Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Znajac tych partaczy z Ninja Theory to na system walki na miare prawdziwego DMC, Ninja Gaiden czy tez Bayonetty nie ma co liczyc. Ale i tak jestem pelen podziwu dla developera od popierdółek na pierwszego Xbox'a, ktory wylansowal sie tworzac Heavenly Sword dla Sony, ktora to gra miala przejawy geniuszu, jednak bugi i system walki ją u(pipi)ły - zdanie ku*ewsko podrzednie złożone, hehe :rolleyes: Teraz ten sam developer zostal wynajety do u(pipi)enia jednej z najlepszych serii na wspaniale PlayStation 2...

 

Enslaved jawi mi sie jako gra na 7-8 i takie samo bedzie nowe DMC. Ale kontynuacje takich hitow powinni robic ludzie, ktorzy znaja sie na pisaniu gier, a nie Ci, ktorzy dopiero uczą się jak to robic, zeby bylo gites.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

chyba możemy zapomnieć o heavy metalowym soundtracku chłopaki :angry2:

Muza T.A.T.U bardziej wpada w ucho.

Industrialny klimat , powtórka z DMC2? Gdzie czerwony płaszcz Dantego , gdzie jego białe włosy ?

Nie jestem w stanie okreslić w jakim przedziale czasowym umieścić tę częsć , jak dla mnie to będzie Prequel DMC 3 Dante's Awakening. Dante wygląda za młodo.

Czyli o ponownym spotkaniu Dantego z Nero możemy zapomnieć (zdanie kończące DMC4) :confused:

CAPCOM SUCKS

PS. Uważacie podobnie odnośnie prequela?

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trailer i ręce opadają. To co oni robią z tej marki to jawne zeszmacenie. Lepiej jakby nazwali ten crap "Emo adventures in hell" albo coś w ten deseń, a nie tykali tak zasłużonej serii jak DMC. Ehh, pewnie już w życiu nie doczekam się na jakiegoś nowego DMC w starym stylu.

Chyba najlepsze określenie na design "nowego" Dante wprost z forum NeoGaf:

He looks like a gay* heroin-addicted prostitute
Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

chyba możemy zapomnieć o heavy metalowym soundtracku chłopaki :angry2:

Muza T.A.T.U bardziej wpada w ucho.

Industrialny klimat , powtórka z DMC2? Gdzie czerwony płaszcz Dantego , gdzie jego białe włosy ?

Nie jestem w stanie okreslić w jakim przedziale czasowym umieścić tę częsć , jak dla mnie to będzie Prequel DMC 3 Dante's Awakening. Dante wygląda za młodo.

Czyli o ponownym spotkaniu Dantego z Nero możemy zapomnieć (zdanie kończące DMC4) :confused:

CAPCOM SUCKS

PS. Uważacie podobnie odnośnie prequela?

pewnie w tym devilu dowiemy się,że Dante postanowił przefarbować włosy na biało i zmieni ubranie by w następnych częściach ukryć się przed swoim oprawcą z lat młodzieńczych o imieniu emopedofil san.

Odnośnik do komentarza

no to ładnie, w tej chu.jowej IMO serii Dante się wyrózniał dizajnem, teraz wrzucili zamiast madafaki klasycznego pedała :potter:

 

do pieca z tą grą, poza tym kogo miałaby ona interesować, skoro wychodzi coś po stokroć lepszego?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Tjaa, problem w tym, że imo Ninja Gaiden'y oprócz świetnego systemu walki nic innego nie mają do zaoferowania. Jednak seria DMC była lepsza w ogólnym rozrachunku.

 

Ja tam nie wiem, grałem w NG - rzygałem klimatem ale gameplay zaje.bisty.

 

Grałem w DMC - rzygałem klimatem, gameplay sporo gorszy.

 

W ogólnym rozrachunku u mnie NG >>>>>>> DMC

Odnośnik do komentarza

Tjaa, problem w tym, że imo Ninja Gaiden'y oprócz świetnego systemu walki nic innego nie mają do zaoferowania. Jednak seria DMC była lepsza w ogólnym rozrachunku.

Z innych zalet Ninja Gaiden, procz wybitnego systemu walki, mielismy takze ciekawych przeciwnikow(przynajmniej w "jedynce") oraz swietna postac glownego bohatera. Niemniej jednak DMC przez lata wyrobilo sobie marke wspanialego slashera, a czesc trzecia tej serii do dzis dnia w moim osobistym rankingu zajmuje bardzo wysokie miejsce sposrod najlepszych gier w jakie kiedykolwiek gralem.

