Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

hrapanie słyszałeś, obudzi się w swoim czasie

 

 

mate - czyli ubiłeś lautreca na początku. troche szkoda, bo przerwałeś jego quest line i przepadły 2 sety zbroii., ale dzięki temu mogłeś wozić sie z fap ringiem od początku. jakbyś go zostawił, to ringa zdobyłbyś dopiero w anor londo. 

a fap ringi w każdym playthrou są 2 - jeden od lautreca, a drugi za wymianke xanthous crown u snugglego, którą możesz dostać w painted world - bonusowej lokacji w anor londo, nie obowiązkowej (z podstawki, nie dlc)

 

 

co mówi giantdad na tym filmiku, bo nie mogę go zrozumieć ?

btw to licze, że fromsoft umieści tatuśka jako npc invadera w dwójce i przy komunikacie o inwazji poleci THE LEGEND NEVER DIES

 

Odnośnik do komentarza

Bierz pyromancera na start

 

Akurat tak zrobiłem, ale tylko ze względu na level. Wcześniej z grą nie miałem kontaktu, ale drogą naturalnej dedukcji doszedłem do tego, że każdy następny stat będzie kosztował coraz więcej dusz. A że pyro na start ma 1 level to korzyść wydała się oczywista.

 

Ależ ta gra jest bluzgogenna. 10k duszyczek poooooszło w świat, tylko ze względu na moją nonszalancję w walce.

Odnośnik do komentarza

Co brałeś jako dodatek? Master Key ważna rzecz, ułatwi Ci otwarcie paru drzwi. Nie zapuszczaj się nigdzie w głąb Firelink, musisz sie zdecydować czy inwestujesz w lekki armor czy bardziej heavy, no i staraj się wydawać soulsy na bieżąco nie chomikuj ich niepotrzebnie bo je stracisz i będzie płacz ( zwłaszcza że jesteś raczkującym graczem, więc stracisz napewno ).

Odnośnik do komentarza

 

A że pyro na start ma 1 level to korzyść wydała się oczywista.

 

 

to tak nie działa. dla każdej klasy cena i wzrost kosztu jest taki sam 

 

 

Ależ ta gra jest bluzgogenna. 10k duszyczek poooooszło w świat, tylko ze względu na moją nonszalancję w walce.

 

jak zginiesz, to możesz wrócić po zgubione dusze i humanity. przepadną dopiero, jak zginiesz znowu.

Odnośnik do komentarza

@Krzysztof: tu akurat też trafiłem, MK już otworzył mi drogę do kilku miejsc. Dusze staram się wydawać na bieżąco, tak jak mówisz.

 

@Kazub: nie jest czasem tak, że te dwa-trzy levele na początku trochę zaniżają wartość właśnie tych pierwszych statów? Bo tylko o nie w zasadzie mi chodziło, takie maciupkie ułatwienie. A i właśnie te 10k przepadło przy próbie ich odratowania.

 

@alienator: przekonałem się o tym w najgorszy możliwy sposób - poszedłem tam ;)

 

To chyba pierwsza gra, która pomimo swojej nieprzystępności tak mnie wciągnęła, gram od wczoraj, a licznik pokazuje 10 godzin. Matko bosko kochano. Obecnie bujam się już po Depths, zabiłem w dzwon w Undead Parish i położyłem Capra Demon i gdyby ne to, że rano trzeba wstać jechałbym dalej. Cudo.

 

Piszę z telefonu, więc przepraszam za brak quotów, za dużo z tym zabawy na tym padle.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza

Hehe, a ja aktualnie Tomb of the Giants, jezu jak mnie ta lokacja denerwuje byłem już tu pare razy, ale zawsze albo gdzies spadne albo mnie zrejdzuja te szkieleto-psy, ale co tam jedziemy dalej :D

Wsumie nie dużo mi zostało do zrobienia wszystkich aczików, tyle że musze zrobić ng+ aż 3 razy bo przez przypadek zjadłem dusze Sif'a, ehh... Ale nie poddaje sie bo mimo wszystko ta gra daje tyle przyjemnosci że nie da się tego opisać :D


EDIT


DOBRA NIE WYTRZYMAM, no nie stało się najgorsze, wszystko pod górke - do aczika potrzebna jest broń Leeroya i jego tarcza, no to szczęśliwy jako human wjeżdzam na jego rewiry, i "szczęśliwie" udało mi sie go zrzucić z klifu, tsaaa - tylko co sie okazało? Że jego szczątki leżą tam gdzie ja nie sięgne :confused: dopiero na ng dostane jego bronie

 

Biednemu to zawsze huy w oczy i wiatr w dupe.

