Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Bij ornsteina pierwszego łatwiej jest, spróbuj też grać bez lockowania się na nich jak ogarniasz to powinno Ci pójść gładko.

Ale on podobno w duzej formie na ng+ jest nie do zayebania. Wiec wole go teraz.

 

Udalo mi sie dzis przynajmniej u(pipi)c tego typa co zabil firelinkowa.

 

@ragus

Na perce to ja niedlugo bede potrafil ze sluchu ten ich motyw odegrac.

Odnośnik do komentarza

Mejm, nie zrażaj się. Mi zeszło tam z 30 prób, z czego co najmniej kilka prawie wygranych (sam grubas z życiem na hita-dwa). Trochę przed bossem można wziąć ze sobą Pana Słoneczko do pomocy, tylko trzeba poświęcić humanity żeby pokazał się summon sign

Odnośnik do komentarza

Je.bac tego bossa. Nic ku.rwa nie dziala. Chaos fpiz.du, zero czasu na reakcje po stagerze bo od razu pi.zda na ryj, 3 tankujace mlotki grubasa z rzedu itd. Maks co ugralem to duzy ornst do polowy kreski ale uzylem solitara zeby w spokoju kroic grubego. Jak ktos powie ze gry to sztuka i poda przyklad ds, to mu wyplace lepe a potem wbije widelce w oczy i kaze nimi krecic jak lornetka zeby przypatrzyl sie lepiej.

 

Weź se zrób tę tarczę Artoriasa. xD

Odnośnik do komentarza

Juz mi sie humanity skonczylo prawie. Zrobie ich solo bo raz, ze rycerzyk slonca najpierw dostaje wpier.dol od straznikow przed mgla, a dwa ze nie zawsze do mnie dolaczy. No i chyba energia bossow wzrasta jak sie gra w coopie. Zaparze se meliski i jazda.

 

Wypisałbyś statystyki jakie masz oraz broń wraz z tym jak jest ulepszona. Ciekaw jestem, bo może w tym jest problem.

Odnośnik do komentarza

Lvl 62

Souls 0 xD

------

Vit 18

Att 12

End 26

Str 24

Dex 22

Res 16

Int 10

Fth 16

-----

EqpLoad 37,8/99

Rweapon1 313 (Astoria straight sword +5)

Rwapoen2 311 (Silver knight strait sword +4)

Tarcza silver knight.

------

Phys Def 187

Poise 78

 

Chyba tyle.

 

 

A teraz. 2h grania i ku.rwa nic xD Zaczyna mnie to serio przestawac bawic bo od 3 dni nie gram w dark souls tylko w zabij bossa. Moja astora w 2 lapach zadaje grubasowi 160 dmg to postanowilem zupgradowac silver, ktory zadaje ponad 300. Spoko. Grubas padnie szybciej. Tylko, ze ku.rwa problemem nie jest bron czy znajomosc ich ruchow tylko je.bana randomowosc, podwojne ataki, przebijanie sie przez cialo grubasa wlocznia, niemozliwosc sledzenia ich dwoch na raz, brak mozliwosci ruchu zaraz po wstaniu z gleby. Co z tego, ze mam lepszy dmg w lapie jak przegrywam z tymi samymi bolaczkami. Dwa razy (xD) doszedlem ponizej polowy kreski super orsta. Tyle, ze zalockowany na nim dostaje w pi.zde od ataku dopom bo kamera zaczyna wariowac i postac zamiast sie oddalac to wchodzi pod niego. Mimo, ze mam niski equipe load to postac jest slamazarna. W pelnym biegu zamiast sie zrolowac to po wcisnieciu kolka skacze (ktory tepy ch,uj to wymyslil), kamera zamiast lockowac obraca sie o 180 stopni. Je.bac to go.wno. Sprobuje dopakowac zbroje (elite knight) i zobacze co wyjdze z obrazeniami. Jak to nie pomoze to nie wiem co zrobie, wyje.bac gre za ono? Zrobic podstawke pod kubek? Moze zaloze temat z ankieta i sami zdecydujecie. No ku.rwa ekstra zagranie From, zrobic bossa gdze nie liczy sie skill tylko to ile masz w lapie i jak szybko jestes w stanie sprowadzic walke do 1 vs 1. 

 

I straszny mam problem z wyminieciem szarzy grubego. Ale ch.uj, skoro gra serwuje mi 4 takie z zrzedu to sie w koncu naucze. Per aspera ad astra xD <_<

 

Odnośnik do komentarza

Jak jedziesz z bronią 2 hand to zmień sobie tarczę na grass crest dla szybszego regenu staminy. Zbroje olej, może w ogóle spróbuj z nimi na golasa dla najszybszych rolek. 

 

Jakie masz ringi? 18 vit to trochę mało na tym etapie, warto chociaż założyć favor and protection dla lekkiego boosta hp. 

Odnośnik do komentarza

Ech, popkorn się skończył.

 

To może jednak spróbuj zabić pierw drugiego, na moje tak jest łatwiej i nie będziesz się pruł przez kolejne dni. Będziesz calakował, mimo obrzucania tytułu łajnem? Podstawą twej postaci jest parry i bez tego nie da rady? Chyba, że to dla dobra forum i odżywiania tematu, to szanuję.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...