Skocz do zawartości

Top Spin 4


daras

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, demko bardzo mnie zachecilo do zakupu. Na padzie gra sie spoko, ale Move pokazuje pazur :) Swietny motyw, a Navi w drugiej rece wcale nie przeszkadza i po chwili mozna sie przyzwyczaic do tego, ze celuje sie Navi.

 

Ciekawi mnie VT, ktory ma miec przeniesiony ruch Move na rakiete w skali 1:1, tyle ze VT to zawsze bylo typowo arcade'owe podejscie do tenisa. Z kolei Top Spin dwójka bodajże oczarowala mnie bardziej symulacyjnym gameplayem. W trojke nie grałem, ale w czworce moglbym powrocic do serii ;)Co prawda nie w premiere i w dodatku po zapoznaniem sie z recenzjami, ale raczej kupie ta odslone ;)

 

Poza tym animacje zawodników mnie oczarowały. Ale Top Spin z tego słynie :)

W takim wypadku to demo może się podobać, ale jak byś grał w 3, która zrobiła GIGANTYCZNY krok do przodu względem drugiej części, to też byś kręcił nosem. Teraz to się właśnie TS zbliżył do VT, czyli wystarczy dobiec w pobliże piłki, nie przejmować się naszym ustawieniem, dobrym timingiem uderzenia, bo i tak posyłamy pięknego crossa. No nie mogę przeboleć odejścia od tak genialnego systemu :( .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też wczoraj dostałem Top Spin 4 z ultimy :)

 

Wcześniej nie grałem w żadnego Top Spina i muszę przyznać, że średnio mi się ta gra podoba. Nie ma za dużo wspólnego z symulacją tenisa w porównaniu do Dream Match Tennis Pro (PC). Moim zdaniem gra jest trochę za wolna i to jest dla mnie największym minusem. Piłki odbijają się tak jakby to grały małe dzieci, a nie zawodowi tenisiści, ale cóż to tylko gra :)

 

zaraz stworzę swoją postać i zobaczymy jak się online będzie grało.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem w Ultimie. Zmian względem demka nie zauważyłem. Boli mnie mimo wszystko bardzo mała liczba zawodników (wiedziałem o tym od początku, ale mimo wszystko). Rozegrałem dopiero jeden długi mecz. Chętnie się zmierzę z kimś online.

To ja podziękuję <_< . Jak to jest, że niktóre serie sportowe tego wydawcy się rozwijają (NBA 2K11), a inne cofają w rozwoju, jak rzeczony tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja bym dał z 8.0 maksymalnie. całkiem fajnie się w to gra (grało), ale łba nie urywa.

 

a już najzałosniejsze jest wrzucanie tych kilku zawodowców bez robienia ze wszystkimi pełnego mocapu. myslałem ze po skończeniu singla i multi bedę sobie grał tylko w 2K open i nabijał online'owe zwycięstwa samprasowi. jednak wystarczyło zebym zobaczył jak 'to coś' sie rusza. jakis miks animacji do niego przypisali - troche murraya, federera... az patrzec sie na to nie da. pewnie nie mogli wykorzystac kodu z pierwszej części, w której sampras ruszał się jak... sampras?

 

pare takich głupot zepsuło mi odbiór całości. pozostaje wrócic do ts3 albo wyjsc na kort w realu i pokaleczyc troche ten sport.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Właśnie dzisiaj kupiłem sobie TS4. Wygląda na to, że pogram w to jakiś czas. Mam tylko takie proste pytanie laika : W którym momencie należy wskazać kierunek uderzenia i czy to gdzie piłka jest zagrywana zależy od aktualnej pozycji na boisku ? Mam problem gdy chcę odbić piłkę będąc - dajmy na to - po skrajnej prawej stronie kortu i chcę zagrać wzdłuż linii. Nie wiem czy mam wychylać gałkę w prawo czy do przodu. Fajnie by było gdyby ktoś mi wyjaśnił te podstawy związane z kierunkami i timingiem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...