Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra padli w 3 probie. Samo bieganie styknel a blad jaki za pierwszym razem popelnilem to zajecie sie prawym zamiast lewego. Jedynie wracajac sie do prawego 3 role pod strzalami. A juz dygalem, ze popelnilem blad zycia dajac do zjedzenia dodatkowa latarnie wezowi w firelink zamiast wymienic u kruka.

 

Takze skil ku.rwo :gifzkazubem:

Odnośnik do komentarza

No jak jestes taki spryciula to tak. Tyle ze bardzo latwo tam spasc, czy to dostajac z luku czy zaatakowany przec knighta.

Korzystaj z filarow mejm w tej walce :zerom:

 

Lepiej najpierw zalatwic moim zdaniem chudego, jest szybszy , latwo go lac unikajac dystansowego ataku kiedy do nas dolatuje. Zanim sie grubas do nas dobierze mija chwila na tluczenie chudego. Na odwrot jest raczej ciezej,

Odnośnik do komentarza

No jak jestes taki spryciula to tak. Tyle ze bardzo latwo tam spasc, czy to dostajac z luku czy zaatakowany przec knighta.

Korzystaj z filarow mejm w tej walce :zerom:

 

Lepiej najpierw zalatwic moim zdaniem chudego, jest szybszy , latwo go lac unikajac dystansowego ataku kiedy do nas dolatuje. Zanim sie grubas do nas dobierze mija chwila na tluczenie chudego. Na odwrot jest raczej ciezej,

Ale ja juz mam ich dawno z glowy. Pisalem na poprzedniej stronie. Dawno temu jak sobie tak o ten temat czytalem to pamietam ludzie pisali o tych lucznikach duzo postow. Na wiki tez sporo strategii. I dlatego siedzialo mi to w glowie od poczatku gry. Ja poszedlem totalnie na rympal, po prostu bieglem. Potem szybko do lewego, backstab i typ zlecial z dachu. Do prawego, 3 rolki pod strzalami i typ padl zadzgany i mu sie jeszcze miecz blokowal na scianie budynku. Zaznacze tylko, ze bez broni z pchnieciem mogloby byc ciezko, a ja biegam z astoria strait sword (czy jakos tak, ten przy zdechlym smoku w drake valley).

 

 

Co do bossow to chce pierscien chudego wiec musze go zostawic na koniec. Ale wczesniej pojde jeszcze do typa co mnie zaje.bal firkeepera bo mi oko czarne podpowiedzialo jak szedlem do duo. Jedyny bol to bieg od pierwszego ogniska az pod sama brame z bossem. Mozna latwo wylapac kose od straznikow ;/

Odnośnik do komentarza

Greatshield of Artorias sprawia że walka z O&S jest śmiesznie łatwa. No i po co biegać z pierwszego ogniska, skoro drugie jest dużo bliżej. Tylko trzeba skrót otworzyć z tego co pamiętam.

 

Najszybciej jest z tego przy ktorym Solaire siedzi tylko trzeba wiedziec gdzie przez porecz skoczyc.

Odnośnik do komentarza

Greatshield of Artorias sprawia że walka z O&S jest śmiesznie łatwa. No i po co biegać z pierwszego ogniska, skoro drugie jest dużo bliżej. Tylko trzeba skrót otworzyć z tego co pamiętam.

Mam pootwierane wszystkie skroty. Po prostu z pierwszego jest mi najbezpieczniej. Wbiegam po lewej do kowala i jedynie musze zaciukac lucznika w sali przed mgla oraz wyminac 2 straznikow. Ale oczywiscie jest najdluzej.

 

Na tarcze artorasa sie jeszcze nie natknalem. Ale poki co undead knight shield +5 robi.

 

W ogole oplaca sie upgradowac zbroje, czy to tylko ciekawostka dla tych co chca zostac przy swoim ulubionym secie?

Odnośnik do komentarza

Widzialem filmik z halabarda na yt. Pomijajac fakt zdobycia jej w 25min i tego, ze psuje gre, to po prostu nie lubie grac halabarda. Lubie grac mieczykami. I wku.rwia mnie to w soulsach ogolnie, ze jakas sekcje/bossa/przeciwnika trzeba pokonac uzywajac oreza innego niz ze soba tachamy. Tzn. moze nie tyle trzeba co moza bo pokonas go szybciej/latwiej. Czy to ku.rwa wiedzmin zeby nosic ze soba pare mieczy, albo monster hunter zeby do kazdego bossa przygotowywac sobie bron zupelnie inna od tej z ktora biegamy? No wlasnie, a takie uczucie mi ciagle grajac w soulsy towarzyszy. "Przyszedles tutej z mieczykiem? Beka z ciebie, ale przynajmniej bedziesz mogl sie pochwalic na yt ze nie pokonales ich halabarda".

Odnośnik do komentarza
 Czy to ku.rwa wiedzmin zeby nosic ze soba pare mieczy, albo monster hunter zeby do kazdego bossa przygotowywac sobie bron zupelnie inna od tej z ktora biegamy? 

 

Musisz przestać oglądać YT. Po prostu są lepsze postacie pod PVE i są gorsze co nie znaczy że nie da się zbić wszystkich bossów obiema. Jeśli o mnie chodzi praktycznie zawsze mam jakiś łuk w zaopatrzeniu nieważne jaka postać. Można mieć też kilka broni ale koncentrować się na jednej głównie jak kto lubi. 

Odnośnik do komentarza

Tak samo się skusiłem, odkurzyłem ps3 i poleciałem na świeżo. W jedynce fajne jest że dostęp do właśnie BKS czy BKH jest praktycznie od kopa, z tym że za każdym razem jak tego nie planuje używać to wypada wszystko, za to cisnąc postacią pod str nic. 

 

I za(pipi)ałem się wzajemnie ze stray demonem w asylum, jak w przypadku byle chunka z black knightów jest auto-loot tak przy tym bossie chyba o czymś zapomnieli i slab poszedł się (pipi).

Odnośnik do komentarza

Set wydaje mi sie mam juz ok. Dopakowalem astorie do +5 i w dwoch lapach grubas zbiera ciegi. Niestety max co wyciagnalem to dwa razy go zabilem ale ornst mnie jeszcze bolcowal kiedy gruby padal stad rozpoczecie rundy 2 z mala energia i czapa. Troche tez moja niecierpliwosc tu nie pomaga ale z drugiej strony chce sie grubego sprac jak najszybciej, zeby walka stala sie "latwiejsza". 

Odnośnik do komentarza

Je.bac tego bossa. Nic ku.rwa nie dziala. Chaos fpiz.du, zero czasu na reakcje po stagerze bo od razu pi.zda na ryj, 3 tankujace mlotki grubasa z rzedu itd. Maks co ugralem to duzy ornst do polowy kreski ale uzylem solitara zeby w spokoju kroic grubego. Jak ktos powie ze gry to sztuka i poda przyklad ds, to mu wyplace lepe a potem wbije widelce w oczy i kaze nimi krecic jak lornetka zeby przypatrzyl sie lepiej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...