Skocz do zawartości

Battlefield 3


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Zmasakrują to was problemy z serwerami jak t ma obecnie miejsce .

Nie chce mi się wierzyć ze nagle EA?Dice da normalne serwery jak nie potrafią tego zrobić od czasów premiery BC1 .Zawsze coś się sypie ,nie da się normalnie pograć bo cie kopie w połowie meczu .

Sorry jak tak bedzie sprawa wyglądać z BF3 to ja podziękuję za grę .Nie będę się w(pipi)iał na ułomnośći olewanie sprawy przez EA/DICE .

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie rozśmieszaj mnie :D :D ,ja rozegrałem prawie 1050 meczy na multi i nie raz wykopało mnie z byle przycyzny z serwera, nie zapisało statystyk , zresetowało level do 1 itp itd .Lista jest tak długa jak sraj taśma .POczytaj tematy o BC2 i forum DICE/BC2 .o mniejszych bugach jak samo działanie noża ,nie naliczanie punktów za paczki ammo i medyka nie wspomnę :P bo szkoda słów. Większośc to błedy małe ale cholernie uciążliwe i frustrujące

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie to samo tyle, że mam znacznie mniej na liczniku. Wiadomo bugi się zdarzają, a problem z wejściem na serwer to może ze 2-3 razy miałem. Czyli tyle co nic.

 

a co do nowego bf'a, chu.jnia że wersja na konsole będzie tak okrojona. Różnice graficzne jeszcze można przeboleć ale ilości graczy na mapie :/ już nie.

Odnośnik do komentarza

Z kolei ja mam nabite ponad 800h w multi. Zero problemów, lagów itp. I tak od premiery.

:D kolega z całym szacunkiem ale takie bajk bajki to ...

Zobacz byle jaki temat BC2 i poczytaj na co ludzie narzekają i w jakiej liczbie .Samo DICE obiecało ptcha do BC2 i mówili o tym już 2 miesiące po premierze ze gra ma niedopracowania i do tej pory nie potrafią owego patcha napisać!!!!

Co więcej co jakiś czas kręcą przy serwera a owoc tego taki ze zamiast lepiej to jest coraz gorzej . Wprawdzie naprawią jedną ale spieprzą 2 kolejne rzeczy .

No ale starczy bo to temat o BF3 i mam nadzieje ze tym razem już podejdą do sprawy poważnie i dadzą solidne servery i nie będzie iddiotycznego tłumaczenia ze nie spodziewali się takiej ilość graczy i zainteresowania grą jak to miało miejsce w przypadku BC1 ,BF1943 i BC2 :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
:D kolega z całym szacunkiem ale takie bajk bajki to ...

Zobacz byle jaki temat BC2 i poczytaj na co ludzie narzekają i w jakiej liczbie .Samo DICE obiecało ptcha do BC2 i mówili o tym już 2 miesiące po premierze ze gra ma niedopracowania i do tej pory nie potrafią owego patcha napisać!!!!

Co więcej co jakiś czas kręcą przy serwera a owoc tego taki ze zamiast lepiej to jest coraz gorzej . Wprawdzie naprawią jedną ale spieprzą 2 kolejne rzeczy .

No ale starczy bo to temat o BF3 i mam nadzieje ze tym razem już podejdą do sprawy poważnie i dadzą solidne servery i nie będzie iddiotycznego tłumaczenia ze nie spodziewali się takiej ilość graczy i zainteresowania grą jak to miało miejsce w przypadku BC1 ,BF1943 i BC2 :D

 

Moze dla tego masz takie problemy bo kupiles internet w biedronce?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Zmasakrują to was problemy z serwerami jak t ma obecnie miejsce .

Nie chce mi się wierzyć ze nagle EA?Dice da normalne serwery jak nie potrafią tego zrobić od czasów premiery BC1 .Zawsze coś się sypie ,nie da się normalnie pograć bo cie kopie w połowie meczu .

Sorry jak tak bedzie sprawa wyglądać z BF3 to ja podziękuję za grę .Nie będę się w(pipi)iał na ułomnośći olewanie sprawy przez EA/DICE .

 

Problemy bywały z serverami BC2 ale wyolbrzymiasz zdecydowanie. Może masz coś z netem?

 

W BC 2 też byłą spora różnica w ilości graczy między konsolami a PC i co?Gorzej sie grało?Ja mam prawie 900 h i gdyby nie PES2011 to dalej bym cisnął.

 

na PC było tylko 8 graczy więcej w przypadku BC2. Na PC to już 3 razy więcej prawie. Co nie zmienia faktu że magia 64 graczy jest tylko na papierze super. Raz że przynajmniej w BF2 rozgrywkę 32v32 głównie kojarzę z chaosem, dwa już ja widzę jakie łącze i maszynę trzeba będzie mieć żeby to jakoś się ciągło.

Odnośnik do komentarza

Narescie jest animacja przeladowania broni przez szwejka po wystrzelanie calego magazynka i zaladowaniu nastepnego.( jak zostaly naboje w magazynku i koles zmienia magazynek to juz tego nie ma,tak jak powinno byc bo naboj zostal w komorze nabojowej)Dawniej tego chyba nie bylo.

Preorder zlozony:D

Edytowane przez Logan
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Niech pokaza gameplay na konsole, bo ten o kant du.py idzie rozbic.

 

Zgadza się. Platforma wiodąca to PC, ale to konsolowcy KUPUJĄ gry, a nie tylko w nie grają :D Lepiej żeby tego nie zyebali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...