Skocz do zawartości

Wybór myszki


Mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

miał ktoś styczność z myszkami poniżej?

 

http://allegro.pl/gigabyte-mysz-m7700b-bluetooth-bezprzewodowa-7700b-i4221225010.html

http://allegro.pl/myszka-bluetooth-em114-callisto-esperanza-i4289250047.html

 

moja wysłużona X7 na kablu powoli zaczyna umierać. chcę przerzucić się na czysty BT żeby nie blokować portu usb nadajnikiem. chyba że macie coś innego do polecenia, kilka guzików (najbardziej zależy mi na przód/tył), do zwykłego użytkowania a nie grania, tak do 100 zeta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co myślicie o myszkach cooler mastera ? bo szukałem sobie myszki i wpadłem na taki zestaw http://sklep.hard-pc.pl/p6681,zestaw-klawiatura-mysz-cooler-master-cm-storm-devastator.html 120zł za mysz i klawiature. Mam przyjemne doświadczenie z cooler masterem, ale nigdy nie miałem myszek tej marki, opłaca się taki zestaw? czy lepiej coś od roccata/razora? od razu mówie, że nie mam ochoty dawać 200 zł za myszkę :P

Edytowane przez Pawello
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Myszkę potrzebuję.

 

Nie do gier, ale chce coś lepszego. Zależy mi na tym, żeby była na blutu i miała odłączany kabel, żeby w razie potrzeby podłączyć ją na kabel

 

Coś jak Razer Orochi tylko, że nie za milion złotych

Odnośnik do komentarza

Jak kupowałem swoją myszkę, wpisałem w google "test myszek", najlepsze myszki komputerowe", czy coś w ten deseń. Kupiłem jakiegoś Tracera Snipera, który zajął pierwsze miejsce na jakieś tam stronie. No właśnie, stronka robiona przez osoby, które dostały myszy do testów. Jakoś nie za bardzo chciało mi się wierzyć, w jakiś test na randomowej stronie. Polecam Ci obczaić pismo Komputer Świat:), czy to w pdfie na chomiku, czy na ich stronie i tam szukać testu myszek. Testy obiektywne, dokładne (zawsze mnie rozbrajały te testy z dokładnością do 0,1 punkta:)

http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/myszy/2012/08/test-porownawczy-16-niedrogich-myszy-bezprzewodowych.aspx - przykładowy tekst, ale z 2012 roku, co może być w sumie plusem ze względu na spadek cen.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panie i Panowie, potrzebuję jakiejś sprawdzonej myszy docelowo do Guild Wars 2, jak najwięcej zycisków, możliwość makr itp, kabel.

Cenowo? Powiedzmy max 150 zł, ważne żeby działała "z pudła" bez potrzeby płacenia za dziwne aplikacje, aby odblokować jej możliwości jak np. w myszach a4tech.

Odnośnik do komentarza

Ksztaltem przypomina Logitecha g9X, ktorego oddalem po 2 dniach uzytkowania. Na razie uzywam Death Addera, ale rozgladam sie za czyms wiekszym. Ta Zowie EC1 Evo duza jest? Ktos ja mial w dloni? Mam juz powoli dosc "claw-grip" i chcialbym, zeby moja duza lapka w koncu spoczela na myszy.

Odnośnik do komentarza

Revoltec FightMouse Elite. Sam ją mam od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony z niej.

http://www.morele.net/mysz-revoltec-fightmouse-elite-czarna-swiecaca-laserowa-re122-359994/

Rozumiem, że w pełni konfigurowalna itp?

 

Jeszcze jakieś opcje ktoś poleci?

 

A coś takiego ktoś miał/ma?

http://www.morele.net/mysz-genius-deathtaker-31010129101-502406/

http://www.morele.net/mysz-func-ms-3-r2-func-ms-3-r2-podkladka-func-f-series-10-xl-func-fs-10-xl-649147/

  Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Hej,

Gdyby ktoś szukał dobrej myszki, to kupiłem ostatnio Logitecha G602 i mogę polecić:

- bardzo dobrze leży w dłoni (to akurat kwestia indywidualna)

- bardzo wygodne są klawisze pod kciukiem

- możliwość szybkiej regulacji DPI - bardzo przydatne

- możliwość różnej konfiguracji profili pod różne gry

- bezprzewodowa (dla niektórych plus, dla niektórych minus - ja nie jestem zawodowym graczem, więc ewentualny lag wynikający z braku kabla mi nie przeszkadza)

 

Niestety cena to ok. 250 zł.

A wygląda tak:

20140509121843_79348.jpg

Odnośnik do komentarza

Ksztaltem przypomina Logitecha g9X, ktorego oddalem po 2 dniach uzytkowania. Na razie uzywam Death Addera, ale rozgladam sie za czyms wiekszym. Ta Zowie EC1 Evo duza jest? Ktos ja mial w dloni? Mam juz powoli dosc "claw-grip" i chcialbym, zeby moja duza lapka w koncu spoczela na myszy.

To jakie ty masz lapy duze? Mam death addera 3.5g i to chyba najwieksza mysz jaka mialem w rece :)

Odnośnik do komentarza

ok zależało mi na czymś na wieki, jakość wchodziła w grę jak najbardziej, no i jeszcze tryb przewodowo/bezprzewodowy - to był główny element.

 

Przeszukałem więc internety i pora na kontrę

 

Razer Orochi - mysz, która działa niby 3 miesiące na baterii, ale można ją też śmiało stosować jako mysz przewodowa (ma świetny kabel). Nie można jej ładować przez usb;/

 

logitech mx performance - mysz która podobno działa tydzień na akumulatorze i jest ładowana przez kabel usb. Też można jej używać bezprzewodowo i przewodowo.

 

cena to max 300 zeta

 

Coś innego? Może ktoś ma powyższe i poleca?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Ksztaltem przypomina Logitecha g9X, ktorego oddalem po 2 dniach uzytkowania. Na razie uzywam Death Addera, ale rozgladam sie za czyms wiekszym. Ta Zowie EC1 Evo duza jest? Ktos ja mial w dloni? Mam juz powoli dosc "claw-grip" i chcialbym, zeby moja duza lapka w koncu spoczela na myszy.

To jakie ty masz lapy duze? Mam death addera 3.5g i to chyba najwieksza mysz jaka mialem w rece :)

 

 

P4TUfBf.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mysz potrzebuję. Do grania i projektowania (mam już tablet, ale używam tylko kiedy potrzebny).

Chcę żeby była bezprzewodowa, podczas grania chce podłączyć ją pod kabel.

Będę ją teraz podłączał pod Maca, w przyszłości pod PC - więc software musi być multiplatformowy.

 

Do wyboru mam:

 

Razer Mamba 4G - wygląda na bardzo ergonomiczną, jednak przeraża mnie że ma już 3 lata i mogły powstać do tego czasu mysze bardziej zaawansowane technologicznie

Razer Naga Epic Chroma - fajna, ale pewnie tylko do MMO, nie wiem czy sprawdzi się w fpsach, albo mobach

Steelseries Sensei Wireless - fajna, ładna, ale bardziej podoba mi się design Razerów no i wydaje się mniej energonomiczna niż Mamba 

 

Polecicie coś? Pamiętajcie, że musi być ładna  :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...