Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Wybór myszki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#41 El Loco Chocko

El Loco Chocko
  • Be fit or die tryin'
  • 4504 postów

Napisano 08 December 2014 - 11:00

Ksztaltem przypomina Logitecha g9X, ktorego oddalem po 2 dniach uzytkowania. Na razie uzywam Death Addera, ale rozgladam sie za czyms wiekszym. Ta Zowie EC1 Evo duza jest? Ktos ja mial w dloni? Mam juz powoli dosc "claw-grip" i chcialbym, zeby moja duza lapka w koncu spoczela na myszy.

To jakie ty masz lapy duze? Mam death addera 3.5g i to chyba najwieksza mysz jaka mialem w rece :)

• 0

#42 gekon

gekon
  • Be fit or die tryin'
  • 6485 postów
  • SkądInternet

Napisano 13 December 2014 - 11:18

ok zależało mi na czymś na wieki, jakość wchodziła w grę jak najbardziej, no i jeszcze tryb przewodowo/bezprzewodowy - to był główny element.

Przeszukałem więc internety i pora na kontrę

Razer Orochi - mysz, która działa niby 3 miesiące na baterii, ale można ją też śmiało stosować jako mysz przewodowa (ma świetny kabel). Nie można jej ładować przez usb;/

logitech mx performance - mysz która podobno działa tydzień na akumulatorze i jest ładowana przez kabel usb. Też można jej używać bezprzewodowo i przewodowo.

cena to max 300 zeta

Coś innego? Może ktoś ma powyższe i poleca?

Użytkownik gekon edytował ten post 13 December 2014 - 11:20

• 0

#43 Paolo de Vesir

Paolo de Vesir
  • Użytkownicy
  • 2122 postów

Napisano 13 December 2014 - 12:15

Ja ostatnio zainwestowałem 55zł w Tracer Ghost i jestem z niej mega zadowolony. Następna przesiadka będzie po zmianie komputera.

• 0

#44 gekon

gekon
  • Be fit or die tryin'
  • 6485 postów
  • SkądInternet

Napisano 20 January 2015 - 18:36

hejo, szukam tym razem podkładki, problem polega na tym, ze musi mniec nie wiecej niz 15 cm szerokosci, bo to na stolik pod lapka;]

• 0

#45 Andreal

Andreal

<3 Czarnystok

• Użytkownicy
  • 4799 postów

Napisano 20 January 2015 - 19:47

Sprawdź podkładki firmy natec, mają chyba jakieś kompaktowe.
  • 0

#46 gekon

gekon
  • Be fit or die tryin'
  • 6485 postów
  • SkądInternet

Napisano 20 January 2015 - 20:03

rozwin temat co bym wiedział czego szukac

• 0

#47 Maus

Maus

Pityokteines Curvidens

• Użytkownicy
  • 9326 postów

Napisano 20 January 2015 - 21:49

Ksztaltem przypomina Logitecha g9X, ktorego oddalem po 2 dniach uzytkowania. Na razie uzywam Death Addera, ale rozgladam sie za czyms wiekszym. Ta Zowie EC1 Evo duza jest? Ktos ja mial w dloni? Mam juz powoli dosc "claw-grip" i chcialbym, zeby moja duza lapka w koncu spoczela na myszy.

To jakie ty masz lapy duze? Mam death addera 3.5g i to chyba najwieksza mysz jaka mialem w rece :)

P4TUfBf.jpg

• 0

#48 Paolo de Vesir

Paolo de Vesir
  • Użytkownicy
  • 2122 postów

Napisano 21 January 2015 - 08:01

Dłonie nieskalane pracą.

• 1

#49 methodment

methodment
  • Użytkownicy
  • 111 postów

Napisano 16 March 2015 - 13:12

Mysz potrzebuję. Do grania i projektowania (mam już tablet, ale używam tylko kiedy potrzebny).

Chcę żeby była bezprzewodowa, podczas grania chce podłączyć ją pod kabel.

Będę ją teraz podłączał pod Maca, w przyszłości pod PC - więc software musi być multiplatformowy.

