Skocz do zawartości

NBA 2K11


Rekomendowane odpowiedzi

NBA 2k11 - kolejna odsłona zdecydowanie najlepszej cyfrowej koszykowki. Jak co roku wprowadzono pare usprawnien. Wprowadzono nowe tryby gameplayu (default, casual, simulation, custom), sporo nowych animacji, usprawniono AI dodano sporo nowych tendencji.

 

Najwazniejszą nowinką jednak jest powrot do gry Michaela Jordana. W grze dostepny będzie nowy tryb "Jordan Challenges". Zadaniem gracza będzie wypełnienie 10 zadan przeniesionych z kariery Air Jordana.

 

Lista w spojlerze:

 

 

The Arrival

When: April 20, 1986. Game 2, 1st round playoffs vs. Celtics

Goal 1: Score 63+ points

Goal 2: Shoot 50%+ from the field

 

One-liner: Jordan made his mark with this 63 point playoff game against a heavily favored Celtics team.

 

69 Points

When: March 28, 1990. Regular season game vs. Cavs

Goal 1: Score 69+ points

Goal 2: Shoot 50%+ from the field

Goal 3: Win the game

 

One-liner: This time Jordan gets the win by dropping 69 points and putting a dent in the Cavaliers? playoff plans.

 

Shootout

When: Any date in 1990. Regular season game vs. Hawks

Goal 1: Outscore Dominique

Goal 2: Hold Dominique under 25 Points

Goal 3: Win the game

 

One-liner: Jordan and Dominique Wilkins face off in some of the all-time greatest scoring performances of the era.

 

Bad Boys

When: May 26, 1990. Game 3, Eastern Conference Finals vs. Pistons

Goal 1: Score 47+ points

Goal 2: Win the game

 

One-liner: Jordan showed the Pistons and the world that no defensive strategy could stop him for long.

 

1991 NBA Finals

When: June 2 thru June 12, 1991 vs. Lakers

Goal 1: Average 31.0+ points

Goal 2: Shoot 55%+ from the field

Goal 3: Win the series

 

One-liner: Jordan silenced the doubters by coming back from a game one embarrassment to thrash the Lakers in these Finals.

 

The Shrug

When: June 3, 1992. Game 1, NBA Finals vs. Blazers

Goal 1: Score 35+ points in the first half

Goal 2: Make 6+ threes in the first half

make 6+ threes in the 1st half

Goal 2: Hold Drexler to under 20 points

Goal 3: Win the Game

 

One-liner: Just to prove a point, Jordan sets the tone for the series by dominating the first half of this first Finals game.

 

Double Nickel

When: March 18, 1995. Regular season game vs. Knicks

Goal 1: Score 55+ points

Goal 2: Shoot 55%+ from the field

Goal 3: Win the game

 

One-liner: After a stint with the bat, Jordan returns to New York to tear up the Knicks for 55 points and an unforgettable pass.

 

Father?s Day Victory

When: June 16, 1996. Game 6, 1996 Finals (last game of series as Bulls won 4-2) vs. Sonics

Goal 1: Score 22+ points

Goal 2: Grab 9+ rebounds

Goal 3: Win the game

 

One-liner: Michael ran the table over the entire league but this fourth title would prove to be just as special as his first.

 

The Flu Game

When: June 11, 1997. Game 5, 1997 Finals (not the last game of the series as it went to 6) vs. Jazz

Goal 1: Score 38+ points

Goal 2: Grab 7+ rebounds

Goal 3: Win the game

 

One-liner: A very ill Jordan still manages to both dominate the game and hit the winning shot in the last seconds of the game.

 

Michael?s Last Dance

When: June 14, 1998. Game 6, 1998 Finals vs. Jazz

Goal 1: Score 45+ points

Goal 2: Get 4+ steals

Goal 3: Win the game

 

One-liner: With one final resounding shot, Jordan seals both his legacy and the fate of the Jazz?s championship hopes.

