Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję że będzie w końcu dobre audio w tego typu produkcji.... Taki wet: bardzo słaby tytuł ale zapamiętam go długo przez świetną ścieżkę dźwiękową:), a do tej pory japońskie slashery bardzo "japońsko" podchodzą do muzyki...

Chyba najlepszym przykładem jest znowu bayonetta gdzie motyw przewodni (popowa wersja ckliwej starej piosenki) to jakaś kpina i śmiech na sali...

Odnośnik do komentarza

Nie kumam was ludzie, na chooj wam te wszystkie sestemy walk, skomplikowane combosy, i tym podobne po(pipi)ki. Zapomnieliscie na czym polegal geniusz DMC?... Ja chce powrotu do pierwszego DMC, do tego niepowatarzalnego klimatu, gotyckiego stylu, do tej grozy i tajemniczosci. Nie chce graficznego crapu z dwojki; nie chce Dantego z trojki, gdzie szpanowal milionowa iloscia stylow ciosow itd (a potem zapomnial w jedynce); nie chce tez kolejnego produktu spod znaku HD (jak to bylo w przypadku DMC4). Pragne aby geniusz jedynki zablysnal poraz kolejny w DMC5. Jednka patrzac na ten trailer cisna mi sie do oczu lzy rozpaczy i nieszczescia. DMC jest jak niechciane dziecko, urodzone w szlachetnej rodzinie, a potem podrzucane z jednego sieriocinca do drugiego. :)

 

Najbardziej zabawne bylo to, ze Capcom oddalo serie w rece zachodnich tworcow, aby bylo przystepniejsze dla zachodniej publiki. Widzialem design Dantego, i wybuchnalem smiechem. Postac jest tak nasycona "japonszczyzna", ze idelanie by pasowala w klimaty Final Fantasy.

 

Ps.Fuckk YOu capcom! Gwalcisz wszystkie swoje serie!

Odnośnik do komentarza

[jasnowidz on]

Pewno będzie petycja, a później oświadczenie NT, że wiedzą co robią i zostawią jak jest. Życie, jak skopią sprawę, to Capcom zleci komuś innemu, bo nie traktują tego jak DMC 6, tylko jako osobną serię. Ludzie ciągle pamiętając o pierwszej/trzeciej/czwartej części będą psioczyć i prosić o prawdziwe DMC :P

[jasnowidz off]

 

A na zagranicznych forach internetowych coraz więcej głosów oburzeń graczy, kurcze, czekam aż NT jakoś odpowie na te negatywne opinie :P

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza

Mi np. najbardziej podobała się trójeczka. Jedynka była dobra, ale odrzucał mnie nudny Dante. Dwójki nie dałem rady zaliczyć, a 4 była całkiem niezła. W nowym DMC nie pasuje mi ten młodziak do giwer i mega kosy. Ile on może mieć lat? 16? 17?

 

Akurat Dante z DMC1 to był kozak, później zmienili go w błazna. Fakt, było trochę głupich tekstów, rzucanych np w stronę Phantoma (ten pająk-skorpion), ale nie w takim natężeniu jak później. To była jedyna część w której czuło się, że to gracz jest łowcą, a nie na odwrót. Akcja z Alastorem który przebija bohatera, a potem ten ożywa dobitnie pokazywała, że nie gramy jakimś leszczem.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że im dalej będziemy grali , tym Dante będzie słuchał mocniejszej muzy , ubierał się tak jak w częściach od 1 do 4 , włosy mu posiwieją , pójdzie na siłkę (w trójce miał klatę jak skur.wysyn ).

Pamiętacie fabułę zapewne DMC 3 , wynikało z niej że Dante już nie raz krzyżował miecze ze swoim bratem, Vergilem.

Myślę , że właśnie tutaj będziemy mogli zobaczyć początek bratobójczej waśni :diablo:

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie fabułę zapewne DMC 3 , wynikało z niej że Dante już nie raz krzyżował miecze ze swoim bratem, Vergilem.

Myślę , że właśnie tutaj będziemy mogli zobaczyć początek bratobójczej waśni :diablo:

 

Wypluj te słowa, bo nie wyobrażam sobie Vergila w wizji NT. Chudy nerd w okularach, zadzierający nosa, który uwielbia anime i samurajskie miecze? :P Kurcze, niech wymyślają całkowicie inną fabułę, nie związaną z poprzednimi częściami. W razie czego Capcom nie będzie musiał myśleć jak zatuszować dziwne fakty :P

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie fabułę zapewne DMC 3 , wynikało z niej że Dante już nie raz krzyżował miecze ze swoim bratem, Vergilem.

Myślę , że właśnie tutaj będziemy mogli zobaczyć początek bratobójczej waśni :diablo:

 

Wypluj te słowa, bo nie wyobrażam sobie Vergila w wizji NT. Chudy nerd w okularach, zadzierający nosa, który uwielbia anime i samurajskie miecze? :P Kurcze, niech wymyślają całkowicie inną fabułę, nie związaną z poprzednimi częściami. W razie czego Capcom nie będzie musiał myśleć jak zatuszować dziwne fakty :P

 

Vergil niech się pojawi w tej wersji co w DMC3, dojebie Dante i ten zmieni image na jedyny normalny. :potter:

 

Co do fabuły, najwyżej będzie jak z DMC2, do którego sami się nie przyznają.

Odnośnik do komentarza

Po beznadziejnej trójce i słabej czwórce powinni sobie darować tworzenie kolejnej gry. DMC zaczęło się i skończyło na pierwszej części.

 

Idź stąd!

DMC 3 to najbardziej grywalna gra w jaką grałem , masa osób uważa podobnie. DMC 4 było krokiem w tył , nie zmienia to jednak faktu że gra jest dobra.

Przyznaj się że lubisz jak gry się same przechodzą :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.