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

 do aczika potrzebna jest broń Leeroya i jego tarcza, no to szczęśliwy jako human wjeżdzam na jego rewiry, i "szczęśliwie" udało mi sie go zrzucić z klifu, tsaaa - tylko co sie okazało? Że jego szczątki leżą tam gdzie ja nie sięgne  :confused: dopiero na ng dostane jego bronie

Jesli NPC spadnie w przepaść to wystarczy przeładować gre i sprzęt bedzie leżał na krawędzi.

 

Klasa pyro jest najczesciej najlepszą na start ponieważ przy swoim 1lv ma najwiecej punktów już rozdanych w staty. Ma to znaczenie gdy robimy build pod pvp na konkretnym levelu (np 125) gdzie liczy sie każdy punkt. Pyro w tym momencie najczesciej ma przewage ale nie jest to reguła. http://mugenmonkey.com/darksouls/ pokaze jak jest.

Edytowane przez Lipert
Odnośnik do komentarza

@Krzysztof Tomczak

 

Spoko, nie przejmuj się, i tak musisz przejsć tą grę 2,5 raza żeby zaliczyć knight's honor :D

No ja wiem dokładnie ile trzeba tyle że teraz będe musiał 3,5 raza bo zjadłem dusze Sif'a :/

 

 

Co do Leeroya to odrazu to zrobiłem, przeładowałem i całkiem zniknął, ani ciała, ani jego resztek :/ Dobra na ng sobie wyrwe jego gear :D

 

 

Tombs of Giant to drzazga pod paznokciem, mimo to że mam Cast Light i Sunlight Maggot to spadam z własnej głupoty, ale już po bo nito ubity :D

Odnośnik do komentarza

 

 do aczika potrzebna jest broń Leeroya i jego tarcza, no to szczęśliwy jako human wjeżdzam na jego rewiry, i "szczęśliwie" udało mi sie go zrzucić z klifu, tsaaa - tylko co sie okazało? Że jego szczątki leżą tam gdzie ja nie sięgne  :confused: dopiero na ng dostane jego bronie

Jesli NPC spadnie w przepaść to wystarczy przeładować gre i sprzęt bedzie leżał na krawędzi.

 

Klasa pyro jest najczesciej najlepszą na start ponieważ przy swoim 1lv ma najwiecej punktów już rozdanych w staty. Ma to znaczenie gdy robimy build pod pvp na konkretnym levelu (np 125) gdzie liczy sie każdy punkt. Pyro w tym momencie najczesciej ma przewage ale nie jest to reguła. http://mugenmonkey.com/darksouls/ pokaze jak jest.

 

 

w porównaniu z wariorem, banditem czy knightem,  to pyro ma przewage jednego punktu. biorąc pod uwagę, że nie każdy build potrzebuje punktów w int, faith, res i atu (lol), to jest żadna przewaga, a nie raz nawet strata. do melee buildów, to warior i bandit mają najlepiej ulokowane punkty na swoim levelu. pyro będzie chyba najlepszy do hybrydy str-int.

 

 

przez tomb of gaints zaczynałem gre od nowa. W(pipi)alem sie tam ze słabym sprzetem, bez źródła światła i nie mogłem wyjść. 

 

no nie pyerdol że nie sprawdziłeś internetu tylko zacząłeś od nowa

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Nie tylko do hybrydy z int., także w najpopularniejszych dex-pyro z dwoma lub wiecej slotami. To oczywiste, że wszystko zależy od buildu (od tego mamy kalkulator). Najwiecej moich ulubionych dzieli sie miedzy pyro a banditem. W czasach gdy zapowiedziano kasacje bbglitcha ludzie robili masowo mułki "na później" i klasa pyro była najbezpieczniejszym wyborem. Przewaga jednego lub dwóch punktów to w praktyce tylko przewaga... psychologiczna bo nic tak nie wierci dziury w głowie jak świadomość, że można było lepiej. Szkoda, że w DkS wybór klasy nie ma wiekszego wpływu na rozwój postaci. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...