Skocz do zawartości

Supremacy MMA


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

SłupekPL - najszybszy zakładacz tematów ;)

 

a tak na serio, to powtóze to co napisalem w komencie na ppe. Mianowicie panowie mają ode mnie wielki + na starcie za maczanie paluchów w The Warriors, które to przechodziłem kilka razy na xie włażąc w każdy możliwy kąt. gdyby wtedy były trofea to platyna na bank by wpadła ;) Ogólnie - dla mnie najrealistyczniejsze uliczne rozdawanie plomb jakie wirtualny świat widział [pomijając oczywiście cześc tych "ciosów specjalnych]. Ale "cep z rozpędu" po którym koleś miło osuwał sie na ulice - mmmm... albo headshot butelką :) na zawsze wrażenia z walki w The Warriors będzie dla mnie nr 1.

 

Szumna zapowiedź - realizm mma jakiego jeszcze nie było.. hmm.. no do roboty panowie, czekamy z niecierpliwością.

 

Zastanawia mnie 1 rzecz, wiadomo jakie problemu mialo EA z udziałem zawodników z ligi UFC w swojej grze [a raczej Dana W. miał z tym problem]. Liga Strikeforce wykupiona dla EA [nie jestem pewien czy DREAM też [przyp. w ea mma mają byc walki na róznych ringach na zasadach róznych organizacji np tych z Jap]. UFC dla THQ. Co w takim razie bedzie w Supremacy?? No bo chyba nikt nie wyobraża sobie gry "sportowej" bez realnych zawodników? A moze to bedzie cos z fabułą oderwane od realu? [cos jak stary Def Jam]

 

jedno jest pewne - nowy konkurent w tej dziedzinie to korzyść dla graczy. Tegoroczne E3 powinno być zaznaczone w kalendarzach na czerwono jako święto :]

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/debut-teaser-supremacy-mma/700840 Debut Teaser

 

Edit:

 

http://www.ppe.pl/news-1509-Supremacy_MMA_rzuca_rekawice_EA_i_THQ.html Supremacy MMA rzuca rękawice EA i THQ

 

Pierwsze konkretne informacje i screeny.

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-supremacy-mma/700972 E3 2010: Strategy Interview

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/01/12/supremacy-mma-contains-jens-pulver-broken-limbs.aspx Supremacy MMA Contains Jens Pulver, Broken Limbs

 

http://www.gametrailers.com/video/unlicensed-brutality-supremacy-mma/709214 Unlicensed Brutality Trailer

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Sry boys, ale ja nie wróże tej pozycji not wyżej niż 6-7. Nie wiem jaki to etap prac ale narazie poziom animacji postaci jest gdzieś miedzy poprzednią a obecną generacją. Szczerze to myślałem ze juz ta gra poszła w zapomnienie ale jak widać majstrują tam coś. Co wyjdzie zobaczymy.

 

ps.

widze ze obecnie na szczytach list "bycia trendy" króluje dubstepp :tongue: .

Odnośnik do komentarza

Sry boys, ale ja nie wróże tej pozycji not wyżej niż 6-7. Nie wiem jaki to etap prac ale narazie poziom animacji postaci jest gdzieś miedzy poprzednią a obecną generacją. Szczerze to myślałem ze juz ta gra poszła w zapomnienie ale jak widać majstrują tam coś. Co wyjdzie zobaczymy.

 

ps.

widze ze obecnie na szczytach list "bycia trendy" króluje dubstepp :tongue: .

 

No szczerze mówiąc na dzień dzisiejszy po tym trailerze wygląda to tragicznie ;/. Serio ale bardziej to przypomina grę z Wii jeżeli chodzi o animację i grafikę, słabiutkooo.

 

Bez jakichkolwiek szans w starciu z UFC czy EA MMA.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Koło UFC 2010 to to nawet nie leżało... ale i tak zagram chętnie w demko o ile takowe wyjdzie i w sumie tyle :P Ale jak ktoś pisał gra zapowiada się z tego co widzę na 6 max 7 (ten knockout z pierwszego filmu z 1:50 lol)

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.