Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta wiadomość bardziej zmartwiła niż ucieszyła. Teraz trzeba będzie wybierać między NFS a MotorStormem. A to jest ułamek genialnych gier, które ukarzą się tej zimy. Poprzednia odsłona podobno była świetna ale tak na dobrą sprawę to nie był NFS.

 

To cię pocieszę, że przynajmniej nie będziesz musiał wybierać pomiędzy NFS a Motorstormem(3), gdyż M:A wychodzi dopiero w przyszłym roku.

 

A tutaj mała zapowiedź:

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6654 <- możemy się z niej dowiedzieć jakie 'moce' będzie miał uciekinier i goniący.

Odnośnik do komentarza

Już pisałem na jednej stronie że serce szybciej zaczęło bić jak to oglądałem :) przypomniały się stare czasy gdy grało się w starego NFS:HOT Pursuit a to już duży plus.

Nawet ta leśna mapa :) ciekawe tylko czy skopiowali wszystko i dali tylko nowe szaty ?;)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Oh yeah - powrót wypasionych radiowozów :thumbsup:. W Hot Pirsuit 2 grałem kiedyś w demo na PC. Zrobiło na mnie wrażenie, choć ponoć wersja na PC (i Xboxa i GC) wyszła słabo w porównaniu do PS2. W nową część chętnie sobie zagram. Tylko czemu nie ma "3" w nazwie? Nie rozumiem tego dodawania do serii drugiej "części pierwszej" (Wolfenstein, Prince of Persia).

Edytowane przez speiderman
Odnośnik do komentarza

Ciekawy art na okładce,Co do gry nareszcie powrót do korzeni wygląda to wszystko na razie bardzo porządnie,ale do gry podchodzę na spokojnie bo nie chce przeżyć zawodu jak podczas grania w NFS:Undercover miał być taki hicior...,mam nadzieje że Hot pursuit da radę i przywróci blask tej serii (Shift to nie to na co czekali najwięksi fani NFS!)

Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie tylko "wersja limitowana" bo na (pipi) mi taka limitka gdzie będę miał wszystko od razu odblokowane samochody+bronie, gdzie przyjemność z odblokowania ich. Skandal lepiej niech dadzą resorówkę ;)

 

Mnie też to strasznie dziwi. No chyba, że to będą jakieś dodatkowe auta, które normalnie nie idzie zdobyć. Ale raczej na to nie wygląda. A co śmieszniejsze nie idzie zamówić normalnej edycji.

 

Czy ja coś źle zrozumiałem czy w grze nie będzie normalnych wyścigów?? Przecież same pościgi(bez żadnej innej możliwości)szybko się znudzą :confused: . W ogóle NfS bez wyścigów?? Bez jaj.

 

Również co mnie martwi, to straszna mała ilość innych aut, ulice świecą pustkami. Nie mówię że ma być tłoczno ale bez przesady.

 

A i to potwierdzone, że będzie otwarty świat.

 

P.S. Można by zmienić tytuł tematu(usunąć z niego "Race"). I w sumie w tym opisie też już nie musi być "?".

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

do listopada daleko, zwykła wersja to kwestia czasu. teraz na gorąco lansują się limitką żeby nakręcić graczy.

 

wyścigi muszą być, nie widzę innej opcji. nie zrobią przecież gry, gdzie tylko się ucieka albo goni. jak powrót do korzeni to pełny, wyścigi + pościgi. wszystko się wyjaśni kiedy wypłynie więcej informacji, szczególnie o karierze.

 

o te pustki na drogach też bym się nie martwił. w oryginale chyba była możliwość ustawiania natężenia ruchu / było odgórnie ustalone względem trasy. pamiętam że śmigałem po pustych ulicach a niekiedy po zatłoczonych drogach.

 

póki co pokazali tylko kawałeczek całości, podstawowy build. z czasem wypłynie więcej materiałów więc wtedy się zobaczy. nie ma co się stresować, toć to Criterion.

Odnośnik do komentarza

Mnie też to strasznie dziwi. No chyba, że to będą jakieś dodatkowe auta, które normalnie nie idzie zdobyć. Ale raczej na to nie wygląda. A co śmieszniejsze nie idzie zamówić normalnej edycji.

 

Nie chce się kłócić ale na jednej stronie sklepu z grami były dwie wersje do wyboru zwykła i limitowana po tej samej cenie

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Świat w NfS będzie cztery razy większy od tego z Paradise!!!

 

Do dyspozycji graczy oddany zostanie zatem otwarty świat o powierzchni 10,5 mil kwadratowych, pokryty siecią dróg o długości 100 mil (w tym pustynie, lasy, wybrzeża i obszary górzyste). W sumie producenci zaproponują nam rozgrywkę na terenie cztery razy większym aniżeli w Burnout Paradise.

źródło

 

 

Ciągle mnie martwi to że autorzy mówią że rozrywka skupia się na pościagach policyjnych. Ja chciałbym również wziąźć udział w normalnych wyściagach z wykorzystaniem tych fur, a nie tylko pouciekać przed policją.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...