Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
6 hours ago, grzybiarz said:

Właśnie tak se pomyślałem ze 15 lat temu grałem po raz pierwszy na ps3. Kurde, sporo, na serio aż tyle minęło? Musiałem upewnić się na kalkulatorze. Mam slimkę ale pierwszy model klasyczny, wyglada najlepiej, moim zdaniem. Szkoda ze moj fat załapał ylod miesiąc po gwarancji :/

 

Są serwisy robiące reballing peestrójek. Więc warto reanimować fata.

 

Playstation-3-reballing-bga-gpu-rsx.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Mnie PS3 w latach swojej "świetności" ominęło. Ja tamte czasy nazywam "szaroburą generacją", głównie za sprawą charakterystycznej oprawy Unreal Engine 3, gdzie wszystko wyglądało tak samo i bez koloru. Wtedy kilkanaście lat temu wolałem inwestować i grać na PSP i NDS oraz PC, nadrabiając jeszcze zaległości z PS2.

 

Kupiłem PS3 bardzo późno, gdy już PS4 był na rynku, głównie po to, żeby zagrać w kilka zaległości. Ale z czasem zacząłem ten sprzęcik doceniać i gierki kupuję na tę konsolkę do dziś, zamiast grać w nowości. ;) Nawet dziś mam paczkę do odebrania z kilkoma pudełeczkami.

 

Wszystkie PS3 z odpowiednim standem w pozycji pionowej nawet trochę "uroku" zyskują. Bo poziomo faktycznie szkaradztwo. Ale póki co u mnie nadal wszystkie trzy ostatnie generacje PS są podłączone i w użytku, gdy czas pozwala. Podłączony Super Slim, ale jest jeszcze "rezerwowa" zwykła Slim jest również w pudełku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MacLSkr

Ostatnio naszło mnie na powrót do PS3 i ogranie kilku gierek takich jak Dragon Age, Remember Me, czy też wszystkie części God of War. Mam jednak pytanko - jak to teraz wszystko działa? Konkretnie chodzi mi o sklepik, no bo do Dragon Age trzeba kupić DLC, do niektórych gier przepustkę sezonową (tak, myślę o platynach i 100% :D). Da się to jeszcze normalnie kupić przez sklepik konsoli?

Odnośnik do komentarza

Powinno się dać, o ile danej gry czy DLC nie usunęli. Nie można tylko dokonywać płatności z poziomu konsoli - musisz doładować konto przez www albo na PS4/5, żeby na PS3 tylko skorzystać z portfela.

 

U mnie również PS3 wciąż żywa konsolka, ale raczej do exclusive'ów. Ale multiplatformy, z raptem paroma wyjątkami w ramach ciekawostki, to jednak wolę na PC ograć. Taniej i wydajniej. Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MacLSkr napisał:

Ostatnio naszło mnie na powrót do PS3 i ogranie kilku gierek takich jak Dragon Age, Remember Me, czy też wszystkie części God of War. Mam jednak pytanko - jak to teraz wszystko działa? Konkretnie chodzi mi o sklepik, no bo do Dragon Age trzeba kupić DLC, do niektórych gier przepustkę sezonową (tak, myślę o platynach i 100% :D). Da się to jeszcze normalnie kupić przez sklepik konsoli?


Patrząc na Twoją znajomo wyglądającą ksywę, wydaje mi się,  że masz jakieś OCD czy inną nerwicę natręctw i co chwila zakładasz nowe konta (zarówno na forum, jak i PSN/XBN), więc nie wiem, po co Ci kolejne, z którego i tak zaraz zrezygnujesz? Olej te trofea i po prostu baw się gierkami, skoro to ma aż tak zły wpływ na Twoje hobby.

Odnośnik do komentarza

Nie ma tak dobrze niestety - musiałbyś trafić na kogoś, wyprzedającego swoją prywatną, zadbaną kolekcję (na allegro lokalnie), bo te wszystkie handlarzyny to tragedia, a niestety jeden ma to, drugi tamto i tak zawsze jesteś skazany na szukanie u wielu osób.
Ja się cieszę, że w tamtej generacji to PS3 była moją wiodącą platformą, bo dzięki temu nie mam dziś tych problemów - te 272 gry, które aktualnie posiadam, w znakomitej większości wyczerpują temat i choć pewnie znalazłoby się jeszcze parę tytułów, które bym chętnie do kolekcji dorzucił to już nie mam ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, grzybiarz napisał:

musisz szukać żeby ktoś wystawiał real photo

Też z tym różnie bywa. Nadziałem się na "super sprzedawców", którzy wrzucają "real foto" albo innej sztuki, niż faktycznie sprzedawana, albo wręcz fotoszopa (to akurat łatwo stwierdzić, jak się kilka ofert porówna). Szkoda, że takie Allegro ma wyjebane na takich sprzedawców, pomimo zgłaszania.

 

Choć jak wystawiłem takiemu jednemu negatywa, to próbował mnie przekupić. Taki desperat był, że jeszcze bym kasą wyszedł na plus na tym, ale honor mi nie pozwolił. ;)

 

Ogólnie niestety trzeba się trochę pomęczyć i nierzadko faktycznie prywatni sprzedawcy mają lepsze sztuki, niż ci masowi "super sprzedawcy".

Odnośnik do komentarza

Niestety handel używkami dzisiaj to "biznes", no powiedzmy. Mnie wkurza jak ktoś znajduje na śmietniku, czy w lumpeksie grę/konsole i wrzuca na grupkę retro "sprzedam za 1000 zł", coś co jeszcze niedawno leżało na śmietniku i dalej pewnie wali smrodem.

A pamiętam, jak ja handlowałem swoim retro, to byłem pierwszym właścicielem, rzeczy miałem jak nowe, a sprzedawałem za groszę, bo potrzebowałem kasy:(  Dzisiaj retro na Allegro to z jakichś wyprzedaży garażowych, cexów, lombardów i innych śmietników, gdzie płyty są wypalcowane, pudełka brudne od gilów, czy nawet zdarzyło mi się kupić gierkę ze zgniecionym w środku robakiem ://

Albo są też wałasy, co mają np. 200 sztuk używanego GTA V, czy Minecrafta, co płyty wyglądają jak nówki, ale to myślę, że są właśnie nówki, tyle że towar skupiony jako używany i tak też musi być wystawiony (vat-marża). 

Jak ktoś szuka używanych rzeczy, to raczej dzisiaj bym polecił olxa.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 17.05.2023 o 11:32, jimmyyy8 napisał:

Macie jakieś sprawdzone sklepy (najlepiej Allegro ze Smartem) z których używki są w sensownym stanie i pudełka nie wyglądają jak gówno?

Prawie rok później, ale odpisuję, bo dopiero teraz mam pełną zajaweczkę na 7th gen! Nie brałem co prawda gier na PS3, ale kupiłem kilkanaście X360 od Apogeum na Allegro: Przedmioty użytkownika APOGEUM_SKLEP - Allegro

 

Pudełka w stanie OK, takie trochę wytarte, ale nie wyciągnięte psu z gardła. Kilka gier nie miało instrukcji, natomiast płyty w stanie idealnym. Nie wyglądają na jakieś po regeneracji, nie są dziwnie cienkie czy coś. 10+ gier na 360 i 3 sztuki na Xbox Classic, wszystko działa perfekto i ceny spoko.

Edytowane przez ProstyHeker
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...