Skocz do zawartości

Fight Night Champion


Rekomendowane odpowiedzi

 

filmiki byl juz dawno na ppe ;) ale ten ostatni z walki wieziennej calkiem niezly, tylko faktycznei te dźwieki, troche nie tegez w mma tez są nieco przesadzone. Czy faktycznie będą 2 tryby gry? Tzn kariera Bishopa i taka tradycyjna jak w poprzednich cześciach? Bo ktos wczoraj na ppe uraczył nas komentarze zę kiedy my w końcu pojmiemy ze tak wlasnie ma być, ja nic o tym nie słyszałem.

 

Co mnie ciekawi w tym tybie story to to, czy te scenki w więzieniu i wszelkie inne "pozaringowe" jakie widać na trailerach, będą choć w częsci grywalne, czy są to tylko cutscenki..

Odnośnik do komentarza

Kariera Bishopa, czyli Champion Mode to dobry patent i rozrusza trochę tryb kariery, który w poprzednich FN'ach był imo mało wciągający. Taka fabularyzowana historia, zwłaszcza w boksie, zawsze da radę, a Andre zostanie mistrzem świata (spoiler!). Możnaby zrobić to bardziej sportowo jak Rockiego, zamiast tych gangsterskich porachunków, ale taki jest dziś trend w kinematografii. Ja też to łykam, trochę sztampa, ale pomysł niezły. Legacy Mode dla tradycjonalistów też będzie, więc spoko.

Odnośnik do komentarza

Gry od EA, szczególnie sportowe mają to do siebie że szybko tanieją. Nie zdziwię się jak w okolicy premiery będzie można dorwać grę w okolicach 169 zł.

 

A co sądzicie o warstwie fabularnej? Trailer zmontowany na film akcji pokazuje nawet strzelaniny ale nie wierzę, że EA posunęło by się z gameplayem dalej niż same walki bokserskie. Pewnie będzie jak z fabułą w starszych NFSach, czyli przerywniki filmowe.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to zakup na 99% po tym jak MMA nie do końca mi urwało poślady, mam nadzieje ze ta kariera bedzie w miare urozmaicona, pamietam jak iles tam razy przechodzilem Deff Jam FFNY to na pamięć się znało dialogi, ha! nawet nie było tak liniowo bo można było wybrać sobie różne laski :teehee: ciekawe jaki stopień interakcji z tą młodą panią prawink zaserwuje nam EA ;)

Odnośnik do komentarza

flimik jak filmik, ale co za wstrząsające przesłanie niesie!! :ohmy: mi ręce opadły i od czasu przeczytania tego newsa na ppe siedze wnerwiony. Total punch control, czyli znak rozpoznawczy FN i jeden z orginalniejszych patentów w grach sportowych został brutalnie wykastrowany. Nie wiem czy Wy gracie gałami czy buttonami, ale ja zawsze machałem gałkami i uważam to za jak najbardziej fpyte. Teraz urposzczono system do zwykłych wychyleń gałek, bez zataczania ćwierćokręgów przy sierpach czy uppercut'ach. W dodaku, zobaczcie na to rozłożenie ciosów, dodali overhead i jeszcze jakis jab, tylko ze róznice w wychyleniu gałki są tak minimalne ze juz widze ta precyzje :yucky: w szybkiej wymianie ciosów? :laugh: kur.. smiech. Że nie wspomnę, że gra nabierze jeszcze bardziej na dynamice co w tym wypadku doprowadzi to mashery nie z tej ziemi. Mnie osobiście tak, ale wielu nie podobało sie tempo rozgrywki w 4ce, mowili ze za szybko, ze 200 ciosów na runde itp, a tu jeszcze EA dowaliło do pieca.

 

Przieciez kto nie lubił gałek, grał na buttonach i tyle. A ten nowy fantastyczny system przepraszam kogo ma zadowolić? Nowo przybyłych casuali? Nie rozumiem posunięcia EA ani trochę, przeciez TPC sprawdzało sie bardzo dobrze :sad: a teraz buttony + kastracja tego systemu. No a co z tymi bardziej "hardcorowymi" graczami? Nic dla nich nie zostaje, taki punch control to niech sobie w buty wsadzą, sierpy - gała lewo, prawo :huh: Champion wypada z mojej zakładki "pewniaki" na liście zakupów i zaj@*iście żałuję :/ ale to juz nie ta sama gra. Oby demo to odmieniło, OBY.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Rzekomy tryb hardcore-symulacyjny.

 

http://ppe.pl/news-5184-Fight_Night_Champion_dla_hardkorowcow.html

 

nie bardzo wiem co Roger ma na myśli pisząc symulacyjne ustawienia. Jak taka wymulacja to mogli chociaż ten hud wyłączyć. Nie oszukujmy się, kupię tą grę nawet pomimo to Total Punch Control w wersji dla ubogich trzeba bedzie przeżyc. :verymad:

 

Tylko czy oni kuva nie słyszą tch odgłosów? Jakby 2 skorupy zawodników sie obijały, nie ograniam, co to ma byc? Chwyt na arcade'owców? :ermm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...