Skocz do zawartości

Shadows of the DAMNED


Emiel

Rekomendowane odpowiedzi

Konferencja Electronic Arts dopiero za 40 minut (o 10 naszego czasu, wiadomości powinny być wrzucane tutaj na bieżąco), ale pierwsze szczegóły odnośnie gry na PS3 i Xboxa 360 wydawanej przez EA, a tworzonej we współpracy Sudy51 i Shinji Mikamiego już się pojawiły. Jej tytuł to Shadow of the DAMNED (pisane wielkimi literami), a zawartość?

 

Gracz wcieli się w zawodowego zabójcę demonów. Wysłany do świata opanowanego przez tychże, czekać będą go zastępy potworów do wybicia. Pojedyncze informacje, to kamera a?la Resident Evil oraz możliwość jazdy na motocyklu. Co z tego wyniknie? Z takimi twórcami i budżetem amerykańskiego giganta, na pewno coś wspaniałego. Do południa powinniśmy otrzymać pierwsze filmiki. Zostańcie z nami!

 

źródło: http://niezgrani.pl/2010/09/15/shadow-of-the-damned-to-nowa-gra-sudy-i-mikamiego-%E2%8C%92%E2%88%87%E2%8C%92%E3%80%82/

 

EDIT: Jest już pierwszy trailer!

 

http://niezgrani.pl/2010/09/15/jest-zwiastun-shadow-of-the-damned-%EF%BC%BC%CF%89%EF%BC%BC/

Edytowane przez Emiel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

tutaj temat jakos zamarl, wiec podzielilem sie wrazeniami w odpowiedniku dla PS3.

 

-----------------

 

jestem po drugim chapterze. mam za soba 3,5 h gry.

chapterow jest podobno 6, przy czym pierwszy jest naprawde krotki, wiec wydaje mi sie ze gry jest troche wiecej niz 8h.

ale ja juz tak mam ze przy moim przechodzeniu mozna doliczyc 50% do zazwyczaj podawanych czasow. poprostu nie pedze na przod tylko smakuje i szperam.

 

a juz wiem, ze chetnie zagram kolejny raz, bo niektore lokacje mi umknely, a w paru miejscach dalem ciala.

 

a ogolne wrazenia.

moim zdaniem grafika wyglada lepiej niz na filmikach. a moze jakos lepiej sie ja odbiera jak sie gra.

to Unreal, wiec oczywiscie sa doczytywania tekstur, ale nie mam z tym problemu.

 

jako wielbiciel Sudy stwierdzam, ze w klimacie jest troche bardziej odlotowo niz No More Heroes, ale do Killer7 czy Flower, Sun & Rain to jeszcze bardzo daleko.

scenariusz malo skomplikowany, ale z drugiej strony mamy podobna opowiesc jak w Dante Inferno - wiemy gdzie zmierza bohater.

walka dosc urozmaicona, trzeba zmieniac bronie, kombinowac czasem - ale wiadomo, to pierwsze wrazenia.

humor przedni i to co uwielbiam w Sudzie - opowiesci z d... - jak ta o czlowieku z harmonijka, mam nadzieje, ze bedzie takich wiecej.

dzwieki w menu jak z osmiobitowca i ekrany loadingu nawiazujace to starych gier. lubie to.

muzyka extra, choc osobiscie wole Masafumi Takada - jego muzyka do Killer7 to mistrzostwo, ale ogolnie muzycznie gra trzyma klimat.

 

jestem wielkim fanem Sudy, wiec pewnie na wiele rzeczy przymykam oko i trzeba brac na mnie poprawke. gra mi sie podoba. na chwile obecna chyba nawet bardziej niz NMH.

Odnośnik do komentarza

Jak widać nazwiska nie mają znaczenia. Mikami, Suda i Yamamoka mogli zrobić lepiej jakiś pełnoprawny horror z mega promocją(Godnego konkurenta dla SH i RE). EA na to stać.

Gra sama w sobie jest fajna, ale ile mamy na rynku tego typu podobnych shooterów TPP. :yucky:

 

Ode mnie i tak mocne 7+/10

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Cytat z Polygamii

 

"Shadows of the Damned to coś pomiędzy Resident Evil a Dead Space. Możecie więc liczyć przede wszystkim na strzelanie i okazjonalną walkę na krótkim dystansie. Nie ma tu praktycznie żadnej innowacji, a raczej powtarzanie utartego schematu znanego z niejednej pozycji tego typu"

 

No to rzeczywiście dużo. Poza tym mamy choćby ten mrok, który trzeba odganiać, by w ogóle dało się pokonać niektórych przeciwników (co ciekawe niektórych da się pokonać tylko w mroku), oczyszczać teren trzeba też by samemu nie tracić energii, no i nie ma w tych grach choćby

etapów 2D, które są świetne

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gra bardzo dobra, nie jest to może must have, ale dla osób lubiących klimat to pozycja obowiązkowa. Po przejściu od razu chciałem przejść grę drugi raz :D

 

Mała niespodzianka, jaką wytropiłem w grze - przeczytajcie napis drobnym drukiem na dole ekranu - kliknij aby powiększyć:

 

shadows_of_the_damned_mmx.jpg

Edytowane przez Bandi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nigdy nie zwróciłem na to uwagi. Dziwię się, że gra jest tak mało popularna, bo jest mega wypas. Jest to coś innego niż residenty i dead space. Uwielbiam takie zakręcone pomysły. Gra jest atypowa ;) Także po przejściu jej raz zacząlem od razu kampanieod nowa. Mało która gra ma takąmoc by przyciągnać mnie na drugąrundę do konsoli. Zwłaszcza, że wtedy kupiłem teżcoś innego i myślałem na początku, że po przejściu Shadow zaraz się za nią wezmę. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...