Skocz do zawartości

- - - - -

Xbox 360 News - Komentarze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 Keymaker

Keymaker
  • Użytkownicy
  • 3447 postów

Napisano 03 April 2012 - 13:22

So what? Gry to biznes - masz za złe komuś, że chce zarobić? :potter:
  • 0

#42 MaZZeo

MaZZeo

Figaro <3

• Użytkownicy
  • 18877 postów

Napisano 10 April 2012 - 10:00

http://www.youtube.c...&v=puNEJZTKnUo#!

MS zrobił budżetowy dubbing dla gównianej gry, a zapewne dla Halo 4 nawet napisów nie zrobią.

Użytkownik MaZZeo edytował ten post 10 April 2012 - 10:01

• 0

#43 Gość_DonSterydo_*

Gość_DonSterydo_*
  • Goście

Napisano 10 April 2012 - 10:30

To Kinect zarabia w Polsce dla M$, a nie gry HC (a już na pewno nie Halo). Sad but true.

Użytkownik DonSterydo edytował ten post 10 April 2012 - 10:32

• 0

#44 Dave Czezky

Dave Czezky

Blacharz roku 2015

• Senior Member
  • 12888 postów

Napisano 10 April 2012 - 10:48

Nie no, byl czas, ze i na Halo (3) zarabial.
Ale faktem jest, ze kinectowe gry wymiata najszybciej ze sklepowych polek.
  • 0

#45 Gość_DonSterydo_*

Gość_DonSterydo_*
  • Goście

Napisano 10 April 2012 - 11:14

O jakiej porze dnia i nocy się nie wejdzie na Allgro, to gry na Kinect są najlepiej sprzedającymi się na WSZYSTKIE platformy. Nawet gry na PS3 tak dobrze się nie sprzedają. Inside info też potwierdza, że M$ kosi w Polsce kasę na Kinect jak cholera.

Co do samego Kinect Star Wars, to zadebiutowało na pierwszym miejscu w UK, a 12% nabywców nabyło grę w bundlu z tą specjalną edycją konsoli za 350 funciaków.

Użytkownik DonSterydo edytował ten post 10 April 2012 - 11:28

• 0

#46 Keymaker

Keymaker
  • Użytkownicy
  • 3447 postów

Napisano 10 April 2012 - 13:47

Ja już nie będę pisał nawet czegoś w stylu "niestety, trzeba się z tym pogodzić". To się po prostu stało - Kinect przepuścił szturm na portfele ziemskiej populacji, oferując w zamian coś nowego, fajnego, co trafia do szerokiego grona. Microsoft zarabia, inwestuje w tę technologię - ja się jaram, bo jeżeli sprzedaż w Polsce wypadnie dobrze, to możemy się spodziewać poszerzenia funkcjonalności konsoli w naszym zaścianku. Proste to i logiczne :potter:
  • 2

#47 MaZZeo

MaZZeo

Figaro <3

• Użytkownicy
  • 18877 postów

Napisano 15 April 2012 - 12:14

http://www.euro.com....-3.bhtml#opinie
dobra promocja dla tych co planują kupić x360, 250GB, 3gry, gold, 899zł

no i korci mnie żeby nabyć... ale cholera zaraz się okaże że na E3 pójdą w dół z ceną i będą lepsze okazje.
  • 0

#48 Gość_Orzeszek87_*

Gość_Orzeszek87_*
  • Goście

Napisano 15 April 2012 - 12:17

gierki jak co są w wersji "cyfrowej" wiec nie ma pudełkowych wersji
  • 0

#49 MaZZeo

MaZZeo

Figaro <3

• Użytkownicy
  • 18877 postów

Napisano 15 April 2012 - 12:28

Wiem o tym. Wszystkie z nich bym o(pipi)ł na allegro, bo gearsy i reach mam, a Fable mnie nie interesuje.Poszłyby za 5 dych każda? A golda bym i tak musiał kupować w czerwcu bo mi się kończy.
  • 0

#50 Szprota

Szprota

Captain Obvious

• Użytkownicy
  • 4773 postów
  • GG5325655
  • SkądKłodzko
  • PSN IDLionelPL

Napisano 15 April 2012 - 12:45

przez CD Projekt Red będę musiał kupić Xboxa dla jednej gry. Wiedzmina 2 ;)
  • 0

#51 Look4z

Look4z
  • Użytkownicy
  • 347 postów

Napisano 15 April 2012 - 13:38

@LionelPL
Mam dokładnie takiego samego dylemata. M$ powinien odpalać CD Project działkę od sprzedanych konsol ;)
  • 1

#52 Keymaker

Keymaker
  • Użytkownicy
  • 3447 postów

Napisano 15 April 2012 - 22:05

To jest w szeroko pojętym interesie CDP, żeby się te konsole sprzedawały. Microsoft nie powinien im dać faka, swoje zarobią :potter:
  • 0

#53 dApo

dApo

Boski Wojownik z Krwi i Kości

• Premium Member
  • 1501 postów

Napisano 20 July 2012 - 11:09

Kiedy i w jakiej cenie ukaże się Angry Birds Trilogy? Mu już wiemy!

