Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie będą mogli sobie wsadzić w wiadomo co te stronki jak okaże się że za abonament i punkty MS zażyczą sobie jakiś śmiesznych kwot a czuję że właśnie tak będzie...

 

Co do problemów, dzisiaj nie mogę się połączyć z LIVE a wczoraj  śmigało, jak testuje połączenie to wychodzi takie coś:

 

 

 

 

zdjcie0484w.jpg

 

 

 

 

O co chodzi? Jakaś awaria u nich?

 

 

Odnośnik do komentarza

Uuuła, szykują się naprawdę porządne rzeczy.. Byłem pewien, że migracja kont ograniczy się do tego, że będziemy mogli być zarejestrowani na Polskę i na tym koniec, a tutaj proszę: liga konsolowa, play with fame. Nie wiem jak wy, ale ja nie sądziłem, że kiedykolwiek w trakcie tej generacji pomysł MS mnie tak ucieszy :D

Odnośnik do komentarza

denerwuej mnie to ze ciagle komus cos nie pasuje w tej kwesti. Z mojegu punktu widzenia jest to o tyle dobrte ze sooby takie jak ja beda mogly korzystac z platnosci karta a nie ciagle allegro i kombinowanie bo to przecież prowadzi do tego ze w koncu bede siwy. Tak jak juz bylo powedziane nie pasuje komus nie musi tego robic warto uszanowac dobry gest i nie spinac sie nawet jak przeciagnie sie to w czasie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam Mirski na Fun Day'u powiedział, że "Microsoft cały czas pracuje nad możliwością migracji kont, jeśli taka się pojawi na pewno będzie darmowa".

 

A ceny zdrapek i abonamentu z oficjalnej polskiej dystrybucji na pewno będą sporo wyższe niż te "z allegro", stąd bonusy w stylu LIVE Club czy LIVE League.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chyba jeszcze nikt tego nie wkleił http://www.xbox.com/pl-PL/live/faq.htm

 

P: Czy subskrypcja do usługi Xbox LIVE oraz punkty usługi Microsoft Points kosztują w Polsce tyle samo co w innych krajach?

 

O: Naszym celem jest zaoferowanie za usługę Xbox LIVE jednakowych cen na całym świecie. W Polsce cena detaliczna za 12-miesięczną subskrypcję wynosi 249 PLN, a karta Microsoft Points 2100 kosztuje 109 PLN.

Edytowane przez Ryhol
Odnośnik do komentarza

250 zeta ? cena z dupy ! Mam nadzieje, ze bedzie mozna kupowac zdrapki z allegro i ze beda dzialaly ! :thumbsup:

 

Taka cenę widziałem kiedyś w empiku jak jeszcze nie było mowy o Polskim live. Więc jeśli teraz jest oficjalnie to powinna być dużo nisza, ceny mamy Europejskie ale zarobki Polskie ; (

Odnośnik do komentarza

No chyba gry bedą dodawać do tych 250 zł bo jeżeli jedynym bonusem dla którego płace ponad stówe wiecej za GOLDa będzie karta z Benefit Club (o czym mowa była na XFD w tym roku), którą spokojnie wyrwe na stacji benzynowej za nalanie benzolu do baku to dziekuje. Po(pipi)y. No ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze Polska to najbogatszy kraj świata. Ceny z dupy. Kinect 650 zł, teraz GOLD i MSP. Za co mam to kupić jak min. płaca to ok 1,1 zł na ręke ?

Odnośnik do komentarza
P: Jak wygląda proces przenoszenia konta?

 

1. Zaloguj się w usłudze Xbox LIVE i przejdź na stronę Moje konto.

2. Kliknij Region konta.

3. Wybierz swój kraj.

4. Postępuj zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj, aby przed kontynuowaniem tego procesu ponownie pobrać zakupione materiały i zapisać je na dysku twardym lub na przenośnej pamięci USB.

5. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki użytkowania.

6. Twoje konto zostanie w tej chwili przeniesione do usługi LIVE w wybranym kraju.

7. Wybierz poziom członkowstwa: Silver lub Gold.

8. W przypadku konta Gold musisz podać swoje dane rozliczeniowe.

9. Jesteś już użytkownikiem oficjalnie działającej usługi LIVE w Polsce. Gratulujemy!

 

WTF?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...