Do wyboru mam:

Razer Mamba 4G - wygląda na bardzo ergonomiczną, jednak przeraża mnie że ma już 3 lata i mogły powstać do tego czasu mysze bardziej zaawansowane technologicznie

Razer Naga Epic Chroma - fajna, ale pewnie tylko do MMO, nie wiem czy sprawdzi się w fpsach, albo mobach

Steelseries Sensei Wireless - fajna, ładna, ale bardziej podoba mi się design Razerów no i wydaje się mniej energonomiczna niż Mamba 

Polecicie coś? Pamiętajcie, że musi być ładna  :D

• 0

#50 Tommo

Tommo
  • Wyrzutki
  • 1014 postów

Napisano 11 May 2015 - 16:10

http://allegro.pl/my...html#tabsAnchor

Szukam jak najtańszej myszki do obsługi laptopa podłączonego pod telewizor, czy taka z linku nada się czy raczej powininem się liczyć, że przestanie działać po miesiącu?

• 0

#51 MaZZeo

MaZZeo

no to sprzedaj sprzęt, w czym problem

• Użytkownicy
  • 18468 postów

Napisano 22 August 2015 - 20:15

iBsqogE.png

mój deathadder takie coś maluje w paincie... czy to znaczy że sensor powoli się pieprzy? szkoda mi strasznie byłoby wyrzucąć tego gryzonia, mam go od 2008 roku i dopiero teraz zauważyłem że jakos tak dziwnie się zachowuje. Nie chcę zmieniać na nowego deathaddera bo jest droższy i gorszy :/

• 0

#52 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 6713 postów

Napisano 30 August 2015 - 16:00

Zmien na Proteus Core. Mi zdechl wlasnie stary Deathadder i jak testowalem tego nowego to gorsze odczucia. Zaryzykowalem z Logitechem g502 i juz nigdy nie wracam, myszka cudo.

Probowales zmieniac nawierzchnie/podkladke lub czyscic sensor czy nic tam nie wpadlo?

• 0

#53 Metoda

Metoda
  • Użytkownicy
  • 1768 postów

Napisano 13 October 2015 - 14:44

Myślę nad zakupem nowej myszki do gierek, tak do 150 zł, jest coś dobrego do tej ceny?
  • 0

#54 sosnaa

sosnaa
  • Be fit or die tryin'
  • 2330 postów

Napisano 06 November 2015 - 18:01

polecam tę stronkę

http://www.test-gear...ndowane_myszki/

dobre recenzje i testy sprzętu dla graczy

• 0

#55 columbo

columbo
  • Użytkownicy
  • 714 postów

Napisano 06 November 2015 - 18:24

Ja mam Roccat Pure Kone.
2.jpg
Używam jej gierek oraz pracy w programach graficznych/dtp i radzi sobie znakomicie. Wygodna, ma świetny sensor i smukłą, wręcz "niegamingową" konstrukcję. W zależności od modelu ceny wahają się w przedziale 150-300 zł.

• 0

#56 _S_

_S_

(°_o)

• Premium Member
  • 6434 postów

Napisano 04 January 2016 - 12:11

Szukam myszki do komputera, przeglądam allegro i widzę Deathaddery poniżej 200PLN, np. http://allegro.pl/ra...900851546.html 

Podajerzane, bo parę lat temu dawałem 300PLN za tę myszkę.

Co sądzicie?

• 0

#57 erykgx

erykgx
  • Użytkownicy
  • 325 postów

Napisano 04 January 2016 - 14:04

Sa tu jacyś ludzie siedzacy w grafice komputrowej (glownie corel/ps). Chcialem znalezc dla mamy cos wygodnego (czesto narzeka na bol reki) i dokladnego, najlepiej logitecha. Sa jakies swiete gralle/mocno propsowane myszki? Bo w ogole sie w tym temacie nie orientuje.

Użytkownik Habit75 edytował ten post 04 January 2016 - 14:05

• 0

#58 _S_

_S_

(°_o)

• Premium Member
  • 6434 postów

Napisano 04 January 2016 - 14:12

http://antyweb.pl/na...tech-mx-master/

• 0

#59 methodment

methodment
  • Użytkownicy
  • 111 postów

Napisano 11 January 2016 - 08:41

Sa tu jacyś ludzie siedzacy w grafice komputrowej (glownie corel/ps). Chcialem znalezc dla mamy cos wygodnego (czesto narzeka na bol reki) i dokladnego, najlepiej logitecha. Sa jakies swiete gralle/mocno propsowane myszki? Bo w ogole sie w tym temacie nie orientuje.

Ja siędzę i w domu używam Steelseries Rival, a w biurze Razer Deathader. Plus oczywiście tablet Wacoma ;)

• 0

#60 messer88

messer88
  • Użytkownicy
  • 1726 postów

Napisano 12 March 2016 - 21:09

MX Anywhere, są tu jacyś użytkownicy tego cuda ? Warte to tej kasy ? 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0