Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oke, ktoś odświeżył topic, to i ja dopiszę swoje 3 grosze.

Film składa się z 237 plików (183 obrazy, 53 mp3:) i inne), takie tam statystyki o których chciałem tu napisać.

Wiecie co?

Po zrobieniu bodajże 40 numerów, odpisał nawet sam Fenix, zmotywowało mnie to by wysłać PM do Ściery, czy HIVa.

Co napisał Fenix, widzicie powyżej. Ścierze nawet się spodobało, ale trochę za długo się ogląda (w sumie napisał więcej, ale może skorzystam z tych rad w drugiej części, opisując 50# - 100#:).

____________________

A co z HIVem?

Tu się zawiodłem. Gość z którym się utożsamiałem: pierdziałem, piłem piwo, grałem na konsolach (w sumie wszystko pasuje do czasu teraźniejszego:), gdzie przez połowę życia czytam PE (od 11 lat:), wkurzył mnie niemiłosiernie.

Kazał się odezwać na gg, co też uczyniłem. Czułem się taki podniecony że klikam z HIVem.

Teraz co napiszę może trochę wkurzyć i Was i HIVa, czy Ścierę:)

Nie wydaję mi się że HIV odszedł z PE w dobrych relacjach. Nie było pożegnania oficjalnego to fakt.

Pierdzący Oszołom zaproponował, by ten filmik o PE, był exclusivem na jego Konsolowisku! Tak bardzo mu na tym zależało. Gdyby był w dobrych relacjach z Redakcją, nie pisał by przecie tak.

Film miał zniknąć z Vimeo, Youtube, a temat tutaj miał być skasowany. Jedynie miałem surowy plik wysłać HIVowi a ten by wrzucił gdzieś u siebie online. Ale co ma Konsolowisko (piernik) do Psx Extreme (wiatraka)? Czemu exclusive tylko na jego stronie? Czy w ogolę będzie podpisane kto wykonał filmik? Czy może nie będzie, ale wyśle jakiegoś gratisa? :)

Zaproponowałem, że wykonam skrót równych 50 numerów i wtedy się odezwę. Tak też zrobiłem, napisałem do HIVa, ale coś sie nie odzywał. Fragment naszej za(pipi)istej rozmowy na gg:

Grzybiarz: - chciales exclusiva, skonczylem film i cos sie nie odzywasz

co z tym filmem? mam wrzucac na vimeo?

Hiv: - no, wrzuć

I na tym się skończyło :). Myślałem że HIV trochę rozpromuję to u siebie, ale w sumie mogę edytować i dodawać kolejne numery w tym temacie, a tak miałbym zakaz, phi.

Wiem dziwna historia, proszę zwrócić uwagę na to, że mamy sobotę, wieczór :)

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

<DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI DO KASACJI , stare info o aktualizacji, z niedziałającym już linkiem:)>

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

przydałaby się lista utworów przygrywających podczas filmiku smile.gif

Zrzuciłem pierwsze vol 1 - do 25-ego numeru.

Jeżeli będzie to sprzeczne z regulaminem, proszę o usunięcie posta :)

Prosiłbym też o wyczyszczenie tego tematu z moich postów "do kasacji".

Były tam linki do kolejnych odcinków filmiku, no ale w końcu jest 100 numerów streszczone więc tamte posty niepotrzebne.

Nie wiem, ale mam ochotę poprawić ten film, skrócić (rada Ściery:), dodać nowe skany, poprawić małe błędy...

Cały film dostępny w pierwszym poście.

----

pesssss.jpg

01 Demo One - Manta.mp3

02 Croc Legend of the Gobbos - Croc Theme.mp3

03 G-Police - Main Menu.mp3

04 Jersey Devil - Intro.mp3

05 Overboard! - Infinito.mp3

06 Rapid Racer - Intro.mp3

07 Spice World - Main Menu.mp3

08 Tekken 3 - Yoshimitsu.mp3

09 Medievil - Intro.mp3

10 Final Fantasy VIII - Song.mp3

11 i 12 Spyro The Dragon - Opening Theme.mp3

13 Duke Nukem Time To Kill - Intro.mp3

14 Metal Gear Solid - Main Theme.mp3

15 Test Drive 5 - Intro.mp3

16 Crash Bandicoot 3 Warped - Title.mp3

17 Ridge Racer 4 - Urban Fragments.mp3

18 Ehrgeiz - The Tale of EHRGEIZ..mp3

19 Akuji The Heartless - Pluton.mp3

20 Gex 3 Deep Cover Gecko - Intro.mp3

21 Bust a Move 2 - High Voltage.mp3

22 Speed Freaks - City.mp3

23 i 24 Driver - Song.mp3

25 V-Rally 2 - Intro.mp3

Download:

http://www28.zippysh...71880/file.html :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Swietna robota łezka się w oku kręci jak to oglądałem ...ja obejrzałem do końca ehhhh ....gdzie te świetne czasy, cudowny klimat, niezapomniane lata 1997-1998..Stare psx zostały w starym domu gdzie kiedyś mieszkałem możliwe ze ludzie którzy tam teraz mieszkają zachowali je sobie do dziś,pamiętam ze miałem od 1- 80 nr  ;) świetny miałeś pomysł .Pozdrawiam od tamtej pory juz nie kupuje czasopisma ale czytałem gdzieś ze klimat już nie ten ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...