W przeciwnieństwie do skórek do Minecrafta, na trylogię Wściekłych Ptaków czekamy z wytęsknieniem. Nareszcie wiemy, kiedy należy spodziewać się premiery jednej z najbardziej grywalnych trylogii w historii gier. To znaczy - wydaje nam się, że wiemy.

serio czekacie na trylogie wscieklych ptaszkow za 140 zl?
  • 0

#54 Daddy

Daddy
  • Użytkownicy
  • 3678 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 18 September 2012 - 20:09

Killer Instinct powróci?

Killer Instinct to jedna z tych gier, o których kontynuację proszą wszyscy fani, ale której nie dostają przez długie lata albo w ogóle. Ostatnie doniesienia mogą jednak dawać nadzieję, że coś w temacie tej kultowej bijatyki się jednak dzieje.
Serwis PlayXBLA dostał od Microsoftu zielone światło, by poinformować społeczność o fakcie, że producent konsoli Xbox 360 odnowił prawa do znaku towarowego dla Killer Instinct. Zanim jednak popadniecie w ekstatyczne drgawki, musicie zrozumieć, że nie jest to specjalnie rzadkie zjawisko w świecie biznesu. Duże korporacje często tak robią, by przeszkodzić innym firmom w przejęciu ich znaków towarowych.
Mając jednak na uwadze powyższą możliwość trzeba zauważyć, że to dość dziwne, by Microsoft sam upubliczniał taką informację i to na łamach portalu skupiającego prawdziwych zapaleńców elektronicznej rozrywki. Może jednak coś jest na rzeczy i Microsoft ma jakieś konkretne plany odnośnie przywrócenia do życia jednej z najlepszych gier stworzonych przez studio RARE.

albo odświeżone wersje na XBLA tak jak z Perfect Dark i Banjo lub może...jedna z gier startowych dla nowego Xa, w końcu zasada ze startowymi grami nowej konsoli to mieć 3 dobre gry z gatunku: wyścigi, bijatyka, strzelanka.
  • 0

#55 Gość_DonSterydo_*

Gość_DonSterydo_*
  • Goście

Napisano 18 September 2012 - 20:59

Microsoft ogłosił to na swojej oficjalnej stronie o grach Arcade więc na 99% będzie to jakiś remaster starych części na XBLA.

Oczywiście nie zdziwiłbym się jeśli po jakimś spektakularnym sukcesie takiego remasteru zrobili restart serii w retailu, ale szanse na taki obrót spraw są moim zdaniem praktycznie zerowe.

Użytkownik DonSterydo edytował ten post 18 September 2012 - 21:00

• 0

#56 Gość_DonSterydo_*

Gość_DonSterydo_*
  • Goście

Napisano 09 April 2015 - 16:41

Na X360 testowany jest nowy Update i obsługa dysków twardych do 2 Tb.
  • 0

#57 Władca Marionetek

Władca Marionetek
  • Użytkownicy
  • 27 postów

Napisano 28 May 2016 - 16:00

Ktoś wie jak sprawdzić oryginalność pada Xbox 360 za pomocą tego 14 liczbowego kodu seryjnego? Ostatnio kupiłem bezprzewodowy pad Xbox 360 (ten nowy poprawiony) na Vobis.pl i gdy wpisuję ten kod seryjny w rejestracji urządzeń Microsoft to dostaję informację, że kod jest niezgodny z urządzeniami Xbox. Pytam, bo ten nowy pad niby wygląda oryginalnie (zgodnie z różnymi poradnikami jak wykryć nieoryginalny) i był kupowany w normalnym legalnie działającym sklepie internetowym, a nie na Allegro, ale po uruchomieniu pada nie świeci się tylko i wyłącznie ten jeden kawałeczek obok znaku Xbox oznaczający pierwszego gracza, ale też lekko podświetlają się te kawałki od gracza numer 2 i 3 po bokach tak jakby światełko z diody od gracza pierwszego przelewało się na te od pozostałych graczy. Pamiętam jak kiedyś parę lat temu podobne przelewanie się diody (tylko sporo mocniejsze) oznaczało nieoryginalnego pada dlatego pytam.

EDIT:

Porównałem tego pada z jedną z recenzji i u recenzenta światełko z diody przelewało się lekko tak jak u mnie, więc jednak mam oryginał (zresztą wykonanie i płynne działanie poprawionego krzyżaka chociażby było zbyt dobre na podróbkę), ale ciekawi mnie wciąż dlaczego nie mogę go zarejestrować.

Użytkownik Władca Marionetek edytował ten post 28 May 2016 - 16:12

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0