Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Zima już chyba tak nie zaskoczy kierowców w tym roku bo cały czas o niej trąbią ;p. Że zaraz spadnie śnieg itd. itp. to tak nawiasem mówiąc ;p.

 

Btw ja w ramach "przypomnienia" trzaskam sobie trailery z U2 i U1 (imo najlepszy - mistrz to ten z GC09 U2) które obowiązkowo trzymam w specjalnym folderze na PS3 ;].

A niedługo po raz n-ty przejdę sobie jedynkę i dwójkę. Gorzej jak nie zapowiedzą teraz trójki ;p albo zapowiedzą "Nathan Team Racing" :turned:

Odnośnik do komentarza

To tak naprawdę chyba byłaby teraz jedyna taka okazja, ponieważ później są już chyba tylko E3. A Sony raczej nie przedstawi takiego projektu przez stronę internetową w news'ach i kilku screenach...

 

W przypadku Sony wszystko jest możliwe. A Uncharted obok GOW to najlepsza marka Sony, to jednak obie pod względem sprzedaży nie mają startu do GT.

Odnośnik do komentarza

Na pewno pokażą jakiegoś teaser'a z Uncharted 3 na VGA, identycznie było w przypadku "dwójki" ma VGA 2008, pamiętacie?

 

A ty myślisz, że dlaczego wszyscy sądzą, że to będzie zapowiedź akurat U3 :P .

Pierwszy zwiastun dwójki byl na przełomie listopad/grudzień. Na VGA byl trailer z wiszącym pociągiem z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Troszkę inaczej ;].

 

Na początku grudnia (pierwszego czy drugiego) w zapowiedzi VGA puścili króciutki "teaserek" ten co Drake wyciąga sztylet ze śniegu. A na tym teaserku dali napis, że światowa premiera (zapowiedzi) nastąpi na VGA. Po czym na VGA (koło 13-16) dali właśnie ten już oficjalny teaser z pociągiem.

 

Ehhh piękne dni ;].

 

Potem zaczęły się screeny, filmiki - informacje o multi itd. Pamiętam, że wyszedł taki trailer reklamujący Infamous i zarazem multi w U2.

 

Btw co mnie cieszy to ogromny hype na Uncharted/na U3/ na zapowiedź U3. To oznacza, że jest ogromne zainteresowanie Uncharted wystarczy poczytać fora, newsy - masakra. I oczywiście nie mówię tu o polskich serwisach.

 

A co za tym idzie taki U3 ma szansę sprzedać się dobrze/bardzo dobrze. Zresztą Uncharted to nie jest najlepiej sprzedająca się nowa marka jeżeli chodzi o Sony w tej generacji?

 

Kurde niech Sony idzie za ciosem i w końcu wykorzysta potęgę marketingu i hypu. Niech opchnie na starcie 5 milionów ;].

Odnośnik do komentarza

Troszkę inaczej ;].

 

Na początku grudnia (pierwszego czy drugiego) w zapowiedzi VGA puścili króciutki "teaserek" ten co Drake wyciąga sztylet ze śniegu. A na tym teaserku dali napis, że światowa premiera (zapowiedzi) nastąpi na VGA. Po czym na VGA (koło 13-16) dali właśnie ten już oficjalny teaser z pociągiem.

No tak napisałem przecież :P

Odnośnik do komentarza

Jest to bardzo prawdopodobne, ze gra(U3) sprzeda sie w nakladzie 5 mln. Pierwsze dwie czesci sprzedaly sie swietnie(U:DF okolo 3.5 mln, U:AT ok. 4 mln), a przeciez pod koniec 2011 r konsol PS3 bedzie jakies 60 mln) - nie ma bata. Wroze ps3 swietlana przyszlosc w anno domini 2011. Mocny I kwartal(LBP 2,KZ3,Socom 4 i ps move heroes), do tego troszke mniej intensywne, acz takze mocne Motorstorm apocalypse, Ratchet all4one i sorcery w II kwartale. III kwartal dostarczy nam raczej mniej oczekiwane tytuly: Twisted Metal, DC Universe, infamous 2 jednak to bedzie dopiero cisza przed burza. Przyszloroczny IV kwartal to: pazdziernik: resistance 3, listopad: uncharted 3, grudzien: last guardian. Jak jeszcze sony pod koniec przyszlego roku wyebie na rynek nowy model PS3 to rynek nalezy do nich. Zeby nie bylo Sony nie odpusci i w lutym 2012 dostarczy nam Agent od Rockstar.

 

Sa to oczywiscie moje przypuszczenia odnosnie terminow wydania wszystkich exclusive od sony w 2011. Gdyby wlasnie tak to wygladalo konkurencja zostala by zmiazdzona. A o to wlasnie chodzi :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ostatnie małe zdanie offtop.

 

No właśnie Sony ma w tym momencie amunicję (exy) niszczącą konkurencję. No wystarczy spojrzeć na listę exów - zapowiedzi - MASAKRA.

Tylko nie może być tak jak w 2010, że z "20 exów" wychodzą trzy. Z tego 2 na początku roku i potem pustooooo...

 

@Square

 

Soryy kompletnie źle zrozumiałem, przeczytałem.

Odnośnik do komentarza

a jaka jest lista exow sony?

