Skocz do zawartości

Xbox 360 News - Komentarze


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Kiedy i w jakiej cenie ukaże się Angry Birds Trilogy? Mu już wiemy!

 

W przeciwnieństwie do skórek do Minecrafta, na trylogię Wściekłych Ptaków czekamy z wytęsknieniem. Nareszcie wiemy, kiedy należy spodziewać się premiery jednej z najbardziej grywalnych trylogii w historii gier. To znaczy - wydaje nam się, że wiemy.

 

serio czekacie na trylogie wscieklych ptaszkow za 140 zl?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Killer Instinct powróci?

 

Killer Instinct to jedna z tych gier, o których kontynuację proszą wszyscy fani, ale której nie dostają przez długie lata albo w ogóle. Ostatnie doniesienia mogą jednak dawać nadzieję, że coś w temacie tej kultowej bijatyki się jednak dzieje.

Serwis PlayXBLA dostał od Microsoftu zielone światło, by poinformować społeczność o fakcie, że producent konsoli Xbox 360 odnowił prawa do znaku towarowego dla Killer Instinct. Zanim jednak popadniecie w ekstatyczne drgawki, musicie zrozumieć, że nie jest to specjalnie rzadkie zjawisko w świecie biznesu. Duże korporacje często tak robią, by przeszkodzić innym firmom w przejęciu ich znaków towarowych.

Mając jednak na uwadze powyższą możliwość trzeba zauważyć, że to dość dziwne, by Microsoft sam upubliczniał taką informację i to na łamach portalu skupiającego prawdziwych zapaleńców elektronicznej rozrywki. Może jednak coś jest na rzeczy i Microsoft ma jakieś konkretne plany odnośnie przywrócenia do życia jednej z najlepszych gier stworzonych przez studio RARE.

albo odświeżone wersje na XBLA tak jak z Perfect Dark i Banjo lub może...jedna z gier startowych dla nowego Xa, w końcu zasada ze startowymi grami nowej konsoli to mieć 3 dobre gry z gatunku: wyścigi, bijatyka, strzelanka.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Microsoft ogłosił to na swojej oficjalnej stronie o grach Arcade więc na 99% będzie to jakiś remaster starych części na XBLA.

 

Oczywiście nie zdziwiłbym się jeśli po jakimś spektakularnym sukcesie takiego remasteru zrobili restart serii w retailu, ale szanse na taki obrót spraw są moim zdaniem praktycznie zerowe.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
Gość Władca Marionetek

Ktoś wie jak sprawdzić oryginalność pada Xbox 360 za pomocą tego 14 liczbowego kodu seryjnego? Ostatnio kupiłem bezprzewodowy pad Xbox 360 (ten nowy poprawiony) na Vobis.pl i gdy wpisuję ten kod seryjny w rejestracji urządzeń Microsoft to dostaję informację, że kod jest niezgodny z urządzeniami Xbox. Pytam, bo ten nowy pad niby wygląda oryginalnie (zgodnie z różnymi poradnikami jak wykryć nieoryginalny) i był kupowany w normalnym legalnie działającym sklepie internetowym, a nie na Allegro, ale po uruchomieniu pada nie świeci się tylko i wyłącznie ten jeden kawałeczek obok znaku Xbox oznaczający pierwszego gracza, ale też lekko podświetlają się te kawałki od gracza numer 2 i 3 po bokach tak jakby światełko z diody od gracza pierwszego przelewało się na te od pozostałych graczy. Pamiętam jak kiedyś parę lat temu podobne przelewanie się diody (tylko sporo mocniejsze) oznaczało nieoryginalnego pada dlatego pytam.

 

EDIT:

 

Porównałem tego pada z jedną z recenzji i u recenzenta światełko z diody przelewało się lekko tak jak u mnie, więc jednak mam oryginał (zresztą wykonanie i płynne działanie poprawionego krzyżaka chociażby było zbyt dobre na podróbkę), ale ciekawi mnie wciąż dlaczego nie mogę go zarejestrować.

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...