 

 

35104_10150243486580305_221292025304_13534755_6664751_n.jpg

 

 

Reklama telewizyjna NBA 2k11

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanie panowie, odnosnie NBA 2k9- pisze jednak tu, bo w stosownym dziale już się nikt nie udziela, wybaczcie mi to ;-)

 

dawno dawno temu (tj do 1998 roku ) interesowalem się NBA, teraz nie wiem o so kaman. Dlatego powiedzcie mi jaką skutecznośc mają tak PRZECIĘTNIE teamy w NBA?

 

Pytam bo chcę ustawić te suwaki - ale tak by oddawało to w miarę realizm

 

Są trzy kategorie:

 

1 rzuty z bliska

 

2 rzuty z dalszej odległości

 

3 rzuty za 3

 

jest jeszcze 4 kategoria, mianowicie "screens"- nie wiem co to....

 

 

 

i me pytanie jest takie: na jakie wartosci poustawiac te suwaki by to pokrywało się w miarę z realizmem?

 

gram na all-star jeśli to ma znaczenie, na wyższych poziomach nie ogarniam

Odnośnik do komentarza

poszperałem własnie, znalazłem kilka propozycji i mam pytanie:

 

dlaczego wszyscy proponuja WYŻSZE ustawienie Mid Range Success (czyli rzuty ze średniej odległości jak mniemam) niż Close range success (czyli z bliska).

 

Nie logiczne to, o so chodzi...

 

a screens to pick-n -rool'e?

Odnośnik do komentarza

poszperałem własnie, znalazłem kilka propozycji i mam pytanie:

 

dlaczego wszyscy proponuja WYŻSZE ustawienie Mid Range Success (czyli rzuty ze średniej odległości jak mniemam) niż Close range success (czyli z bliska).

 

Nie logiczne to, o so chodzi...

 

a screens to pick-n -rool'e?

 

Latwiej chyba trafic z poldystansu gubiąc obronce niz z pomalowanego okupowanego przez jednego, dwoch dryblasow :P Zwlaszcza ze z tego co pamietam problemem 2k9 byla za duza skutecznosc z pod kosza. A screens to chyba ogolnie zagrywki (ruchy zawodnikow bez piłki), ale moge sie mylic :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, chodzi o to, żeby obniżyć skuteczność rzutów spod kosza, bo za dużo takich wchodzi. Pamiętaj też, żeby zmienić tendencje - ograniczyć bardzo wjazdy pod kosz przez konsolę.

 

Wejdź na stronę www.operationsports.com i na forum - tam jest wszystko o serii NBA 2K.

 

P.S. NBA 2K11 to największy must have tego roku. Jordan Challanges są cudowne, a sam MJ był ostatnim ogniwem, którego brakowało serii. Dobrze, że wraca na taką skalę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Wszystko fajnie ale dlaczego oni tak promują na siłę tego Rosa z Chicago. Oglądam teraz te MŚ jak i wcześnie jego grę z NBA, to bez mózg jakich mało, ja wiem , że dobra motoryka, fame Bulls, miny jak z the Source ale... ale mam nadzieje, że Teodosic go doje.bie :)

 

BTW trailer ewidentnie prezentowany na X360, więc wersja na PS3 pewno jak co roku będzie walczyć o nagrodę Farinerlliego ostatniego kastrata.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry za dwa posty pod rząd.

 

Zapraszam chętnych do ligi SlamDunk

 

Grałem już na początku tej dekady w te ligi.

 

Zaczynałem od Insaid, potem w SD 1 i SD 2 uczestniczyłem.

 

Była niezła profeska, nagrody,, walka, staty i masa frajdy.

 

 

Od 2-3 lat liga jest na X360, ale jak będzie dużo chętnych na PS3 to ruszy także wersja na PS3

 

Zapraszam do zapoznania się z http://slamdunk.com.pl/index.php?topic=300

Odnośnik do komentarza

No zeszłoroczne demo to był klasyk nad klasykami . Szczególnie wersja na pS3, urywające się dźwięki, bez komentarza, buildu chyba ukończony w 70 .

 

Nie powiem, jak co roku mam ostrego hypa na 2K, tylko wrócę z pracy to zasysam.

 

Gdzieś o 18 powinno być. Będziemy wiedzieć co się święci :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...