 

 

sory ale musze was powkurzać - U2 byl filmowy, piekny graficznie, ale w(pipi)iała mnie w nim walka i skakanie po scianach ... czyli 2 najwieksze elementy gameplayu... hm

 

licze na jakies pozytywne zmiany w tek kwestii

 

 

chociaz musze dodac ze U2 przechodzilem po przejsciu RDR i bylem spaczony już bo z gry gdzie przeciwnicy pieknie reagują na postrzał i maja na sobie slady krwi przesiadłem sie na gre gdzie po serii z kałacha w głowe gość nadal na mnie idzie i strzela i tylko czapka mu spada :P

Odnośnik do komentarza

To tak naprawdę chyba byłaby teraz jedyna taka okazja, ponieważ później są już chyba tylko E3. A Sony raczej nie przedstawi takiego projektu przez stronę internetową w news'ach i kilku screenach...

 

No właśnie, dlatego równie dobrze możę tego Uncharted 3 na VGA nie być.

 

Sony i tak ma mocny lineup na 2011, po co wrzucać tu jeszcze kolejną grę? Na dodatek takiego kalibru? Z tego co wiem na jesieni 2011 ma być Resistance 3 i Last Guardian.

 

IMO ogłoszą go na E3 2011, premiera 1 kwartał 2012, pesymistycznie trochę ale moim zdaniem bardziej realnie niż teorie oparte argumentem, że "2 lata temu tak zrobili"...

 

aczkolwiek znając bezmózgich marketingowców Sony mogą wrzucić go i na jesień, tuż obok nowego CoDa, Gearsów 3 i Ressistance xD

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przypomnieć, że U2 też wyszło na jesień obok mw2 i setki innych hitów rok temu. I co? A no to, że i tak się sprzedało zresztą w tym roku MoH i inne gry pokazały, że można wyjść obok Call od Duty i się sprzedać.

 

Imo większym failem jest wypuszczać jakieś tam Resistance koło CoD-a niż Uncharted. Tym bardziej, że Res to fps czyli bliższy "konkurent" a TLG ma wyjść w grudniu (czy na zimę). Ale to jest pewniak moim zdaniem, że wyleci na 2012 a nie Uncharted ;].

Odnośnik do komentarza

W drugiej części zagadek aż tak mało przecież nie było. Naughty Dog na pewno nie zaczęłoby prac nad U3 po wydaniu "dwójki". Sami podkreślali w wywiadach, że zrobią sobie "dłuższy" urlop. Poza tym studio jest włączone do prac nad inFamous 2 i swojego czasu nad Killzone 3. Z jednej strony nie zdziwiłbym się, gdyby pokazali Uncharted 3 dopiero w lipcu (E3).

Odnośnik do komentarza

Kiedy dana seria jest tworzona z myślą o trylogi jak GOW ,Geow ,ME czy Uncharted zawsze wyobrażam sobie że zwienczenie w postaci "trzeciej" częsci musi posiadac niezłe pierd.olnięcie. Powinna byc tworzona dłużej ,dokładniej, z uwagą na kazdą bzdete ,nie pośpieszana ,zawierająca w sobie wszystko to co twórcy zdołali wymyślic przez okres od powstania konceptu dotyczącego "pierwszej" cześci danej serii aż do wypuszczenia zwieczenia trylogi. Wszystko powinno byc zgrabnie upchane z długim czasem gry na czele ,aby ostatia częśc byłą nie tylko sama w sobie geniuszem ,ale równiez aby trylogia zakonczyłą sie z potężnym (pipi).nięciem. Troche masło maślane ,ale każdy wie ze pospieszanie nie wplynelo dobrze na zadna czesc GOWa a juz na pewno nie na III zarzucając mu słabe zakoczenie genialnej serii czy krótki czas gry. MGS4 anyone?

Niech oni sobie ją robia spokojnie i niech nawet wyjdzie pod koniec 2012 ,ale dla mnie osobiscie jesli "trzecia" czesc serii nie jest uber kozaczek to potrafi przez to zniszczyc opinie o całej serii . Tak wiec spokoj Panowie , dajcie im czas ,kolesie pracują w pocie czoła ,dokładne przeswietlają szkielet serii i dogłebnie analizują co znależc sie powinno i kolejny raz zmiażdzyło by wam czerep i w(pipi).ało tam kilogramy egstazy.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przypomnieć, że U2 też wyszło na jesień obok mw2 i setki innych hitów rok temu. I co? A no to, że i tak się sprzedało zresztą w tym roku MoH i inne gry pokazały, że można wyjść obok Call od Duty i się sprzedać.

 

Nie chodzi oto, że U3 by się nie sprzedał, bo myślę, że spokojnie będzie mógł konkurować nawet z CoD (biorąc pod uwagę, że robi je jakieś trzecie studio i na dodatek podobno ma to być jakiś futurystyczny shooter), ale chodzi oto, że taki właśnie Res 3 albo iF2 (nie wspominając już o TLG, który jest bądź co bądź tytułem niszowym) nie miałby żadnych szans wraz z U3, Rage, Batman, CoD, AC i NFS. Więc Sony samo sobie nie będzie wydawać takiego killera pozostałych swoich ex. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby i Res3 i TLG przenieśli na późniejszy kwartał.

 

I też jestem zdania co XM16E1, niech ND na spokojnie dopracuje ostatnią część trylogii i niech nas zaskoczą nie tylko świetną grafiką, 'klimatycznymi' lokacjami czy ciekawymi skrypto-akcjami (bo to pewne), ale też wciągającą fabułą, długością gry (może poza główną fabułą singlową, jakaś dodatkowa kampania w co-op'ie), różnorodnością gameplay'u czy tak jak mówił yano, dopracowanymi elementami walki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...