Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem czy go mam. Potem zobaczę, thanks.

 

Wczoraj się do 2 w nocy nim biłem i znów się nie udało. Czuję się bezradny. Jego agresywność mnie już dobija psychicznie.

 

Ok, figaro, bez twojego wsparcia emocjonalnego nie dałbym rady przejść 4-2 w Demon's Souls, więc teraz spróbuję się odwdzięczyć. Napisz jakie masz statystyki, ekwipunek i equip load, tj.

 

 

No więc nie wiem czy wszystko rozumiem, ale daję:

 

 

SL 133

Vitality 52

Attunement 10

Endurance 41

Strength 40

Dexterity 40 

Resistance 12 

Intelligence 10

Faith 10

 
Broń: używam albo Crystal Halberd +5 (297 ataku) albo Black Knight Halberd +4 (343 ataku). Jak używam tarczy, to Knight Shield +10.
 

head Havel

chest Smougha

hands Guardian Gauntlet

legs Stone Leggings

ring1 Ring of Steel Protection

ring2 Havels Ring

 
Equip Load - 121.5 (z havela ringiem, bez - 80)
 
 
Nie mam porównania ale mam chyba wyebiste statsy xD Po prostu dawno nie grałem w Soulsy i wyszedłem z wprawy.
Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Przy equip load chodziło mi o to ile masz wykorzystane, a nie jaki masz max. Ale po zbroi widzę, że pewnie miałeś fat rolle przed zdjeciem zbroi. Ja bym wziął black knight halberd w dwie łapy, założył lekką zbroję z zachowaniem fast rolla i skoro masz 10 att to mógłbyś zarzucić power within (taka piromancja, zwiększa znacząco obrażenia na 100 sekund, zabiera ci hp i można użyć tylko raz ale warto).  No i zapamiętać gdzie jest bezpiecznie podczas jego ataków, z tego co pamiętam jak wylatują z niego takie podłużne orby w każdą stronę to najpierw trzeba się trzymać na średni dystans a potem jak już zaczną lecieć to podbiec blisko niego. Jak robi ten taki skok z łapą to lepiej się rollować na boki niż do tyłu. No poradzisz sobie, ja zresztą dziwnie się czuję udzielając ci porad, bo jak już pisałem na forum, ostatniego bossa dlc (smoka) pokonałem ponad rok po pierwszej walce z nim.

Odnośnik do komentarza

Przy equip load chodziło mi o to ile masz wykorzystane, a nie jaki masz max. Ale po zbroi widzę, że pewnie miałeś fat rolle przed zdjeciem zbroi. Ja bym wziął black knight halberd w dwie łapy, założył lekką zbroję z zachowaniem fast rolla i skoro masz 10 att to mógłbyś zarzucić power within (taka piromancja, zwiększa znacząco obrażenia na 100 sekund, zabiera ci hp i można użyć tylko raz ale warto).  No i zapamiętać gdzie jest bezpiecznie podczas jego ataków, z tego co pamiętam jak wylatują z niego takie podłużne orby w każdą stronę to najpierw trzeba się trzymać na średni dystans a potem jak już zaczną lecieć to podbiec blisko niego. Jak robi ten taki skok z łapą to lepiej się rollować na boki niż do tyłu. No poradzisz sobie, ja zresztą dziwnie się czuję udzielając ci porad, bo jak już pisałem na forum, ostatniego bossa dlc (smoka) pokonałem ponad rok po pierwszej walce z nim.

 

No właśnie przed chwilą nie chcąc spadłem w przepaść przed wejściem na arenę gdzie była walka z Artoriasem, a tu... żyję. Jakieś psy. Idę dalej, a tam drabina do wodospadu. Nagle smok na niebie zionął ogniem i mnie zabił.

 

Piękna gra.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie słuchaj casuali, cmentarz to jedyna droga, za nim znajdziesz katakumby, tylko że najpierw musisz mieć item bez którego nie zrobisz żadnego progressu w grze - kokos. W filmiku poniżej typ wyjaśnia co coconut daje i jak diametralnie zmienia mechanikę gry.

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...