby zrobić tylko R*.

 

No widać tu trochę podobieństwa do Fable. Co akurat jest dobre. Bo Fable 2 (w jedynkę nie grałem) to b.dobra gra właśnie z duchem przygody.

Ale tu jest też właśnie problem. Bo to bardziej przypomina słaby klon Fable. A nie tak chyba miało być.

 

Żałosne małe lokacje jakby wycięte z crapowatej gry dla dzieci. Cięcia mieczykiem i jakieś chore bajkowe akcje.

Nie ma mowy o dorosłym klimacie. Nie musiałby być aż tak brudny i realny jak w RDR/GTA w końcu Piraci wbrew pozorom kojarzą się dobrze, przygodowo.

No ale nie aż tak dziecinnie - bajkowo. Właśnie trochę jak Fable. Co już nie jest zaletą w tym wypadku.

 

Heh chciałbym żeby jednym problem tej gry-Piratów były "bugi jak w RDR" których nadal nie uświadczyłem.

 

Nie wiem tak jak pisałem, nie skreślam jeszcze Piracików ale...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy warto zakładac temat a chcialem gdzies pogadac chwile o nowej grze o piratach

http://www.gametrail...c-armada/101191

od pierwszych newsów pokładalem wielkie nadzieje w tej grze a jednoczesnie mialem wielkie obawy...

i filmik podgrzał i to i to

 

z jednej strony wydaje sie fajny klimat, fajny swiat, i ogolnie zapowiada sie niezle, alee jednocześnie niektore elemnty graficzne są tak masakrycznie nędzne (jak w niskobudżetowych grach na psp..) ze az strach , mam nadzieje ze jeszcze to poprawią

 

bo jak narazie wiekszosc animacje pdoczas walki są marne , efekty specjalne podczas walki serio jak z psp, pomijam nawet brak krwi

ale to serio mogla by byc super gierka gdyby troche poprawili i "oddrętwili" walke

 

serio az sie dziwie, niektore elemnty bardzo ladne , ale efekty specjalne pdoczas walki jak na psp ... (chociazby jak w porcie assasin creed na psp dobrze widac to co mam na mysli)

oby to ejszcze porpawili, bo gra w pirackich klimatach podnieca mnie bardzo :D

W sumie to jest fajnie, ale mam nadzieję że zlikwidują albo poprawią te elementy graficzne, bo są tak nędzne że olaboga. Prawie jak na PSP.

Trochę się boję, że mogą nie poprawić tych nędznych elementów graficznych, które przypominają PSP. Serio, prawie jak na PSP.

Wszystko spoko, ale te elementy graficzne.. Prawie jak na PSP! Straszna nędza. Fajnie by było, gdyby poprawili te nędzne elementy graficzne, bo jest drętwo.

Zapowiada się całkiem spoko, ale te elementy graficzne... no nie wiem, śmierdzi mi tu trochę PSP. Masakra.

 

Mam nadzieję, że to poprawią, bo serio mogłaby być super gierka, no ale jak tego nie poprawią to serio może być nędza. Jak na PSP.

 

...

Yano, weź czasem przeczytaj swojego posta zanim klikniesz w wyślij ok? Serio do poprawy, bo nędza prawie jak te elementy graficzne z PSP ;)

Odnośnik do komentarza
Z Polygamii: Pomimo tego, że liczba zamówień przedpremierowych na UFC 2010 Undisputed była o połowę wyższa, niż rok temu, ogólna sprzedaż nie pobiła zeszłorocznej wersji i zatrzymała się na wysłaniu do sklepów 2.6 miliona kopii gry. Maszyna marketingowa jest jednak rozpędzona, więc może to jeszcze nie koniec.

 

Czyżby pierwsze żniwo kodów online? :D

Odnośnik do komentarza

powstaje gra o tym panu xD

beargrylls4.jpg

 

filmiki

http://www.gametrailers.com/game/man-vs-wild/13416

 

 

niestety grafika godna ps2 (okropna animacja postaci i ogolnie babole)

mechanika tez wydaje sie drętwa...

 

kurcze szkoda, bo to by mogla byc calkiem ciekawa gierka, taki survival.. moze cos jeszcze z tego bedzie, chociaz filmiki nie zachęcają

Odnośnik do komentarza

Eee zdjęcie z surową rybą to akurat cienizna w porównaniu z akcjami które odstawia czy z tym czym czasami je Bear Grylls. Kał niedźwiedzia, zdechła antylopa, jajko gołębia (ze stoczni z Gdyni) itd. itp. ;]

 

Jak 2 tygodnie temu pierwszy raz usłyszałem o tej grze to pomyślałem "o może być fajny crap do ogrania" I nawet się ucieszyłem jako fan Szkoły Przetrwania ale po tym co zobaczyłem już wiem, że gry nie tknę.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.