 

Owszem, system walki w slasherach to podstawa. Niemniej jednak po Ninja Theory nie spodziewam sie walki na poziomie reprezentowanym przez NG czy tez "starego" DMC. Oni po prostu nie maja doswiadczenia. Moze uda im sie przynajmniej stworzyc rozpierduche grywalną, acz prosta i przystepna jak w God of War. Ale najpewniej wyjdzie z tego tandeta jak w Heavenly Sword, badz ich najnowszej grze Enslaved. Z raportow dziennikarzy wiem juz, ze ten ostatni kuleje w aspekcie walki, starcia sa monotonne, nudne, ale efektowne. Tyle

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że w końcu ogłosili nowego DMC!

 

Dante z DMC3 przy tym gównie wygląda jak prawdziwy madafaka. :potter: Mam nadzieję, że po krytyce przywrócą stary wygląd (ten z DMC4 był wporzo).

 

Trailer za to robi całkiem niezłe wrażenie, chociaż znowu mamy jakieś dzienne lokacje, klimat posępnego zamczyska z pierwszej części ulotnił się chyba na dobre.

 

Pozostaje czekać na gameplay i liczę, że na serio coś tam pokombinowali w mechanice.

Odnośnik do komentarza

kuuuurwwwaa!!!! nie wierze... jak oni mogli tak z(pipi), tak swietna serie jak DMC...? co z tego ze byly juz 4 czesci i ostatnia sie srednio sprzedala. Przeciez on byl pol demonem mial BIAŁE wlosy.... zalll. szkoda gadac, licze na zmiane designu jak to bylo w przypadku Colea. Przegląając inne fora najszęsciej spotykalem sie ze stwierdzeniem "emo" i "gay".

Mi on wyglada na zaćpanego brytyjskiego punka (ktoremu odpierdala) niz na syna Spardy - pół demona.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Właśnie, nie wygląd się liczy.... Komu się się taka Bayonetta designowo podoba?? chyba tylko jakimś zwyrolom i kretynom(gdzie proporcje, komu podoba się "50 letnia" sekretarka z małą główką i nogami jak bocian??) a jednak gra miała rewelacyjny klimacik i system walki, liczę na to samo z nowym dmc... Chodź patrząc na trailery możemy zapomnieć o świetnych lokacjach...(do dziś dmc1 jest dla mnie królem w tej dziedzinie), ale nie narzekajcie póki co... Najgorzej nie jest... A swoją drogą jakby starego dantego przefarbować na czarno i pomalować mu na ten sam kolor paznokcie to by bardziej przypominał emo niż ten teraz...

pierwszy przykład z brzegu:

 

 

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_9Zf_P9g6cuo/SZUHf8T1kyI/AAAAAAAADKY/M4KFvk7TbQ4/s800/hot%252Bemo%252Bguy.jpg&imgrefurl=http://www.sodahead.com/entertainment/do-you-think-emo-guysgirls-are-hot/question-272939/%3Fpage%3D4&h=508&w=543&sz=72&tbnid=sZfNjLG4gTRNlM:&tbnh=123&tbnw=132&prev=/images%3Fq%3Demo%2Bguy&zoom=1&q=emo+guy&usg=__4pEgz5E2cj6t11MQCAmiSp5_XQI=&sa=X&ei=A-GQTMSnEcSb4Aa6u5GyDg&ved=0CCIQ9QEwAQ

Odnośnik do komentarza

Tyle dobrego, że NT zapewni za(pipi)iste cut-scenki i w choooj dobry voice acting. Martwić się trzeba o system walki, bo ten w HS jakoś mnie nie zachwycił, zobaczymy co pod tym względem pokaże Enslaved. Mam nadzieję, że odrobili swoją pracę domową, bo chcę slashera jak poprzednie części, a nie klepankę dwóch przycisków na krzyż.

 

No i ostre przygrywki w tle, qwaaaa... a nie jakieś brytyjskie hity pop, ska, czy inne, by zapewnić sobie nowych fanów.

 

EDIT: A co do koloru włosów, to ciekawe jak wyjaśnią to, że ma czarne. Ktośtam niby dostrzega na trailerze/screenach, że powoli robią się jaśniejsze, ale ja tego nie widzę.

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...