Skocz do zawartości

NBA 2K11


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się już zasysa z US PSS. Zaraz będę testował :)

 

Demo obczajone. Jak zwykle okrojone strasznie. Zanikający głos , bez komentarza. Animacja faktycznie często jakby była urywana przy jakiś ruchach, może to wina dema ? Co cieszy to pewno w demie ustawiony poziom trudności nie jest wysoki , a konsola i tak dużo kombinuje, urozmaica grę, pg szuka centrów, jak zostawisz chwilę kogoś niekrytego zaraz dostaje od niego piłę. Ogólnie z dobrymi sliderami będzie kozacko.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i jak opinia? bo jeszcze nie sciagnalem dema? Bardiej mnie interesi w tym roku Elite, ze wzgledu na rewolucyjne sterowanie..... dopiero wtedy porownam obie gry. 

 

Co do opinii to masz , kilka postów wcześniej, dodam jedynie, że warto. Co do Elite to jedna wielka nie wiadoma (choć oczywiście nie skreślam), tu mamy pewniaka.

Odnośnik do komentarza

Troche malo opisane. Napisze tak. Gralem w 2k10 na PC. Na konsoli gralem demo 2k10 i napisze, ze zdecydowanie bardziej odpowiadala mi wersja PC, choc czesciej grywam na moim PS3. NBA Live to byl beznadzieja w porownaniu do NBA2k, ale jestem ogromnie ciekawy nowej wersji ELITE. Jesli udalo sie dokonac tego samego co jest w NHL11 to zapowiada sie niesamowita konkurencja i byc moze wkrotce zamiana miejsc tak jak to byl z PES-em i FIFA. Sciagane sobie oba dema (kiedy wychodzi demo ELite11? wie ktos?? - podobno wrzesien, ale pytanie kotry) i wtedy porownam. Byc moze podejme decyzje o zakupie jednej z dwoch. Jesli jednak bede rozczarowany, to zostane przy NHL11 i FIFA11. NBA2k10 juz mi sie znudzilo.   

Odnośnik do komentarza

Wiadomo wersja na PC 2k10 wyglądała ładniej , ale kilkadziesiąt cali + za.(pipi)iście wygodny pad to elementy które są dla mnie o wiele ważniejsze, a w grach sportowych to już totalnie

 

 

 

 

Oczywiscie na PC gralem na padzie. Kompa jednak nie mialem podlaczonego do mojego 40-calowego Sony Bravia. Jednak graficznie roznica byla kosmiczna do wersji konsolowej. Pokusze sie o demo 2k11 i bede ocenial. Tak samo Elite11. Choc wieksze oczekiwania mam odnosnie tej drugiej gry, ze wzgledu na nowe sterowanie, takie jak m.in w NHL11

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Demo Elite to jakiś żart. Animacje wyglądają jak z żywcem wycięte z NBA Live 2001 (mam porównanie, bo ostatnio odpalałem na laptopie ;)) Sterowanie ma potencjał, ale to nie wystarczy. Jak można było wypuścić coś tak żałosnego?? W tym roku 2K11 odjedzie i to dość ostro. Może powinni byli zrobić sobie 2 lata przerwy i doszlifować produkt, bo rozpoczęcie nowego franchise takim gównem może się na nich zemścić...

Odnośnik do komentarza

Szpica jeżeli demko Ciebie przekonało to bierz bez wahania. Demko jest strasznie okrojone, pełniak jak co roku bezie znacznie lepszy. Pogramy sobie. Lipa też bierze, będzie można jakiś możem ini forumowy turniejek wlanąć. Mam nadzieję, że w nowym PSX czytnę sobie w końcu jakąś na poziomie reckę virtual basketu.

Odnośnik do komentarza

Jako, że demo jest zenujace sciagnalem fulla zeby zobaczyc, czy warto kupic - 2k10 bylo tak zbugowane na starcie, ze sprzedalem po tygodniu, bo sie grac nie dalo. No i jest rewelacja - na pierwszy ogien Jordan - genialnie przedstawione sylwetki klasycznych zawodnikow, Jordan animowany genialnie, do tego fantastyczne wejsiowki Chicago Bulls rodem z lat 80 i 90. Sam Jordan zajmuje duza czesc gry, po wykonaniu 10 challengow odblokowuja sie 2 dodatkowe tryby, na razie nie wiem jakie, bo nie jest takie proste pojechac Lakersow z Magiciem ;) Slidersy zostawiłem na "simulation" no i w pierwszym meczu poleglem z Lakersami 92:99 ( kwarta na 10 minut ). Duzo latwiej jest zagrac teraz najprostsze zagrywki ( Give'n'go, przerozne picki dostepne pod prosta kombinacja klawiszy ), nasze chlopki w ataku jakby bardziej mysla. Nie ma tez az tylu blokow, zawodnicy lepiej oslaniaja pilke i widac swietnie, jak mniejsi gracze uzywaja rak i ciala odpychajac probujacego atakowac zawodnika. Swietny patent jest z blokami - mozna skoczyc normalnie do bloku, efektownie z RT ewentualnie sprobowac twardego faulu z LT + prawy analog w kierunku np goscia lecacego z dunkiem na nas, nie wiem czy sa flagranty bo nie mialem jeszcze, ale nie zdziwie sie, jak beda. Wsiaknalem na razie w My Player - wyglada to duzo ciekawiej niz rok temu, przede wszystkim nie ma debilnych bugow, jestesmy duzo lepiej oceniani no i tak jak juz mowilem, nasze AI jest zauwazalnie sprytniejsze - bez problemu mozna postawic zaslone i nasz zawodnik to wykorzysta, nawet nie majac pilki. Co dalej zobaczymy, na razie mam przewidywany wybor w drafcie na poziomie 14 miejsca, wiec zle nie jest ;)

Komentarz bardziej ogarnia, ten drugi chłopek ( "color commentator " ) ma wreszcie w sobie wiecej zycia. Grafa rewelacja - swietnie oddany pot zawodnikow, super wykonane i animowane koszulki, animacje to poziom nieosiagalny dla Fify/Pesa/Nba Elite.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy w tym roku wersja PS3 końcu będzie identyczna z tą na klocka.

 

W tamtym roku w pełniaku względem dema była coś grafa poprawiona ?

 

 

hahahaha oglądajcie od 3 min. ;)http://www.gamezilla.pl/content/material-wideo-z-dema-nba-elite-11-i-jezus-na-srodku-boiska

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...