Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na prawde to ty jesteś tym złym w grze. Każdy boss czegoś lub kogoś chronił i nikomu nie przeszkadzał a Ty ich ubijasz... w imie czego? Bo możesz.

 

Lore w Dark Souls jest bardzo smutne.

 

 

Maiden Astrea i jej wiernego rycerza i tak nic nie pobije.

Choć takiej Crossbreed Priscilli nie ubiłem bo szkoda mi jej było. Nie była agro nawet chyba coś tam mówiła by sobie pójść, można było sobie na luzie wyjść ze świata wiec sobie poszedłem.

W ogóle lore w Soul'ach bardzo lubię bo nie jest wszystko w nich podane na tacy i trzeba się wgłębić w każdy możliwy skrawek informacji, dialog czy też nawet opis itemka.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

GOTY filmik :D

Do tych co przeszli,

 

 

mam nadzieję, że wiecie, że oprócz Frampta jest Kaathe w Otchłani? Ogólnie bardzo fajny był dialog z nią, który wyjaśnia który z "potworków" jest zły, a który dobry.

 

 

 

W ogóle mega mi się podoba podejście twórców do fabuły, która nie jest podana na tacy tylko poznajemy ją z opisów przedmiotów, praktycznie ze strzępków informacji powstaje genialnie zrobiona historia świata i bohaterów. A byłem na początku bardzo do tego sceptycznie nastawiony, a potem strasznie mi się to spodobało.

Odnośnik do komentarza

 

Ale dlaczego chcesz czekać na drugą część :P?

może będzie lepsza, a nie sądzę że poświęce rok życia o klika garści włosów żeby zaliczyć obydwie :P

 

No jest to jakaś argumentacja, ja mimo wszystko mam zamiar przejść wszystkie trzy (DeS, DaS i DaS2), bo każda oferuje nieco inne doświadczenie. Wydaje mi się, że From Software w sequelu nie zrobi znowu tego samego, ale lepiej tylko jak na kontynuację przystało będzie wprowadzać nowe motywy. To tak jak z MGS-ami, trójka niby najlepsza, ale jedynkę i dwójkę też trzeba ograć ;). Przynajmniej ja to tak widzę.

Odnośnik do komentarza

 

Ale dlaczego chcesz czekać na drugą część :P?

może będzie lepsza, a nie sądzę że poświęce rok życia o klika garści włosów żeby zaliczyć obydwie :P

 

Dla mnie głupi pomysł, bo zaczniesz dwójke i się zniechęcisz, bo nie będziesz znał mechaniki, systemu gry itp i powiesz że wyrzucone w błoto 200zł, a tak kupisz Dark Souls za 50zł przejdziesz, poznasz mechanike, stracisz troche włosów, ale będziesz już lepszy o troche doświadczenia, w tym czasie 2 stanieje do 100zł i kupisz ją z bannem na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Odpowiedziałby mi ktoś bez spoilerów ile mi zostało do końca gry, jestem w anor londo i pokonałem już

 

taurusa, gargulce, motyla, hydrę, wilka, capra demona, quelaga, gapin dragona i bossa w sens fortress (iron golem chyba)

 

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Dzięki, Anor Londo jest trochę irytujące z tymi łucznikami. A DLC nie mam i nie wiem czy kupię, najchętniej darowałbym sobie tę część i grał od marca w DSII, które zapowiada się o wiele lepiej od DaS w kwestii lokacji i przeciwników.

Odnośnik do komentarza

zacząłem se nową grę thiefem i będę używał wyłącznie bandids knife z bufami int i power within. stray demona ubiłem najszybciej jak mogłem, gołą praktycznie postacią z nieulepszanym nożem, ale tyle razy już zabiłem te klony, że poszło bez problemu za pierwszym razem, zjadł go bleed damage. plan jest taki, że biegam z target shield i sępie na riposty i backstaby. ale levele wbijam, tylko zero grindu. 

szukem w jutube jakiegoś cwaniaka, co przeszedł nie levelowanym thiefem bez pyromancy. 

wogóle świetnie się ogląda speed runy i różne czelendże. dobry jest też filmik overpowered in 10 minutes. 

 

 

sutek kaathe to jest on, nie ona

Odnośnik do komentarza

Parę dni przerwy póki co sobie zrobiłem, gdy po raz kolejny nie udało mi się zjeść ornsteina i smougha ; /

Rozpykanie jednego nie stanowi aż takiego problemu ( z pomocą summona), ale jak wchłonie moc od koleżki to robi się nieprzyjemnie.

 

Zdecydowanie wolę zostawiać sobie grubasa na koniec, wydaje się nieco łatwiejszy solo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.