Skocz do zawartości

Need for Speed Hot Pursuit


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

aha. szkoda z jednej strony ale dobre i to. kariera mnie po prostu ciekawi, jak będzie rozwiązana. czy tak samo jak w oryginałach czy coś innego wymyślili. no nic, trzeba czekać na kolejne wycieki.

 

W jakimś wywiadzie czytałem, że ma być osobna kariera dla "rajdowca" i gliny. Ale wątpię, że będzie to w stylu poprzednich odsłon, w końcu to Criterion(oni w takie rzeczy się nie bawią), pewnie będzie to zbiór coraz trudniejszych wyzwań, a w nagrodę będziemy odblokowywać coraz to fajniejsze fury. Na szczęście mapa będzie od razu cała otwarta(nie będziemy musieli odblokowywać kolejnych regionów, tak jak to było w któreś tam części).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Czy otwarte miasto jest potwierdzone ?? Jeśli tak to idę płakać, tyle lat czekałem na nowego HOT Pursuit w starym stylu a dostaje najgorsza rzecz dla mnie jak może być teraz w grach czyli otwarte miasto... bardzo tego nie lobię... na pewno grę kupie ale ze łzami w oczach :(

 

Ea sie nie nauczyło. dalej kombinują zamiast wracać do korzeni... zepsute NFS.. zepsuty MOH...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy otwarte miasto jest potwierdzone ?? Jeśli tak to idę płakać, tyle lat czekałem na nowego HOT Pursuit w starym stylu a dostaje najgorsza rzecz dla mnie jak może być teraz w grach czyli otwarte miasto... bardzo tego nie lobię... na pewno grę kupie ale ze łzami w oczach :(

 

Ea sie nie nauczyło. dalej kombinują zamiast wracać do korzeni... zepsute NFS.. zepsuty MOH...

 

O grach w starym stylu można już tylko pomarzyć, teraz są inne trendy. Co do nowego NFS to nie będzie miał łatwo w walce o nasze pieniądze F1 2010, GT5, NFS:HP2

Odnośnik do komentarza

Niektorzy sa naprawde smieszni - o tej grze poki co (pipi) co wiadomo, a niektorzy juz zaczynaja oceniac.

 

Poczekajcie na jakies konkrety, a dopiero potem placzcie, albo sie zachwycajcie.

 

 

Lisoquan juz zaczal plakac z powodu otwartego miasta, a przeciez nie wiadomo jak to do konca rozwiaza - jesli miasto bedzie jedynie HUBem, a wyscigi beda sie juz odbywac na zamknietych trasach (z wytoczonymi scianami, a nie tak jak w Burnoucie Paradise) to nie widze powodu do zmartwien.

 

Osobiscie zaluje, ze Criterion robi tego nowego NFSa - wolalbym, zeby zamiast tego zabrali sie za nowa odslone Burnouta...

Odnośnik do komentarza

Grając w demo w Poznaniu z początku myślałem, że mam do czynienia z klasycznym przejazdem z punktu A do B. Była to jedna długa droga otoczona przez ściany w postaci płotków, drzew, na której jak dobrze pamiętam można było znaleźć dwa skrzyżowania. Są różne skróty przez las, osiedla domków na zboczu, ale tej otwartości w ogóle nie czułem. Pewnie to wina zbyt wczesnej wersji demonstracyjnej. Do premiery pozostało jeszcze dużo czasu.

Odnośnik do komentarza

Ok mamy trochę więcej informacji trochę pozbierałem to do kupy a na pełen artykuł zapraszam na gram.pl

 

- 70 typów samochodów (po grzyba mi tyle ;)

- kampania w trybie singiel dla kierowcy i osobna dla policjanta

- policja ma do dyspozycji wezwanie - śmigłowca

- kolczatki

- impuls elektromagnetyczny

 

- ścigany - zakłócanie policyjnego radaru

- wysyłanie mylnego sygnału czyli na radarze pojawią się dwie różne pozycje samochodu

- specjalne miejsca na mapie gdzie można się ukryć

 

- Pasek zniszczeń gdzie po wyżej 100% samochód odmawia posłuszeństwa

 

- W Need for Speed: Hot Pursuit nie zabraknie oczywiście trybów rozgrywki wieloosobowej. Ścigać się ze sobą będzie mogło do ośmiu graczy na raz i to bez sztywnego przypisywania do grupy policjantów lub uciekających. Każdy sam przed startem wybierze czy woli uciekać, czy też gonić.

