Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka ale

 

2. klasa srartowa może mieć spore znaczenie dla świeżaka na początku gry, kiedy jest najtrudniej, przez wzgląd na ekwipunek. gifty są bez większego znaczenia, poza master key (wiadomo dlaczego)

 

3,4. w new game, to niekoniecznie. całą grę (new game) grałem normal rollem, spory fragment na fat rollu (dat stone armor) i bardzo skutecznie tankowałem. mocny pancerz i wysoki poise, mogą być bardziej komfortowe dla początkującego, niż wrażliwa postać polegająca na unikach, zwłaszcza z ciężką bronią, jak zweihander

 

11. zasadniczo tak, ale....... no właśnie, zweihander, jakby ktoś chciał (ja chciałem)

 

12. zasadniczo tak, ale można skoczyć po estusa, na lepszy start (daleko nie ma)

 

14. nie do końca rozumiem

 

20.  :teehee:

 

możnaby coś dodać o purging stone, depths i klątwie. no i może jakaś adnotacja o duszkach, ale to już minor spojle

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Nie masz Purging Stone? Zostaje przechadzka do New Londo pod Firelinkiem, albo napisz lvl i platforme to ktos pomoze.

 

z depths najbliżej jest do staruchy w kanale, tym skrócie do firelink shrine. sprzedaje stony za 6k. ewentualnie do księdza w wieży gargulców, ma je za 3k. gostek w new londo to najdłuższa i najtrudniejsza wyprawa (ale zdejmuje klątwe za darmo)

 

bazyliszki są bardzo łatwe. ludzie tam padają, bo są w szoku - spadasz, dużo ich, zieją. z odpowiednim armorem i paroma humanity, można wogóle nie zwracać uwagi na ich mgłe

ale na początku, zanim to spaczowali, to klątwa się kumulowała (lol). współczuje tym ludziom, dobrze, że to poprawili

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Z punktem 4 się nie zgadadzam. Pierwszy raz przechodziłem gre grając tylko pod blok i szybko max stamina. Dobra tarcze mozna szybko dorwac. Dopiero drugie podejscie pod uniki jak juz znałem lepiej gre i przeciwników.

 

Szybka wycieczka do ruin po upgrade flaszki tez sie przydaje nowym.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Te spadki animacji w Blighttown na X, auć - aż oczy szczypią :D Ale cóz taka lokacja, a że są tam pijawki które potrzebuje  to niestety tam troche spędze czasu farmiąc Large Titanite Shard i Green Titanite Shard

 

dark-souls-lol.jpeg

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Te spadki animacji w Blighttown na X, auć - aż oczy szczypią :D Ale cóz taka lokacja, a że są tam pijawki które potrzebuje  to niestety tam troche spędze czasu farmiąc Large Titanite Shard i Green Titanite Shard

Na PS3 miałem tak samo. Teraz pogrywam na Xie i już tak mocno nie razi.

 

Czy wcześnie w grze można zdobyć pierścień odnawiający staminę po drodze do smoka z którym się zawiera przymierze? Próbowałem tam wskoczyć, ale była ze mnie miazga każdorazowo.

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o Great Hollow, da sie go złapać bardzo łatwo wystarczy że ustawisz się naprzeciw niego i zrobisz roll do środka pnia, nie trzeba dużo hp żeby przeżyć :)



Coś jak tutaj tylko nie rób tak jak on bo więcej razy zginiesz niż tam dolecisz, kawałek dalej i tak jakby na wprost tego daj rolla i jesteś w domu :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać - po to jest forum, i wsumie nie wyobrażam sobie czasami ile czasu by trzeba było spędzić żeby przejść tą gre bez internetu.


Np. dojście do Four Kings chyba zajeło by mi miliard lat żeby to rozkminić :P

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Też sobie ostatnio pogrywam w Dark Souls i mam taki problemik. Jestem tuż przed walką z gargulcami, ale w jakimś filmiku na YT zobaczyłem, że można do tej walki przyzwać pomocnika. Problem w tym, że prawdopodobnie wszystkie znajdujące się w pobliżu Humanity już zebrałem i niepotrzebnie wykorzystałem (Nie wiedziałem do końca jak one działają), a bez Humanity nie ma możliwości przyzwania kogokolwiek. Zostały mi jednak nieruszone katakumby. I tu pytanie, ruszać w poszukiwaniu tego Humanity do katakumb czy może w jakieś inne miejsce? :\

Odnośnik do komentarza

Jak dopiero zaczynasz, to katakumb nie polecam ruszać póki co. Jeśli dotarłeś do Undead burg i zrzuciłeś sobie tam drabinke to możesz od tego bonefire farmić szczury pod mostem ( most na którym jest smok ), tam zawsze sa 3 szczury które losow dropią humanity także nie powinno Ci to zająć dużo czasu :)

Odnośnik do komentarza

Jak dopiero zaczynasz, to katakumb nie polecam ruszać póki co. Jeśli dotarłeś do Undead burg i zrzuciłeś sobie tam drabinke to możesz od tego bonefire farmić szczury pod mostem ( most na którym jest smok ), tam zawsze sa 3 szczury które losow dropią humanity także nie powinno Ci to zająć dużo czasu :)

Dzięki! Zajrzałem wcześniej raz do tych szczurów, ale nie wiedziałem że dropią humanity. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.