Skocz do zawartości

Killzone


RoL

Rekomendowane odpowiedzi

ŁOMATKOBOSKOCZĘSTOCHOSKO!

dziś akurat czytałem w psx extreme historię uniwersum Killzona po raz kolejny dziwiąc się, dlaczego można było wypuścić takiego gówanianego GoWa z PSP, a nie mogą wrzucić tu pierwszej części killzona;

trochę szkoda, że nie poprawią rozdziałki, pewnie nawet trofików nie wrzucą, ale ogram to na 100%, bo cz 2 i 3 ogromnie mnie wessały, a że nigdy nie miałem ps2 to dla mnie jedyna okazja na obejrzenie początku konfliktu;

 

(nawet chciałem wrzucić temat: "jakie byście chcieli zremasterowane gry?", pisząc o killzonie, a tutaj takie zaskoczenie)

Odnośnik do komentarza

ŁOMATKOBOSKOCZĘSTOCHOSKO!

dziś akurat czytałem w psx extreme historię uniwersum Killzona po raz kolejny dziwiąc się, dlaczego można było wypuścić takiego gówanianego GoWa z PSP, a nie mogą wrzucić tu pierwszej części killzona;

trochę szkoda, że nie poprawią rozdziałki, pewnie nawet trofików nie wrzucą, ale ogram to na 100%, bo cz 2 i 3 ogromnie mnie wessały, a że nigdy nie miałem ps2 to dla mnie jedyna okazja na obejrzenie początku konfliktu;

 

(nawet chciałem wrzucić temat: "jakie byście chcieli zremasterowane gry?", pisząc o killzonie, a tutaj takie zaskoczenie)

To jedynka wessie Cię naprawdę archaicznym gameplayem.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Killzone HD oficjalnie potwierdzony, wejdzie w skład Killzone Trilogy które ukaże się w Europie już 24 października. Oczywiście trofea będą ;)

 

Są też pierwsze obrazki z wersji HD, niestety chyba wywalili ten świetny ziarnisty,brudny filtr który miała pierwsza część na ps2 :( :(

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej jest potwierdzone że z PSS można kupić osobno :D Z przyjemnością zagram jeszcze raz :D

 

"Killzone HD is on its own disc as part of the trilogy. It’s also available on its own, but only from the PS Store."

 

źródło: http://blog.eu.playstation.com/2012/09/06/killzone-trilogy-coming-soon-to-playstation-3/

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Kurcze, zakupiłem tego Killzona i jak narazie jest... beznadziejnie. To sterowanie, te archaizmy i chyba nawet grafa na swoje czasy nie powalała czy zdaje mi sie? cóż, pogram jeszcze to może będzie lepiej

Sterowanie można dowolnie skonfigurować w opcjach. Ja sobie ustawiłem wszystko podobnie jak jest w Halo i gra mi się dobrze. Grafika nawet jak na tamte czasy jest paskudna, wystarczy porównać z innymi FPS'ami z tamtego okresu...TimeSplitters nawet na Gamecubie wygląda ładniej niż KZ. Ogólnie gra jest po prostu dobra...ma fajny klimat, cut-scenki mimo że trochę kuleją pod względem technicznym to przynajmniej są nieźle wyreżyserowane. Najbardziej irytuje SI, zarówno przeciwników jak i druzyny i system checkpointów. Już chyba 3 razy zdarzyło mi się że po jakiś 15-20 min. rozgrywki zginąłem przez przypadkowy granat (brak znacznika jak w innych FPS'ach że granat jest w pobliżu) i jeszcze raz cały epizod od początku trzeba powtarzać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...