 

- system autolog. Jego zadaniem jest podawanie informacji o tym, co robią nasi znajomi albo też jakie wyniki ostatnio osiągnęli. informacje o wyczynach naszych znajomych podawane będą niezależnie od platformy na której grają. Oznacza to, że autolog zbierze informacje zarówno z PC, PlayStation 3 jak i Xboksa 360 i będzie przechowywać je wszystkie razem.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

70 samochodów to zadowalająca liczba, oby tylko nie skończyło się na 35 samochodach cywilnych oraz 35 policyjnych. Podział na dwie kampanie jest bardzo dobrym pomysłem, oby tylko singel nie był sprzężony z multi jak w Burnout Paradise.

 

Już wiadomo dlaczego Crtierion dodał policjantów jako DLC.

Odnośnik do komentarza

Może i lepiej, że nie ma takiej otwartości jak w Burnout Paradise. Wiele osób nigdy nie wybaczy Criterion, że porzucili wyścigi miejscówkami rodem z Burnout Revenge na rzecz otwartego miasta. Mnie takie rozwiązanie jak w HP satysfakcjonuje bo miejscówki przez to zyskają na jakości.

Odnośnik do komentarza

Texz bardzo dobrze mówi... BARDZO dobrze że zrezygnowali z tego... kiczu. Underground to było dno serii NFS, później odbijając się tworzyli jakieś mało udane produkcje... no i teraz czas na powrót ale czy tak w pełni do podstaw ?? Nie wiem, brak w/w elementów to duży plus ale otwarte miasto to dla mnie jest element, który może zepsuć cała grę jak zbytnie skupianie się na postaci policji no i fabule.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

To nie jest otwarte miasto, ale otwarte środowisko (takie jak w Test Drive Unlimited), z tą różnicą, że o wiele bardziej zróżnicowane (pojawią się wszystkie klasyki znane z pradawnych odsłon). Więc przestańcie smęcić, okey?

Odnośnik do komentarza

Texz bardzo dobrze mówi... BARDZO dobrze że zrezygnowali z tego... kiczu. Underground to było dno serii NFS, później odbijając się tworzyli jakieś mało udane produkcje... no i teraz czas na powrót ale czy tak w pełni do podstaw ?? Nie wiem, brak w/w elementów to duży plus ale otwarte miasto to dla mnie jest element, który może zepsuć cała grę jak zbytnie skupianie się na postaci policji no i fabule.

Dno serii :O:O:O chyba żartujesz to był renesans serii, to były części które na nowo przywróciły NFS-a do świetności.

 

Zresztą niech nawet za ich sukces mówią tony klonów jakie powstały od dwóch pierwszych Undergroundów. Dno serii to się zaczęło od Most Wanted (choć są ludzie którym się podoba ten NFS) no i potem każda kolejna część od MW to czarna dziura, dno dna.

 

Otwarte środowisko = jestem za. Zresztą nie wierzę, że Criterion zj.ebie tego NFS-a.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nom Undergroundy były bardzo dobre zwłaszcza dwójka. Model jazdy był w porządku, otwarte miasto także. Tuning mimo iż czasami przesadzony to dawał dużo frajdy. Różnorodność wyścigów oraz dobrze przemyślany drifting nie pozwalały się nudzić.

 

Most Wanted to już nie to samo lecz nie było mowy o dnie. Carbon to dno dna, model jazdy (żelazka), klimat i fabułka były żenujące. Jedynie Shift pokazał coś dobrego, ale to nie NFS jakiego znamy.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.