Skocz do zawartości

Valkyria Chronicles 3: Unrecorded Chronicles


Emiel

Rekomendowane odpowiedzi

vc3_2.jpg

 

 

News: http://niezgrani.pl/2010/09/15/valkyria-chronicles-3-kontynuuje-boje-na-psp/

 

Troszkę żałuję, że nie będzie to PS3, ale przynajmniej na grę nie będziemy czekać latami. Premiera Valkyria Chronicles 3: Unrecorded Chronicles odbędzie się 27 stycznia w Japonii, więc my zapewne możemy się jej spodziewać w okolicach lata. Poza tym Shinji Motoyama stwierdził, że powrót na PS3 wymagałby zmian, na które teraz nie ma pomysłu. Ja bardziej obstawiam, że chodzi o koszta, ale niech im tam będzie, ważne że gra została zapowiedziana i seria nie umrze. Szczegóły odnośnie historii znajdziecie w rozwinięciu.

 

VC3 będzie dziać się w roku 1935, czyli równolegle do wydarzeń z części pierwszej. Historia będzie kręcić się wokół oddziału Bezimiennych, który tworzą ludzie z szemraną przeszłością. Dzięki temu atmosfera w grze ma być mroczniejsza. W oddziale ma się znaleźć około dwudziestu osób, a wśród nich znajdą się Kurt Irving (niegdyś rokujący oficer) oraz Riele Marcellis (niewiedząca, że w jej żyłach płynie krew Valkyrii).

 

Zabraknie tym razem obsługi Wi-Fi, więc możecie zapomnieć o trybie kooperacji, której w Polsce pewnie i tak nikt nie używał. Sama zapowiedź niesamowicie cieszy, podobnie jak zmiana charakteru gry, który pomimo wojny bywał bardzo sielankowy. Mam nadzieję, że tym razem SEGA pokaże jak wygląda prawdziwe oblicze wojny.

 

Źródło: http://kontownia.wordpress.com/2010/09/15/przeglad-prasy-15-ix-2/

Edytowane przez Emiel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Valkyria II sprzedaje sie lepiej niz poprzedniczka na PS3, wiec czywiste, ze sequel bedzie na PSP.

Bardzo dobra wiadomosc, byc moze nepotkamy echa czesci pierwszej (Selvaria, Welkin, Alicia i moja ulubiona postac ze skladu 7 - Marine).

Tak czy siak, czekam na nowe newsy, a jutro otwieraja oficjalna strone czesci trzeciej, czekamy ;)

Odnośnik do komentarza

Z wydania trzeciej części VC wypada mi się ogromnie cieszyć. Dobrze, że Sega nie zamierza porzucić tej serii. Trochę szkoda,że następna odsłona nie będzie wydana na PS3, no ale nie można mieć widocznie wszystkiego. PSP ma ten plus w odróżnieniu od PS3, że koszta produkcji takiej gry są mniejsze, sam deweloping krótszy, a same ryzyko mniejszych zysków znacznie mniejsze.

No ale wpierw muszę kupić i przejść VC2, a dopiero potem czekać spokojnie na VC3. Jako fan pierwszej Valkyrii na PS3 jestem bardzo zadowolony, że doczekałem się następnych części tej świetnej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe kiedy planowana jest data dla reszty świata. Oby nie trzeba było czekać zbyt długo.

NA pewno premiera na zachodzie byłaby szybciej, gdyby nie potrzeba nagrania angielskich lektorów (w VC są do zniesienia, chociaż i tak wole japońskie głosy, co do VC 2 nie mam zbytnio porównania, ale po filmikach na Youtube wydaje mi się, że opinie miałbym taką samą :D ), to gra mogła by się pojawić nawet wcześniej.

