Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne będzie pojawiał się tak często, jak Big Daddy, czyli raczej Ci się nie znudzi. ;)

 

Nowy Bioshock zapowiada się naprawdę wspaniale, klimat całkiem odmienny, ale równocześnie jakże podobny do tego, który tak zachwycał w Rapture. Osobiście nie mogę sobie wyobrazić, żeby to mogło się nie udać, ale z tym hurra optymizmem jednak poczekam, przynajmniej do pierwszych, konkretnych filmików z gameplay'u.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

10 minutowy gameplay: LINK

 

Jezusmarian co tam się dzieje! Oskryptowane akcje są pierwszej próby. Ale to coś na końcu,skrzyżowanie wilkołaka, smoka i Big Daddyego to po prostu jeden wielki suchar. Reszta jest natomiast świetna. Mnie osobiście razi fakt, że w Columbii również używają mocy na wzór plazmidów. Tam też Adama znaleźli czy co? Ale olać ten odgrzewany element bo reszta to wysokich lotów gra akcji FPP.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie byłbym taki pewien czy na miarę pierwszego Bioshocka. Bo on był wyjątkowy dzięki warstwie fabularnej a na drugim planie była oryginalnośc Rapture, ciekawe połączenie używania broni i plazmidów oraz złożone relacje Big Daddy-Little Sister. BI jest, jak filmik udowadnia, niesamowicie efektowny. Ale to nie świadczy o istnieniu fabuły wysokich lotów. A takowa będzie zawsze w Bioshocku najważniejsza. Inaczej żadna kolejna gra z tej serii nie będzie w stanie dobić nawet do 90% średnich z recenzji.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Mi sie baaardzo podoba, uwielbiam takie powietrzne klimaty, ale najbardziej podobali mi sie oprawcy, nie takie full psycho, ale raczrj normalnie zachowujący sie ludzie, tylko że coś im furia sie włącza w pewnych momentach : D czekam bardziej niż czekałem na Bioshock 2. Nigdy nie byłem fanem otoczki tej serii.

 

Plus duży plus za taki pokaźny filmik, a nie krótki trailer z napisem "BIOSHOCK: Infinite" I jakieś przelatujące mewy czy coś :D

Edytowane przez Pikol
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na XBL pojawił się ten gameplay w HD oczywiście. Plik waży 450MB i osobom ze sprzętem audio na poziomie (jakieś firmowe ampli/zmachol plus podłogowe stereo za minimum pół kafla lub diy chociażby na STXach za 300zł) radzę się przygotowac na opad szczeny. Audio tego gameplay'u daje radę. Jak usłyszałem na moim sprzęcie ten spadający dzwon w akompaniamencie rozpadającego się budynku to po prostu się zachwyciłem. Audio w samej grze na bank będzie dorównywać jakością Dead Spaceowi czy Uncharted 2.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Wszystkie Bioshocki są epickie i dosłownie palą opony mózgowe !

 

Klimat bijący z zaprezentowanych widoków jest wprost nieziemski. Grafika lekko podciągnięta jakby, ale też o dziwo z pseudo otwartymi przestrzeniami radzi sobie silnik gry. Dużo akcji skryptowanych mnie zastanawia - niektórych nie wyobrażam sobie w praktyce, kiedy siada świeży gracz.

 

W tej serii najbardziej podoba mi się aspekt polityczny tej produkcji, w szczególności wszechobecne przemycanie socjalizmu. Tutaj chociażby widzimy to w momencie, kiedy przemawiający wąsacz zwraca na nas uwagę i jego odznaka na klatce piersiowej na chwilę zamienia się z flagi USA na sierp i młot. Kocham takie smaczki !

 

Gra absolutnie rozpierdoli i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Kwestia tylko tego, czy cała gra będzie wypełniona taką ilością skrpytów i epickich scen (no kurwa, akcja w barze i toast to coś pięknego !).

 

Życzę jak najlepiej twórcom i czekam na więcej materiałów z gry, a najlepiej na sam tytuł!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...