Skocz do zawartości

Tanie, krótkie wyjazdy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W niedziele nareszcie lecimy odpocząć na Sycylię, w planach jest odwiedzenie Cefalu oraz wysp Eolskich, ale głównie to nic nie robić i o nic się nie martwić.

Zaraz posypie sie lawina komentarzy, że a po co tam, że za gorąco, ze za drogo etc. ale powiedzmy, że mieliśmy dobry deal i do wyboru Sycylia/Grecja, no a zawsze chciałem odwiedzić Włochy, to wypadło właśnie tak.

 

Zapewne ktoś już tam był z Was?

Może jakieś pro tipy, ciekawostki? :)

 

Przegladam stronę http://www.jedziemynasycylie.pl/ i sporo tutaj ciekawych rzeczy, ale moze coś jeszcze Wam wpadnie do głowy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ej znacie jakieś fajne miejsca w Polsce gdize można wyskoczyć i coś zobaczyć w ciągu jednego dnia? Chodzi mi po głowie taka wycieczka, wiele miejsc znam i byłem, ale może ktoś z forum rzuci coś niekonwnegnecjalnego?

 

 

marzena we wrocławiu

Odnośnik do komentarza

Ej znacie jakieś fajne miejsca w Polsce gdize można wyskoczyć i coś zobaczyć w ciągu jednego dnia? Chodzi mi po głowie taka wycieczka, wiele miejsc znam i byłem, ale może ktoś z forum rzuci coś niekonwnegnecjalnego?

Na Dolnym Śląsku sporo fajnych miejsc. Zamki, sztolnie, podziemnie kompleksy podbudowane przez Niemców...

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Może niekoniecznie w temat, ale nie chcę nowego wątku tworzyć.

 

Co polecacie na wyjazd autem,  tak na 7-10 dni, zakładając, że noclegu szukam w miejscu, gdzie akurat mi się spodoba, bez rezerwacji wcześniejszych.

 

Chorwacja [klasyk] - tyle, że to 1200 km, hm.

A moze nie nad morze? Coś bliżej niż Chorwacja?

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banny napisał:

Może niekoniecznie w temat, ale nie chcę nowego wątku tworzyć.

 

Co polecacie na wyjazd autem,  tak na 7-10 dni, zakładając, że noclegu szukam w miejscu, gdzie akurat mi się spodoba, bez rezerwacji wcześniejszych.

 

Chorwacja [klasyk] - tyle, że to 1200 km, hm.

A moze nie nad morze? Coś bliżej niż Chorwacja?

 

Włochy, jezioro Garda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...