 

Jak ktoś jeszcze nie widział jak gra obecnie wygląda:

http://www.youtube.com/watch?v=jT6gBvFw6Uc

Odnośnik do komentarza

Adriasang zamieścił dość duże info na temat bohaterów i ich przeciwników jakich zobaczymy w VC3:

http://www.andriasang.com/e/blog/2010/10/08/valkyria_chronicles_3_cast/

Coraz bardziej podoba mi się ta część. Odnoszę wrażenie, że będzie ona ciut mniej infantylna niż VC2. Może nawet zbliży się poziomem do "jedyneczki".

Miło również zobaczyć starą ekipę ze Squad 7.

Odnośnik do komentarza

Tez mam cicha nadzieje, ze gra nie bedzie tak infantylna jak czesc druga, ktora - nota bene - oceniam jako gre dobra.

Widzialem, ze w zwiastunach pojawia sie postac Selvarii i Jaegera, wiec moze rozwina tez watek z czesci pierwszej.

PSP dostanie perelke pod koniec swego zywota. Oby tylko gra sie przyzwoicie sprzedala. (w Japonii to nie problem, ale na rynku EU i US, gdzie rzadza strzelaniny i inne sportowki, moze byc ciezko).

Paliodor, dzieki za newsa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ograłem demko VC3 i muszę przyznać, że jestem zachwycony. Poprawie uległa grafika, zwłaszcza postacie prezentują się zdecydowanie lepiej niż te w demku z VC2 (tak jeszcze nie mam pełnej wersji...), wstawki anime i grafiki używane w przerywnikach są wykonane bardzo starannie i przywodzą na myśl design z pierwszej VC. Może tylko ja odnosiłem takie wrażenie, że w VC2 pod tym względem jest bardziej infantylne.

Muzyczka mimo, że jest jej mało to wpada w ucho i jest przyjemna. Gameplay to oczywiście niemal niezmieniona forma tego co widać było w dwóch poprzednich odsłonach. Chociaż zapewne jakieś usprawnienia nastąpią ale o tym dopiero będę się mógł przekonać, gdy będę miał wersję w zrozumiałym języku.

O samej fabule i postaciach ciężko coś napisać, w końcu japońskiego niestety nie znam ale główna ekipa przypadła mi do gustu. Zwłaszcza Kurt i Riela przywodzą na myśl Alicję i Welkina z pierwszej Valkyrii.

Ogólnie już się nie mogę doczekać premiery wersji na rynki zachodnie, z pewnością wezmę ten tytuł w dniu premiery,co mi osobiście zdarza się niezwykle rzadko.

 

 

Dodatkowe info na temat samej gry:

- Opening VC3 wykonało studio Production I.G.

- Muzyczny motyw przewodni to „Moshimo Kimi ga Negau no Nara” May’n

- producent Motoyama powiedział, że piosenka idealnie wpisuje się w opening którego pierwsza część jest smutna, a druga nastraja nadzieją

- dwa odcinki anime ukażą się wiosną na PS Store (głosy podkładać będą ci sami aktorzy co w grze)

- wiosną pojawią się też w sprzedaży figurki będące owocem współpracy z Good Smile Company

Źródło:Kontownia

 

A to znalazłem na Adriasang

http://www.andriasang.com/e/blog/2010/11/12/valkyria_3_accessory_set/

Nie powiem zestaw bardzo fajny i chętnie bym go nawet kupił gdybym miał zbędną gotówkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

No i raczej mozemy pozegnac sie z wydaniem gry poza Japonia. Czesc druga sprzedala sie w mniejszej liczbie niz oczekiwano.

Ciekawy artykul tutaj http://gamrfeed.vgch...ed-in-the-west/

Lipa straszna. Miałem ogromną nadzieję, że jednak wydadzą VC III na zachodzie, zwłaszcza, że ta część prezentuje się zdecydowanie lepiej niż "dwójka". Cóż pozostaje wydrukować jakiś poradnik z gamefaq i kupić wersję jap./azjatycką. Eh, gdyby to Atlus wydawał tą grę to z pewnością już dawno mielibyśmy VCIII i jeszcze Yakuza:Black Phanter.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...